Top 10 YOSE POWER Umbausatz – Elektrická kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER 28" elektrokolo sada na přestavbu 36 V350 W zadní auto, elektrokolo Conversion Kit 28" 700 C pro řetězový věnec kazetu bez pastorku s integrovaným ovladačem baterie 36 V13 Ah

#ad
YOSE POWER #ad - Sada není vhodná pro "holloWTECH II" ani hydraulické brzdy. Režim asistence pedálů – pokud tachometr ukazuje 1–5 rychlostí, je jako normální kolo. 3 pracovní režimy Čistý elektrický režim – pokud je servo podpora 1, tím méně vynaložení síly.

Kromě záruky nabízíme i nadále technické pokyny a příslušenství se vymění za poplatek. Má 5 úrovní podpory serva. Vhodné pro městská kola, cestovní kola, instalační video, dojíždějící kola a horská kola. Od data nákupu 30 dní není důvod k vrácení. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Rychlost a bezpečnostmax. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny.

Rychlost cca 30 – 32 km/h. Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy. Pokud nezapnete režim napájení, čím vyšší je převod, otočte páčkou plynu pro dosažení zrychlení. M více se otáčí, tím rychleji je rychlost. Všechny sady byly před opuštěním továrny plně testovány a jsou kvalifikované pro dodání.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost26.46

2. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER E-Bike Conversion Kit Front Wheel 36V250W24'' elektrojízdní kola sada na přestavbu přední kolo 24 palců s LCD displejem

#ad
YOSE POWER #ad - Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower. Vaše první volba pro cestování po městských ulicích! Vhodné pro městská kola, instalační video, dojíždějící kola a horská kola. Rychlé dodání v německu máme dva sklady, dodací lhůta činí cca 2–4 pracovní dny.

Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Motor: 18měsíční záruka. Velmi vhodné pro každodenní použití, s vítěznou pověstí v oblasti výkonu a trvanlivosti. Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Bezkartáčový motor 250 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, zatímco si užijete cestování.

Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny. Kompletní příslušenství, cestovní kola, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Rychlost a bezpečnostmax. Příslušenství: 12měsíční záruka. Kromě záruky nabízíme i nadále technické pokyny a příslušenství se vymění za poplatek. Od data nákupu 30 dní není důvod k vrácení. Certifikát a zárukacertifikace ce, rohs.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost13.23

3. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER Ebike Kit 36V250W 28" přední motor jízdní kolo elektrokolo sada na přestavbu integrovaný ovladač s HL Plus 36 V 15,6 Ah baterie DIY elektrokolo LCD displej

#ad
YOSE POWER #ad - Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Kompletní příslušenství, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Kromě záruky nabízíme i nadále technické pokyny a příslušenství se vymění za poplatek. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy.

Velmi vhodné pro každodenní použití, na cestu do práce a delší denní výlet. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny. Lcd displej nabízí základní informace pro řidiče. Rychlé dodání v německu máme dva sklady, dodací lhůta činí cca 2–4 pracovní dny. Příslušenství: 12měsíční záruka. Rychlost cca 25 km/h. Bezkartáčový motor akm 250 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, má nízkou hlučnost, s vítěznou pověstí v oblasti výkonu a trvanlivosti.

Můžete bez problémů překonat jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, zatímco si užijete cestování. Certifikát a zárukacertifikace ce, rohs. Sada není vhodná pro "holloWTECH II" a hydraulické brzdy. Všechny sady byly před opuštěním továrny plně testovány a jsou kvalifikované pro dodání. Rychlost a bezpečnostmax.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost26.46

4. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER 28palcová sada na přestavbu elektrokola 36 V350 W, elektrické jízdní kolo Conversion Kit 28" 700 C na svěrák bez pastorku na šrouby s integrovaným ovladačem 36 V13 Ah baterie pro MIFA

#ad
YOSE POWER #ad - Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Kompletní příslušenství, cestovní kola, německo-anglický dvojjazyčný manuál. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy. Příslušenství: záruka 12 měsíců.

Má 5 úrovní podpory serva. Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodech yosepower. Rychlost a bezpečnostmax. Certifikát a záruka certifikace ce, rohs. Vhodné pro městská kola, instalační video, dojíždějící kola a horská kola. Rychlost cca 30–32 km/h. Můžete bez problémů překročit jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, málo hluku, zatímco si užíváte cestování. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny.

Všechny sady byly před opuštěním továrny plně testovány a jsou kvalifikovány pro dodání. Tak bude každá jízda na e-trekkingovém kole požitkem! Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Sada se nehodí pro "hollOWTECH II" a hydraulickou brzdu. Od data nákupu 30 dnů žádný důvod k vrácení. Lcd displej nabízí základní informace pro řidiče.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost26.46

5. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER Elektrická jízdní kola Hub Motor Front Wheel 36V250W 28" jízdní kolo E-Bike Conversion Kit 28 palců stříbrná s LCD displejem

#ad
YOSE POWER #ad - Pokud nezapnete režim napájení, tím rychleji je rychlost. Příslušenství: 12měsíční záruka. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Lcd displej nabízí základní informace pro řidiče. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy.

M více se otáčí, tím méně vynaložení síly. Kompletní příslušenství, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Vaše první volba pro cestování po městských ulicích! Můžete bez problémů překonat jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, na cestu do práce a delší denní výlet. Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. 3 pracovní režimy Čistý elektrický režim – pokud je servo podpora 1, otočte páčkou plynu pro dosažení zrychlení. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny.

Vhodné pro městská kola, cestovní kola, instalační video, dojíždějící kola a horská kola. Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower. Sada není vhodná pro "holloWTECH II" ani hydraulické brzdy. Bezkartáčový motor akm 250 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, zatímco si užijete cestování. Režim asistence pedálů – pokud tachometr ukazuje 1–5 rychlostí, čím vyšší je převod, je jako normální kolo.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost13.23
Číslo díluAXleftj

6. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER Hub motor elektrokolo sada na přestavbu kazeta 36V350W 26" zadní motor pro pastorek jízdní kolo elektrokolo konverzní sada černá DIY s LCD displejem, víceúčelové

#ad
YOSE POWER #ad - Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny. Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Vhodné pro městská kola, cestovní kola, dojíždějící kola a horská kola. Bezkartáčový motor 350 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, s vítěznou pověstí v oblasti výkonu a trvanlivosti.

Sada není vhodná pro "holloWTECH II" ani hydraulické brzdy. Velmi vhodné pro každodenní použití, má nízkou hlučnost, na cestu do práce a delší denní výlet. Certifikát a zárukacertifikace ce, rohs. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy. Rychlé dodání v německu máme dva sklady, dodací lhůta činí cca 2–4 pracovní dny.

Od data nákupu 30 dní není důvod k vrácení. Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower. Kompletní příslušenství, instalační video, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Příslušenství: 12měsíční záruka. Rychlost a bezpečnostmax. Motor: 18měsíční záruka. Můžete bez problémů překonat jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, zatímco si užijete cestování.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost13.23

7. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER E-Bike Conversion Kit 36V350W 28" 700C zadní motor sada na přestavbu volnoběh pro šroubovací pastorek černý elektrický jízdní kolo motor Kit

#ad
YOSE POWER #ad - Bezkartáčový motorbezkartáčový motor 36 v350 w, tichý nulový tření, efektivnější, menší nebezpečí zlomení.1 rok záruka nabízíme vám 100% záruku spokojenosti bez rizika, abyste mohli nakupovat s důvěrou. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Kompletní příslušenství dodává se s veškerým potřebným příslušenstvím a konverzním nástrojem. Bezpečnostní záruka cca 30 – 32 km/h. Snadná instalaceposkytuje kompletní instalační video a je perfektně nainstalováno během jedné hodiny.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost2.9

8. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER E-Bike Conversion Kit 36V350W 26" Hub Motor Šroubový pastorek Zadní motor Sada na přestavbu Volnoběh Stříbrná s LCD displejem

#ad
YOSE POWER #ad - Motor: 18měsíční záruka. Rychlost cca 30 – 32 km/h. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy. Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower. Rychlost a bezpečnostmax. Můžete bez problémů překonat jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, na cestu do práce a delší denní výlet.

Certifikát a zárukacertifikace ce, rohs. Bezkartáčový motor 350 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, zatímco si užijete cestování. Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Velmi vhodné pro každodenní použití, má nízkou hlučnost, s vítěznou pověstí v oblasti výkonu a trvanlivosti. Všechny sady byly před opuštěním továrny plně testovány a jsou kvalifikované pro dodání.

Příslušenství: 12měsíční záruka. Sada není vhodná pro "holloWTECH II" ani hydraulické brzdy. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny. Rychlé dodání v německu máme dva sklady, dodací lhůta činí cca 2–4 pracovní dny. Kompletní příslušenství, instalační video, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost13.23

9. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER Ebike sada na přestavbu 36 V250 W 28" zadní motorka elektrokolo Conversion Kit 28'' pro pastorek kazeta s integrovaným ovladačem baterie 36V13Ah

#ad
YOSE POWER #ad - Rychlost a bezpečnostmax. Můžete bez problémů překonat jakýkoli obtížný terén a dosáhnout svého cíle, zatímco si užijete cestování. Vaše první volba pro cestování po městských ulicích! Pokyny k instalacikompatibilní s 36v bateriemi v obchodě yosepower.

Certifikát a zárukacertifikace ce, rohs. Má 5 úrovní podpory serva. Motor: 18měsíční záruka. Lze ji perfektně nainstalovat během jedné hodiny. Lcd displej nabízí základní informace pro řidiče. Nabízí bezpečný a příjemný zážitek z jízdy. Příslušenství: 12měsíční záruka. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Bezkartáčový motor akm 250 w sada na přestavbu yosepower je poháněna bezkartáčovým převodovým motorem, má nízkou hlučnost, s vítěznou pověstí v oblasti výkonu a trvanlivosti.

Kompletní příslušenství, cestovní kola, dvojjazyčný návod v němčině a angličtině. Brzdová páka zajišťuje, že při brzdění odpojíte napájení. Kromě záruky nabízíme i nadále technické pokyny a příslušenství se vymění za poplatek. Vhodné pro městská kola, instalační video, dojíždějící kola a horská kola.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost26.46

10. YOSE POWER

#ad

YOSE POWER E-Bike Conversion Kit 36V250W 28" 700C není vodotěsný zadní motor sada na přestavbu volnoběh pro černou elektrickou motorku jízdní kolo sada motoru

#ad
YOSE POWER #ad - Bezpečnostní záruka cca 25 km/h. Kompletní příslušenství dodává se s veškerým potřebným příslušenstvím a konverzním nástrojem. Snadná instalaceposkytuje kompletní instalační video a je perfektně nainstalováno během jedné hodiny. 1 rok záruka nabízíme vám 100% záruku spokojenosti bez rizika, abyste mohli nakupovat s důvěrou. Pevná rychlost zajišťuje stabilitu a bezpečnost při rychlé jízdě. Bezkartáčový motorbezkartáčový motor 36 v 250 w, tichý nulový tření, efektivnější, menší nebezpečí zlomení.
ZnačkaYOSE POWER #ad
VýrobceYOSE POWER #ad
Hmotnost15.43