Top 9 Remarkable 2 Paper Tablet – Tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Remarkable

#ad

Marker Plus, reMarkable Essentials Bundle inklusive reMarkable 2 – The Paper Tablet 10,3 Zoll Digital Paper Display, Book Folio in schwarzem Premium Leder, und 1 Jahr kostenloses Connect Abonnement

#ad
Remarkable #ad - Tun sie ihr bestes denken – enthält remarkable 2, ein digitales notizbuch für papierähnliches Schreiben mit 26, 2 cm 10, 3 Zoll Digitalpapier-Display; Marker Plus mit integriertem Radiergummi, Polymer-Webbuch-Einband und ein 1-jähriges Connect-Abonnement. Präzises, müheloses schreiben – marker plus ist ein außergewöhnliches digitales Schreibgerät mit integriertem Radiergummi.

Intelligenter und funktionaler schutz – das buch-folio ist aus minimalistischem Polymer-Gewebe hergestellt, das perfekt passt. Nur sie und Ihre Gedanken. Eingebaute magnete schnappen ihr papier-Tablet an Ort und Stelle, so dass Sie es während der Arbeit in seiner Abdeckung aufbewahren können. Verschieben sie ihre umgewandelten Notizen in andere Notizbücher oder verfeinern, erweitern und teilen Sie sie.

Konvertieren sie handschrift in text – konvertieren Sie einfach handgeschriebene Notizen in tippten Text. Organisiert und leicht zu finden. Bleiben sie organisiert – speichern sie alle Ihre handgeschriebenen Notizen, PDFs, To-Do-Listen, ebooks und Skizzen an einem Ort. Das unterzeichnen von PDFs war noch nie einfacher. Finden sie ihren fokus - frei von ablenkungen, können Sie konzentriert bleiben und klar nachdenken. Drehen sie es einfach auf den Kopf, um es zu löschen, wie ein traditioneller Bleistift.
ZnačkaRemarkable #ad
VýrobcereMarkable #ad
Výška0.19
Délka9.69
Šířka7.4
Číslo díluRM114
ModelkaRM114

2. Remarkable

#ad

Book Folio aus hochwertigem schwarzem Leder und 1 Jahr Connect-Abonnement, reMarkable Essentielles Set bestehend aus reMarkable 2, The Paper Tablet 10,3 Zoll Digitalbildschirm, Marker Plus

#ad
Remarkable #ad - Verschieben sie ihre konvertierten Notizen in andere Notizbücher oder verfeinern Sie sie, erweitern und teilen Sie sie. Kein aufladen oder Einrichten erforderlich. Schreiben sie direkt auf pdf: lesen und überprüfen sie Berichte oder Präsentationen und schreiben Sie einfach Ihre Gedanken direkt auf die Seite. Ihre notizen werden sicher in der Cloud gespeichert und mit dem mitgelieferten Connect-Abonnement für ein Jahr jederzeit zugänglich.

Bleiben sie organisiert: speichern sie alle ihre handgeschriebenen Notizen, PDFs, To-Do-Listen, E-Books und Skizzen an einem Ort. Drehen sie es einfach auf den Kopf, um zu löschen, wie ein herkömmlicher Bleistift. Das signieren von PDFs war noch nie so einfach. Finden sie ihre konzenz - ohne ablenkungen können Sie konzentriert bleiben und klar denken. Wandeln sie handschrift in text um: konvertieren sie handschriftliche Notizen einfach in eingegebenen Text. Präzises und problemloses schreiben – marker plus ist ein außergewöhnliches digitales Schreibgerät mit integriertem Radiergummi.

Intelligenter und funktionaler schutz: die brieftasche ist aus hochwertigem schwarzem Leder gefertigt, das perfekt passt. Notieren sie sich von überall: arbeiten sie an ihren intelligenten Geräten mit reMarkable Apps mit unbegrenztem Cloud-Speicher. Machen sie ihr bestes denken: enthält remarkable 2, ein digitales notizbuch für papierähnliches Schreiben mit 10, 3 Zoll digitalem Display; Marker Plus mit integriertem Radiergummi; Cover Book Folio aus hochwertigem Leder; und ein einjähriges Connect-Abonnement.
ZnačkaRemarkable #ad
VýrobcereMarkable #ad
Výška0.2
Délka9.7
Hmotnost3.09
Šířka7.4
Číslo díluRM115
ModelkaRM115

3. CoBak

#ad

Pouzdro pro Remarkable 2 – lehký a tvrdý obal na zadní stranu knihy s ochranným obalem z knihy s integrovaným držákem na tužky – pro Remarkable 2 Paper Tablet 2020 vydaný 10,3 palců, CoBak

#ad
CoBak #ad - Materiál: vnější část je vyrobena z vysoce kvalitní, vodotěsné pu kůže, zatímco vnitřek je vyroben z protiskluzového materiálu a krytu ze 100% PC, který zaručuje dlouhou životnost.

Ochrana: zabudovaná funkce magnetického uzávěru zajišťuje, že je váš tablet chráněn před náhodným pádem, prachem a poškrábáním. BezpodmÍnkovÁ zÁruka vrÁcenÍ 180 dennÍch zÁruka vrÁcenÍ: všechny produkty zakoupené u cobak mají 18měsíční bezproblémovou podpůrnou službu. Je perfektní volbou pro každodenní použití nebo cestování. Ať už jste nová nakupování do výlohy nebo ne, doufáte, že obdržíte spokojený nákup.

Lehké: pouzdro poskytuje maximální ochranu pro váš přístroj, aniž by bylo přidáno další rozměry, což ho činí příjemným na cestách. Střih: perfektní výstřih a tvar, speciálně navrženo pro remarkable 2 paper Tablet 103" 2020 vydáno s integrovaným držákem na tužky a náhradním držákem na tužku.
ZnačkaCoBak #ad
VýrobceCoBak #ad
Hmotnost0.6

4. OLAIKE

#ad

Book Folio Design se zabudovanými magnety, pouze pro Remarkable 2 Paper Tablet, není vhodné pro Remarkable 1, OLAIKE Pouzdro pro Remarkable 2 Paper Tablet 10,3 "2020, Premium Fabric Smart Cover

#ad
OLAIKE #ad - Vynikající materiály: používejte odolné textilní materiály, které se kombinují se speciální metodou hran a lze je používat déle. Technická struktura: použijte technologii epoxidové kompozitní desky, kombinujte ji s vysoce elastickou vrchní vrstvou vnější strany a silnou vrstvou magnetického uzávěru uvnitř a kreativně chraňte svůj cenný tablet před nárazy, poškrábáním a prachem.

Pero není součástí dodávky. Vnitřní strana z měkkých vláken udržuje tablet mimo dosah škrábanců. Kompatibilita: speciální design schválen pouze pro pozoruhodné 2papírové tablety 10, 3" 2020, není vhodný pro pozoruhodné 1.

Smart cover nejen vypadá elegantně, uchopte svůj reMarkable 2 na určitém místě, ale nabízí také větší funkčnost. Tíhlý a lehký, nezvyšuje další rozměry pro Váš Remarkable 2 papírový tablet. Kniha folio design: bulit-in s několika silnými magnety, aby byl bezpečně držen. Nejlepší volba: stylový design, pohodlné nošení jako notebook; překvapivý dárek pro vašeho přítele a rodinu.
ZnačkaOLAIKE #ad
VýrobceOLAIKE #ad

5. OLAIKE

#ad

OLAIKE Pouzdro pro Remarkable 2 Paper Tablet 10. 3 "2020, Není vhodné pro Remarkable 1, Premuin PU kůže Smart Cover, pouze pro Remarkable 2 Paper Tablet, Book Folio Design s magnetem Bulit-In

#ad
OLAIKE #ad - Vynikající materiály: použijte texturu, aniž byste zanechali otisky prstů. Tíhlý a lehký, která je při dotyku extrémně hladká, nezvyšuje další rozměry pro Váš Remarkable 2 papírový tablet. Smart cover nejen vypadá elegantně, ale nabízí také větší funkčnost.

Nejlepší volba: stylový design, pohodlné nošení jako notebook; překvapivý dárek pro vašeho přítele a rodinu. Vnitřek z měkkých vláken chrání tablet také před poškrábáním. Technická struktura: použijte technologii epoxidové kompozitní desky, kombinujte ji s vysoce elastickou vrchní vrstvou vnější strany a silnou vrstvou magnetického uzávěru uvnitř a kreativně chraňte svůj cenný tablet před nárazy, poškrábáním a prachem.

Kniha folio design: bulit-in s několika silnými magnety, uchopte svůj remarkable 2 na určitém místě, aby byl bezpečně držen. Pero není součástí dodávky. Kompatibilita: speciální design schválen pouze pro pozoruhodné 2papírové tablety 10, 3" 2020, není vhodný pro pozoruhodné 1.
ZnačkaOLAIKE #ad
VýrobceOLAIKE #ad

6. CoBak

#ad

CoBak Pouzdro pro Remarkable 2 – lehký a tvrdý obal na zadní stranu knihy s ochranným obalem Folio s integrovaným držákem na tužky – pro Remarkable 2 Paper Tablet 2020 10,3 palců tmavě zelená

#ad
CoBak #ad - Ochrana: zabudovaná funkce magnetického uzávěru zajišťuje, že je váš tablet chráněn před náhodným pádem, prachem a poškrábáním. Ať už jste nová nakupování do výlohy nebo ne, doufáte, že obdržíte spokojený nákup.

Materiál: vnější část je vyrobena z vysoce kvalitní, vodotěsné pu kůže, zatímco vnitřek je vyroben z protiskluzového materiálu a krytu ze 100% PC, který zaručuje dlouhou životnost.33" 2020 vydáno s integrovaným držákem na tužky a náhradním držákem na tužku. Je perfektní volbou pro každodenní použití nebo cestování. BezpodmÍnkovÁ zÁruka vrÁcenÍ 180 dennÍch zÁruka vrÁcenÍ: všechny produkty zakoupené u cobak mají 18měsíční bezproblémovou podpůrnou službu.

Lehké: pouzdro poskytuje maximální ochranu pro váš přístroj, aniž by bylo přidáno další rozměry, což ho činí příjemným na cestách. Střih: perfektní výstřih a tvar, speciálně navrženo pro remarkable 2 paper Tablet 10 .
ZnačkaCoBak #ad
VýrobceCoBak #ad

7. OLAIKE

#ad

Premium PU kůže Smart Cover s magnetem Bulit-in Magnet, pouze pro 2 papíry Remarkable, Book Folio Design s držákem na tužku, OLAIKE Pouzdro pro Remarkable 2 Paper Tablet 10. 3" 2020 schválené

#ad
OLAIKE #ad - Nejlepší volba: stylový design, pohodlné nošení, použijte jako notebook; překvapený dárek pro vašeho přítele a rodinu. Technická struktura: použijte technologii složené epoxidové desky, se speciální vyrovnávací zónou, kombinujte s vysokou elastickou vrchní vrstvou vnější a silné magnetické uzavírací vrstvy uvnitř, poškrábáním a prachem, kreativně chrání vaše cenné tablety před nárazy, nabízí plnou ochranu Vašeho přístroje.

Smart cover nejen elegantní vzhled, aby bylo v bezpečí. Plně nový design s drážkou bulit-in na tužku lépe umístěte svého popisovače, zasuňte svůj přehrávač ReMarkable 2 do určitého místě tak, a zamezte nechtěné ztrátě, když jej nepoužíváte, ale také více funkčnosti. Tenký a lehký, nezvýší dodatečné rozměry pro 2 papírové tablety.

Stylus není součástí dodávky. Vynikající materiály: použijte pocit textury, když se dotkne, extrémně hladký, bez otisku vůbec zanechá žádný zápach. Měkká vlákna uvnitř drží tablety od každého škrábance. Kompatibilita: speciální design pouze pro remarkable 2 papírové tablety 10, 3" 2020, není vhodné pro Remarkable 1. Design uch foo s držákem na tužku: bulit-v několika silných magnetech, nejen praktické, ale také řádné pro skladování.
ZnačkaOLAIKE #ad
VýrobceOLAIKE #ad
Výška0.39
Délka9.65
Hmotnost0.6
Šířka8.39
ModelkaRemarkable 2

8. Fintie

#ad

černý, nepasuje Remarkable 1, vysoce kvalitní PU materiál Lehký obal na knihy s držákem na tužky, Fintie Pouzdro pro Remarkable 2 Digital Paper Tablet 10. 3 palců 2020

#ad
Fintie #ad - Magnetická adsorpce zabudováno s několika silnými magnety. Chraňte svůj remarkable 2, aniž byste zbytečně přidali hmotnost nebo hmotnost. Magnetický uzávěr zajišťuje, aniž by popruh zakryl přední stranu.

Prémiové materiály vyrobeno z odolné umělé kůže s měkkou vnitřní stranou, aby se zabránilo poškrábání – těsně přiléhající tvar, dlouhá životnost a ochrana. Nevhodné pro Remarkable 1 tablet. Super lehké super štíhlý a ultra lehký výstup. Mějte je vždy připraveni pro vás. Integrovaný držák na tužku speciálně vyvinutý s držákem na tužky pro ochranu a uložení vašeho značkovače reMarkable.

Sklopte přední kryt dozadu, že je kryt bezpečně zavřený, magneticky drží na zadní straně. Kompatibilita vyvinuto výhradně pro remarkable 2 10, 3" papírový tablet 2020 Remarkable marker není součástí dodávky. Silná magnetická zadní strana nabízí bezpečné spojení s tabletem.
ZnačkaFintie #ad
VýrobceFintie #ad
Výška0.39
Délka10.3
Hmotnost0.57
Šířka7.48
Číslo díluEZDX001
ModelkaEZDX001

9. Ayotu

#ad

Ayotu Schutzhülle für Remarkable 2 Paper Tablet 10.3" 2020 Release– Programmvorlagen und Ersatz-Stiftspitzen – Alles in einem Bundle – Verbessern Sie Ihr Schreiberlebnis.

#ad
Ayotu #ad - Kompatibilität: speziell für das remarkable 2 paper tablet 26, 3 Zoll 2020, 2 cm 10, nicht kompatibel mit dem Remarkable 1. Technische struktur verwenden sie verbund-epoxidplatten-Technologie, schützen Sie Ihr wertvolles Tablet kreativ vor Stößen, kombiniert mit hochelastischer Deckschicht außen und starker Magnetverschlussschicht innen, Kratzern und Staub.

Hochwertiges material: hergestellt mit hautgefühlter textur, extrem glatt bei Berührung, hinterlässt keine Fingerabdrücke. Hinweis: Stift nicht im Lieferumfang enthalten. Qualitätsservice1 x hülle für remarkable 2, programmvorlagen, 12 Monate fließender Schreibanzug und kostenloser Ersatz oder Rückgabe für alle Produktprobleme innerhalb von 12 Monaten.

Buch-folio-design: eingebaute magnete, die stark an Ihrem Tablet befestigt sind, einfach zu installieren und zu entfernen, während effektiv verhindert, dass das bemerkenswerte Papier-Tablet versehentlich herunterfällt. Schlank und leicht, wird nicht zusätzliche Masse für Ihr Remarkable 2 Paper Tablet erhöhen. Weiches innenfutter schützt das Tablet vor Kratzern.
ZnačkaAyotu #ad
VýrobceAyotu #ad
Výška0.51
Délka9.65
Šířka7.91
Číslo dílu189.00
Modelka189.00