Top 10 Zahlen Vorhängeschloss – Visací zámky s číselnou kombinací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Diyife

#ad

4místný těžký číselný zámek, z ušlechtilé oceli 304, Diyife 52 mm visací zámek s 8 mm silným poutkem, vrata –, odblokování jedním tlačítkem, garáže, vodotěsný a odolný proti krádeži pro dvůr, plot

#ad
Diyife #ad - Chcete-li změnit heslo, dokud neuvidíte tlačítko "SET" a poté heslo resetovat. Po úpravě hesla stiskněte prostřední tlačítko pro otevření zámku, abyste si mohli uložit nové heslo, což je velmi praktické. Iroké spektrum použití hodí se pro vnitřní a venkovní prostory jako brány, garáže, školní skříňky, skříňky ve fitness studiu atd.

Skryté heslo a ochrana proti chybám heslo se nachází na spodním konci zámku a je skryté. Silný bezpečnostní výkon jednodílné tělo zámku ze slitiny, nebledne, má dlouhou životnost. Digitální kodérové kolo z kovu, zamykací hák z ušlechtilé oceli 304, aby se mohl použít. Tím lze efektivně zabránit problému, musíte uvolnit šroub a stisknout tlačítko nastavení směrem nahoru, že heslo nelze otevřít kvůli náhodné změně hesla. Upozornění: při změně hesla si prosím pořiďte fotografii, abyste zabránili jeho otevření. Pokud máte dotazy k našim výrobkům, bedny na nářadí, ploty, neváhejte nás kontaktovat!.

Jedinečný vzhled Čtvercový design skořepiny je jednoduchý a elegantní; povrch zámku má protiskluzovou strukturu, díky čemuž je na dotek velmi dobrá, skvělý výrobek pro vlastní potřebu nebo jako dárek. Jedinečné odblokování jedním tlačítkem původní heslo zámku je 0-0-0-0 Před nákupem prosím potvrďte velikost blokovacího otvoru, 8mm třmen anti-pick-8 mm, aby byl blokovací nosník příliš silný na to, nelze ručně odstranit nebo prasknout a účinně zabránit stříhání a vypáčení. Je to dobrá volba pro vlastní použití a jako dárek.
ZnačkaDiyife #ad
VýrobceDiyife #ad
Výška1.57
Délka3.54
Hmotnost0.6
Šířka3.54
Číslo díluNLTAL117B
ModelkaTAL117

2. urban

#ad

100cm, Sicherheitsschloss Motorrad, Glieder 15mm Durchmesser, URBAN U8K100 Kettenschloss Motorrad Motorradschloss Vorhängeschloss und Kette, Gehärteter Stahl, Sicherheit 20/20 mit Zulassung SRA

#ad
urban #ad - Hergestellt in europa: um einen besseren kundenservice zu bieten. Motorradschloss von urban security: europäischer Hersteller von hochwertigen Diebstahlsicherungen für Motorrad, Roller und Fahrrad.

Massives kettenschloss: motorrad kettenschloss 100cm lang aus gehärtetem Stahl mit 15mm Durchmesser Gliedern. Ideal als motorradschloss, Moped Schloss, E Roller Schloss, E Bike Schloss hohe Sicherheit. Motorrad kette mit Zulassung SRA und Sicherheitsklasse 20/20 Schloss mit Schutz vor Feuchtigkeit und Schmutz. Vielseitig: kettenschloss motorrad 100cm für sicheres Festschließen unterwegs oder für die Garage.

Sicherheitsschloss: kettenschloss mit dem urban u8k vorhängeschloss, mit dem innovativem SEK PLUS DISCTECH Schloss und 15mm Durchmesser Schäkel. Das schloss hat ein doppelverriegelungssystem, Schere, starkes Kettenschloss mit SRA Zulassung und getestet gegen Säge, das den Schäkel an beiden Enden arretiert. WiderstandsfÄhig: schweres, hammer.
Značkaurban #ad
VýrobceArtago Secure #ad
Výška2.01
Délka47.2
Hmotnost10.53
Šířka2.01
Číslo díluU8K100
ModelkaU8K100
Záruka2 jahre vom hersteller.

3. Burg Wächter

#ad

černý, TSA 74 30 SB, tloušťka nožiček: 2,9 mm, Burg-Wächter TSA bezpečnostní číselný zámek

#ad
Burg Wächter #ad - Obzvlášť praktické při cestování letadlem do USA: Kontrola zavazadel amerického bezpečnostního úřadu TSA bez poškození. Rozsah dodávky: 1 burg wächter nastavitelný tsa bezpečnostní číselný zámek, celková výška: 104 mm, 9 mm, šířka nožiček: 28 mm, výška nožiček: 54 mm, TSA 74 30 SB, tloušťka nožiček: 2, černý.

Ohebný žehlicí drát s praktickým tlakovým uzávěrem a spouštěcím knoflíkem, délka stranic: 131 mm, uzávěr Ø 4 mm. Optimální bezpečnost díky 3 číselným kolečkům pro zadání individuální kombinace čísel, nastavitelná kombinace, není nutný žádný klíč. Bezpečné uzavření zavazadel, skříněk a malých zařízení: vysoce kvalitní bezpečnostní číselný zámek s flexibilním žehlicím drátem – ideální pro cestování letadlem.
ZnačkaBurg Wächter #ad
VýrobceBurg-Wächter #ad
Výška6.77
Délka0.67
Hmotnost0.11
Šířka3.74
Číslo dílu32891
Modelka32891
ZárukaNo warranty.

4. Brifit

#ad

Venkovní kůlnu, plot, fitness studio, 2 balení Brifit číselný zámek 4místný, resetovatelný zámek s číselným kódem pro skříňku, školu, visací zámek odolný proti povětrnostním vlivům, kombinační zámek

#ad
Brifit #ad - Jednoduché ovládánípočáteční heslo je 0000 Robustní a dlouhá životnost tento kombinovaný zámek je vyroben ze zinkové slitiny. Design bez klíčů, nemusíte si dělat starosti, že ztratíte klíč a otevřete zámek. Velmi rozšířené tyto visací zámky jsou koncipovány pro vnitřní i venkovní použití.

Ideální pro skříňky ve fitness studiu, dvorku, skříňku pro zaměstnance, škole, box na nářadí, lze použít také jako kombinovaný zámek pro venkovní skříňky na dveře, skříňku na sport, brány a ploty. Samotný visací zámek je silný a má dlouhou životnost a nelze jej odstranit lidskou silou. 4místný číselný zámek4místný nabízí 10 000 kombinací pro dodatečnou bezpečnost ve srovnání s 3místnými čísly. Už si nemusíte dělat starosti o bezpečnost. Sla jsou snadno čitelná a ciferníky lze snadno otáčet, takže zablokování a odemykání proběhne během několika sekund.

Pomocník proti krádeži tento zámek digit combination lock je vaší první volbou pro zajištění proti krádeži, takže si již nemusíte dělat starosti se ztrátou předmětů. Je snadné si nastavit vlastní heslo podle podrobných pokynů v popisu produktu. Jsou nejen odolné proti povětrnostním vlivům a nerezové, ale také robustní a vysoce bezpečné, s vynikající odolností proti řezání a pilám.
ZnačkaBrifit #ad
VýrobceBrifit #ad

5. ZHEGE

#ad

Zahradní ploty 1 kus, odolný proti povětrnostním vlivům, číselný kód zámku pro skříň do fitness studia, ZHEGE 4místný visací zámek čísla, černá, visací zámek na dveře

#ad
ZHEGE #ad - Polstrování na zadní straně je 10krát bezpečnější než 3násobný číselný zámek, takže zapomenete heslo. Iroké používání: vhodné pro vnitřní i venkovní použití, skříňky do školy a zaměstnanců, vhodné pro většinu lehkých úkolů jako fitness a tréninkový přístroj, skříně, bedny, přezky a všeobecné skladování.

Jednoduchá obsluha: žádné starosti s rozdělením klíčů, heslo pro snadný přístup. Poznámky: informace od kupujícího, tento produkt je větší než jiné visací zámky, před nákupem si ověřte informace o velikosti. 4místná sada visacího zámku: 10000 kombinací lze nastavit. Velká čísla jsou snadno čitelná, můžete použít vaše preferovaná čísla k nastavení nebo nastavení vlastního hesla. Jednoduchá obsluha: zabraňte zneužívání v jedinečném designu.
ZnačkaZHEGE #ad
VýrobceZHENGE GONGYIPIN #ad
Výška3.14
Délka1.73
Hmotnost0.27
Šířka0.86

6. Diyife

#ad

Brány, Sada 2 ks číselných zámků, kombinovaný zámek Diyife®, garáže, 4místný, do tělocvičny, kovový zámek odolný proti povětrnostním vlivům a kombinovaný zámek do školy, hasp kabinetu a, visací zámek

#ad
Diyife #ad - Průměr třmenu: 6 mm. Samotné zamykání je silné a je konstruováno tak, aby vydrželo, které nelze odstranit lidskou silou. Malá velikost a nízká hmotnost.

Iroké použití – tyto zámky jsou určeny pro vnitřní a venkovní použití, kufry, ideální pro většinu lehkých úkolů jako fitness centrum/sport, skříňky a skříňky na zaměstnance, skříně, kolečka a všeobecné skladování. Hmotnost: 147 g na. Původní heslo je 0000 Vysoká kvalita a snadná přeprava – kombinované zámky z nerezové oceli, nerezaví. Větší bezpečnost – 4místné nabízí 10 000 kombinací, které jsou těžší než 3místný číselný zámek. Snadná obsluha – nastavení nebo předefinování vaší vlastní kombinace je jednoduché a jednoduché. Sada 2 v 1 se skládá ze 2 číselných zámků.
ZnačkaDiyife #ad
VýrobceE2BUY #ad
Výška1.2
Délka3
Hmotnost0.33
Šířka2.1
Číslo díluNDEHM4B
Modelka604

7. Master Lock

#ad

Master Lock 1500T zámek zámku, černý, 2 balení, číselný zámek

#ad
Master Lock #ad - Přednastavený třímístný číselný zámek; kombinace pohodlně otevírá oba visací zámky. Kombinační zámek se skládá z kovového tělesa, krytu z ušlechtilé oceli, tvrzené ocelové třmeny a blokovacího mechanismu proti shimu pro pevnost a bezpečnost.

Upozornění: změřte rozměry trnu svých dveří, abyste zajistili, křížový otvor a tloušťku, že najdete správný tvar.448 mm široké tělo zámku; 9/32" 7 mm průměr třmenu s délkou 19 mm, šířka 13/16". Vnitřní visací zámek se nejlépe používá jako školní skříňka a fitness zámek, poskytuje ochranu a bezpečnost před krádeží. 4, 5 cm. Vyrobeno v USA.
ZnačkaMaster Lock #ad
VýrobceMaster Lock #ad
Výška3
Délka1.25
Hmotnost0.01
Šířka1.88
Číslo dílu1500T
Modelka1500T

8. Master Lock

#ad

Robust, Messing-Finish, Master Lock 875D Zahlenschloss für den Außenbereich, 5,1 cm breit

#ad
Master Lock #ad - Das vorhängeschloss besteht aus einem soliden körper für Stärke, einem versiegelten Bügel für bessere Wetterbeständigkeit, und einem gehärteten Stahlbügel für bessere Schnittfestigkeit. Das robuste outdoor-schloss wird am besten als torschloss, schuppenschloss und aufbewahrungsschloss verwendet und bietet besseren Schutz und Sicherheit vor Diebstahl.

2 zoll 51 millimeter breiter schlosskörper, 5/16 zoll 8 millimeter Durchmesser Bügel mit 1 Zoll 38 Millimeter Länge, 1 Zoll 25 Millimeter Breite. Hinweis: messen sie den dornmaß ihrer tür, um sicherzustellen, die Kreuzbohrung und die Dicke Ihrer Tür, die Kreuzbohrung und die Dicke, um sicherzustellen, dass Sie die richtige Passform finden.

Das schloss ist voreingestellt, um auf 0-0-0-0 zu öffnen. Stellen sie ihr eigenes 4-stelliges Zahlenschloss für einfaches Kombinationsrückruf, kein Kombinationswechselwerkzeug erforderlich. Hinweis: messen sie den Dornmaß, dass Sie die richtige Passform finden.
ZnačkaMaster Lock #ad
VýrobceMaster Lock Company #ad
Výška3.31
Délka1.01
Hmotnost0.58
Šířka2
Číslo dílu875D
Modelka875D

9. ABUS

#ad

ABUS Číselný zámek 165/40 – visací zámek z mosazi – s individuálně nastavitelným číselným kódem – zámek na kufr / vřetenový zámek – bezpečnostní úroveň ABUS 4

#ad
ABUS #ad - Upozornění: protože se jedná o číselný zámek, je třeba dbát na to, aby byl výrobek chráněn před znečištěním. To znamená jméno abus. Ať už jde o ochranu doma, o bezpečnost objektů nebo o mobilní bezpečnost: ABUS stanovuje standardy.

Kombinační zámek pro uzavření kufrů, skříní, beden na nářadí a mnoho dalších - pro zajištění středních hodnot nebo při průměrném riziku krádeže. Abus - bezpečnostní úroveň 4 - hmotnost 238 g - šířka 41 mm, výška 77 mm, hloubka 17 mm, průměr třmenu 6 mm, světlá výška třmenu 26 mm, světlá šířka třmenu 22 mm. Vysoce kvalitní tělo zámku z mosazi – s robustním ocelovým třmenem. Se 4místným, individuálně přizpůsobitelným číselným kódem – zcela bez klíče – vylepšené nastavení kombinace otvorů díky odpruženému oblouku.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceAbus #ad
Výška0.59
Délka6.69
Šířka3.74
Číslo dílu3805-20
Modelka3805-20

10. FortLocks

#ad

Skříňka, outdoor, kufru a kůlny – vysoce výkonný zámek, nastavitelné číslo, Fortlocks Visací zámek – kombinační zámek, do školy, skříňka, 4místný zámek pro fitness studio, plotu

#ad
FortLocks #ad - 100% doživotní záruka: každý resetovatelný číselný zámek je dodáván se 100% zárukou vrácení peněz. Naše speciální vysoce pevné těleso zámku ze zinkové slitiny, třmen z tvrzené oceli a patentované vnitřní mechanismy vydrží tolik síly, že náš produkt dodáváme se 100% doživotní zárukou.

Ať už venku nebo uvnitř. Vysoce kvalitní a trvanlivý visací zámek / číselný zámek: všechny visací zámky fortlock jsou odolné proti povětrnostním vlivům a od základu koncipovány jako nejsilnější a nejspolehlivější číselný kombinovaný zámek na trhu. Vytvořte si vlastní 4dílný číselný kód: snadno čitelný, obsluhuje a zvládne – můžete si vybrat vlastní čtyřmístnou kombinaci čísel z 10 000 jedinečných kombinací. Můžete je použít do posilovny, skříně, sportovní a osobní skříňky, odkládací komory, uzavíracího pásu, venkovní plot, branky, práce, kontejneru, kůlny, haspe, skříňky, úložiště, školy, kufříku na nářadí atd.

Všestranné: naše stabilní visací zámky jsou nerezové a perfektní pro celou řadu předmětů v interiéru i exteriéru. Pro větší bezpečnost lze nastavit na libovolnou kombinaci dle vašeho výběru a není zapotřebí žádný klíč! Návod je vždy přiložen. Pokud nejste s naším produktem zcela spokojeni, dejte nám vědět a my uděláme vše pro to, abychom ho mohli dát do pořádku! 1 číselný visací zámek oranžový: obdržíte 1 oranžový 4místný visací zámek bez klíče / číselný zámek nerez.
ZnačkaFortLocks #ad
VýrobceFortLocks #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu43237-2
Modelka43237-2