Top 10 Winterfutter für Heimische Vögel – Semena pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Arašídy pro ptáky, 5 kg, arašídová jádra sekaná

#ad
Paul´s Mühle #ad - Obsažené látky: arašídy čtvrtané, červenek, nasekané. Sezónní použití: celoroční krmení. S nasekanými arašídy od paula mühle nabídnete svým miláčkům ptačí budku vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště barevným letištěm.

Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Mnoho druhů sýkorů, blanšírované, zpěvných drozd, vrabců atd. Hodí se pro dávkovače ořechů "krmítko do okna", krmítko, krmítka a pro krmení půdy. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Blanšírované arašídy jsou opravdovou gurmánskou svačinou pro volně žijící ptáky k celoročnímu krmení. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii, na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat. Tvrtiny arašídy přesvědčí prvotřídní kvalitou z argentiny a neobsahují žádný odpad. Pro mnoho druhů ptáků např.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost11.02
Šířka11.02

2. Paul´s Mühle

#ad

Arašídová jádra blanšírovaná bez kůže, 5 kg, Paul´s Mühle Arašídy bílé

#ad
Paul´s Mühle #ad - S bílými arašídy od paul 's mühle nabídnete svým miláčkům ptačí budku vhodnou pro zobáky, která zaručí, že se vaše zahrada stane obzvláště pestrým místem pro ptáky. Ideálně se hodí pro dávkovače ořechů "krmítko do okna", sila, krmítka i pro krmení půdy.

Paul's mühle arašídy bílé přesvědčí prémiovou kvalitou z argentiny a neobsahují žádný odpad. Sezónní použití: celoroční krmení. Blanšírované arašídy jsou opravdovou gurmánskou svačinou pro volně žijící ptáky – a to po celý rok. Mnoho druhů sýkorů, vrabců atd. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu.

Obsažené látky: arašídy bílé, červenek, rozřezané na polovinu, zpěvných drozd, blanšírované bez kůže. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Pro mnoho druhů ptáků např. Na podzim a v zimě poskytují cennou energii, na jaře a v létě zajišťují odchov mladých zvířat.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška3.94
Délka16.93
Hmotnost11.02
Šířka11.02

3. Paul´s Mühle

#ad

10 kg, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky, 4 roční období, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky

#ad
Paul´s Mühle #ad - S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy.

Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků. Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi. Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, maštěné ovesné vločky, pro většinu domácích druhů ptáků, semena, rozinky, arašídy, pro celoroční krmení.

Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet. Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška4.33
Délka22.83
Hmotnost22.05
Šířka13.78

4. Dehner

#ad

Slunečnicová semínka, 4 x 2,5 kg 10 kg, Dehner Natura krmivo pro divoké ptáky

#ad
Dehner #ad - Podporuje udržení zdraví volně žijících ptáků. Pro všechny zrnožravce jako zelí sýkorky, modříky, zelení atd. Důležitý dodavatel energie díky vysokému obsahu rostlinných olejů, tuků a proteinů. Slunečnicová semínka neloupaná. Ideální pro celoroční krmení.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost22.05
Šířka3.94
Číslo dílu5341789
Modelka5341789

5. Dehner

#ad

Dehner Krmivo pro volně žijící ptáky Natura | neloupaná slunečnicová semínka | pruhovaná | doplňkové krmivo pro celoroční krmení | mastné krmivo | krmítko | kukuřice a pěnkavy | v kbelíku | 5 kg

#ad
Dehner #ad - Vysoký obsah oleje. Vysoký obsah bílkovin. Vysoký obsah tuku. Dodává energii. Celoroční krmivo.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Hmotnost4.85
Číslo dílu5252499
Modelka5252499

6. Donath Fly wild. Feed love.

#ad

Donath Fly wild. Feed love. Donath Balkon Mix – směs bez skořepiny pro čistý balkon – cenné celoroční krmivo pro volně žijící ptáky – z naší manufaktury v jižním Německu – kbelík 5 kg

#ad
Donath Fly wild. Feed love. #ad - Náš balkonový mix je obzvláště oblíbený u všech druhů sýkorů, červeninek, kosů, finků a hvězd, drozdů, a samozřejmě všech ostatních zahradních ptáků. Pomozte s doplňkovým krmivem – po celý rok.

Ve volné přírodě sotva najdou dostatek výživy. Tuk proti hmyzu z cca 1 800 hmyzu na kg balkonové směsi. Přehled všech výhod: přírodní suroviny, přírodní olej, vysoký podíl tuku proti hmyzu, vhodné pro zobák, testováno v laboratoři Donath, vhodné pro sloupy krmiva, bez ambrózie, bez skořápek. S velkou láskou, péčí a znalostmi ptáků z naší manufaktury.

Krmení s láskou znamená převzít odpovědnost: život našich divokých ptáků je namáhavý. Nejjemnější, cenný slunečnicový olej. Energicky bohaté arašídy a vybrané minerální látky. Zdravé, jaderné ovesné a pšeničné vločky. Oloupaná slunečnicová semínka bohatá na vitamíny.
ZnačkaDonath Fly wild. Feed love. #ad
VýrobceDonath #ad
Výška8.66
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka10.24
Číslo dílu11135
Modelka11135

7. Dehner

#ad

Kov, knedlíky se 4 knedlíky, černý, Dehner Krmivo pro divoké ptáky Natura, plnitelný

#ad
Dehner #ad - Naplněno 4 knedlíčky pro sýkorky. Zboží je vyrobeno z kovu, s výjimkou střechy z plastu. K opětovnému naplnění. Sýkorka bez síťky. S praktickým poutkem. Snadné klování pro ptáky.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Hmotnost400
Číslo dílu5458302
Modelka5458302

8. Leimüller

#ad

Leimüller Krmivo pro divoké ptáky Celoročně 25 kg pro všechna 4 roční období – krmivo pro divoké ptáky s bohatou energií 25 kg s pruhovanými slunečnicovými semínky – sypané krmivo pro divoké ptáky 25 kg bez prachu

#ad
Leimüller #ad - Oblíbené krmivo mnoha druhů: ať už jde o vrabce, sýkorky nebo brhlíky – leimüller's 4 roční období krmivo se těší nejvyšší oblibě u mnoha druhů volně žijících ptáků. Naše přírodní směs krmiva je výsledkem dlouholeté tradice a řemeslného umění, důvěryhodná a osvědčená.

Díky konzistenci bez prachu a snadno sypané je manipulace jednoduchá a čistá. Kvalita z rakouska od roku 1609: leimüller je již více než 400 let synonymem prémiového ptačího krmiva. Ideální pro ptačí domy a dávkovače krmiva: ať už se jedná o ptačí budku, sloupek s krmením nebo na balkon, naše sypané krmivo se výborně hodí pro všechny druhy krmení ptáků. Poskytuje celoročně potřebnou energii a je dokonale přizpůsoben přírodním potřebám ptáků.

Tyřleté krmivo: všestranná směs slunečně zralých jader a zdravých semen, která podporuje divoké ptáky po celý rok, od jarní regenerace až po zimní energetickou náročnost. Přírodní a bez genetických technologií: hrdě vyrobeno v rakouském tradičním mlýnku leimüller, je naše krmivo pro ptáky produktem nejvyšší čistoty. Bez genetického inženýrství a ambrózie, znamená kvalitu a bezpečnost. Dopřejte svým opeřeným přátelům přirozený a nezávadný zážitek z krmení.
ZnačkaLeimüller #ad
VýrobceLeimüller #ad
Hmotnost55.12
Číslo díluV-9734

9. BusyBeaks

#ad

Slunečnicová semínka – zrna ptačí krmítko pekařská kvalita pro divoké ptáky 5L, Zobák

#ad
BusyBeaks #ad - Prémiová kvalita – slunečnicová semínka busybeaks jsou vyrobena z černého olejnatého semínka v pekařské kvalitě. Nutriční údaje – protein 23, 4 %, 8 %, 4 %, vlhkost 5, vláknina 11, tuk 55, popel 3, 5 %, 9 %.

Krmte jako součást zdravé, vyvážené výživy – bohaté na vitamín B-6 obsahují slunečnicová semínka přírodní oleje, které. Ptáci, na které byste měli dávat pozor – kos, pěnkava, modřík, jedlová sýkorka, střízlivý král, turecký holub, stehlík. Byly vypeckovány, což znamená, že je málo. Bohaté na proteiny a plnou energii – slunečnicová semena mají nejvyšší poměr kalorií k hmotnosti všech ptáků a poskytují 600 .
ZnačkaBusyBeaks #ad
VýrobceBusyBeaks #ad
Hmotnost8.29
Číslo díluEU-BB-WB-SFH-5L
ModelkaEU-BB-WB-SFH-5L

10. Ida Plus

#ad

Winterstreufutter, Futter ist Weizenfrei, Fettreich & Energiereich, Vogelstreufutter ohne Weizen für Wildvögel & Vögel 20 Kg, Ganzjahres Vogelfutter, Ida Plus, Optimale Mischung alle

#ad
Ida Plus #ad - Hochwertige zusammensetzung - 40% geschälte sonnenblumen, 5 % Haferflocken, 5% Haferkerne, 5% Hanfsaat, 20% Erdnüsse halbe/ganze, 20% gestreifte Sonnenblumen, 5% Milokorn.

Amseln einfach ausgestreut werden. B. Schätzen die extraportion Kraft und sorgen für Vogelvielfalt im Vogelhaus. Einfach zu verfÜttern – geeignet für futterspender, Vogeltische, Vogelhäuser, futterhaus & zur Bodenfütterung: können für Bodenfresser, wie z. Energiereich & gesund - unsere mischung ist aus hochwertigsten Bestandteilen gefertigt und enthält beispielsweise 20 % Nüsse und keinen Weizen. Optimale mischung für die fütterung im Winter & Sommer aus Saaten, Körnern, Nüssen und Flocken. FÜr kÖrner- und weichfutterfresser – wildvögel wie amsel, fink, meise, rotkehlen, Sperling und Co. Ganzjahresfutter- vogelfutter ohne weizen.
ZnačkaIda Plus #ad
VýrobceIda Plus #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu17130