Top 10 WESCO Kosmetikeimer 3l – Vestavné odpadkové koše

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WESCO

#ad

Wesco Kosmetický kbelík 113 práškově lakovaná ocel v černé matné barvě s objemem 3 litry – se stupačkou

#ad
WESCO #ad - Hygienická 3litrová plastová vložka kosmetického kbelíku se snadno čistí. Velký vstup nohy a zabudovaná ochrana proti překlopení umožňují jednoduché otevírání kbelíku. Malý kosmetický koš značky wesco se svým objemem 3 litry ideálně hodí jako odpadkový koš do koupelny. Kosmetický odpadkový koš značky wesco má následující rozměry: 17 cm x 17 cm x 26, 5 cm D/Š/V. S praktickou rukojetí a integrovaným tlumičem pro tiché zavírání víka.
ZnačkaWESCO #ad
VýrobceWesco #ad
Výška10.43
Délka6.69
Hmotnost1.64
Šířka6.69
Číslo dílu113 022-73
ZárukaKeine garantie.

2. WENKO

#ad

WENKO Nášlapný koš Leman, s vyjímatelnou vložkou, z lakované oceli, 17 x 25 x 22,5 cm, černý matný, 3 litry

#ad
WENKO #ad - Rozsah dodávky: 1 x kosmetický pedálový kbelík leman značky wenko, rozměry Š x V x H: 17 x 25 x 22, 5 cm, s objemem 3 litry, černá matná.

Catcher: nášlapný koš leman značky wenko přesvědčí v koupelně nebo na WC pro hosty kombinací tvaru, funkce a designu. Užitečná doplňková funkce: víko kosmetického kbelíku lze hygienicky otevřít díky funkci šlapání. Vysoce kvalitní: stabilní kosmetický pedálový koš je vyroben z odolné oceli a byl zušlechtěn stylovým lakem v matné černé barvě. Praktické: vyjímatelná plastová vložka s integrovaným držákem sáčků na odpadky v koši na odpadky zpříjemňuje čištění a vyprazdňování.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška9.84
Délka8.86
Hmotnost1.44
Šířka6.69
Číslo dílu22143100
Modelka22143100

3. Brabantia

#ad

Soft Beige, Sanft Schließender Deckel, Entnehmbarer Inneneimer, Kleiner Abfalleimer für Bad oder Toilette, Brabantia, 17 x 24 x 27 cm, NewIcon Treteimer 3L, Leichte Pedalbedienung

#ad
Brabantia #ad - Hoher qualitätsstandard - sollte etwas Unerwartetes mit diesem Brabantia-Produkt passieren, bieten wir 10 Jahre Garantie und Service. Nachhaltigere wahl - dieser abfalleimer besteht zu 46% aus recycelten Materialien und 96% sind nach dem Gebrauch recycelbar.

Sie brauchen sich keine Sorgen über Kratzer zu machen. Dank des geruchsdichten Deckels werden keine unangenehmen Gerüche freigesetzt. Einfach zu reinigen - der treteimer hat einen herausnehmbaren Inneneimer. Mini mülleimer - der treteimer ist platzsparend und passt überall hin, wie in die Küche oder das Badezimmer. Sanft und geruchfest - der abfalleimer hat einen sanft schließenden Deckel mit leichter Pedalbedienung. Dank des eingebauten Kippschutzes bleibt der Mülleimer stabil.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška10.39
Délka6.61
Hmotnost1.85
Šířka9.25
Číslo dílu149887
Modelka149987

4. WENKO

#ad

S povrchovou úpravou proti otiskům prstů, automatické sklápění, WENKO Nášlapný koš Leman, 17,5 × 20,5 × 24,5 cm, vyjímatelná vložka, 3 l, satinovaný, nerezová ocel

#ad
WENKO #ad - Pomalu se zavírající kryt. Matný povrch, povrch INOX. Univerzální nádoba na odpadky. Vybaveno krycím a nožním pedálem. Snadné čištění.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška9.65
Délka6.89
Hmotnost1.98
Šířka8.07
Číslo dílu22702100
ModelkaTrash Can With Lid

5. SONGMICS

#ad

Vyjímatelný vnitřní kbelík z plastu, oceli, odpadkový koš do koupelny, Softclose, SONGMICS Kosmetický kbelík, kanceláře, inkoustově černá LTB011B01, do koupelny, malý odpadkový koš s víkem, 3 litry

#ad
SONGMICS #ad - Prostorově úsporný a stylový kompaktní tvar, inkoustově černá barva – 3litrový kosmetický koš se dobře hodí do vaší koupelny. Vnější nádoba z oceli vnější nádoba malého odpadkového koše je vyrobena z oceli a je robustní a tvarově stabilní.

Povrch je opatřen povrchovou úpravou odolný proti korozi, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Nožní pedál a otvor pro pytle na odpadky jednoduše šlápněte na pedál a otevřete víko koupelnové odpadkové koše – bez použití rukou, praktické a hygienické. Víko softclose koupelnový odpadkový koš je vybaven tlumičem, aby se víko náhle nezaklaplo, ale zavírá se jemně, pomalu a tiše.

Použitých kosmetických kapesníčků a perfektně se hodí k jinému koupelnovému nábytku. Pomůže vám odřezat každodenní odpad např. Pomocí otvoru na vnitřním kbelíku můžete upevnit okraj pytle na odpadky. Vyjímatelný vnitřní kbelík vnitřní kbelík z plastu je vybaven rukojetí, abyste jej mohli jednoduše vyjmout z koupelnového odpadkového koše pro likvidaci odpadu.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška16.34
Délka9.37
Hmotnost1.76
Šířka7.4
Číslo díluLTB011B01

6. WESCO

#ad

WESCO Mini Master odpadkový koš 6 l, Cool Grey matný

#ad
WESCO #ad - Odpad lze hygienicky likvidovat, protože víko lze bez kontaktu s rukou otevřít jednoduchým šlápnutím na pedál / Díky velkorysému vhazujícímu otvoru tohoto koupelnového koše pak lze odpad pohodlně zlikvidovat / plastová vložka se snadno čistí.

Ušlechtilá ocel – materiál vhazovacích klapek: ušlechtilá ocel/plast – materiál podlahového kroužku: plast. Délka: 264, 0 mm / šířka: 264, 0 mm / výška: 360, 0 mm. Materiál trupu a víka: ocelový plech s práškovým nástřikem, resp. Mini master je ideální odpadkový koš do vaší koupelny. Perfektně se hodí jako kosmetický kbelík do koupelny s objemem 6 litrů / obě poloviční misky z ušlechtilé oceli se díky zabudovanému tlumiči zavírají téměř tiše a udržují odpadky hygienicky a bez zápachu.
ZnačkaWESCO #ad
VýrobceWesco #ad
Výška70.5
Délka37.5
Hmotnost5.31
Šířka41.5
Číslo dílu10431
Modelka385731-74
Záruka2 roky.

7. stardis

#ad

Stardis 3litrový nášlapný koš ušlechtilá ocel matná Softclose sklopné víko tiché zavírání vnitřní kbelík odpadkový koš odpadkový koš koupelnový koš bílý

#ad
stardis #ad - Trvalá elegance: pedálový kbelík s vysoce kvalitním matným a snadno udržovatelným povrchem je odolný proti otiskům prstů a podtrhuje prvotřídní kvalitu. Přitahuje pozornost, která mistrovsky spojuje pořádek a estetiku v koupelně nebo kuchyni a dovedně zdůrazňuje pořádek a styl.

Hygiena v centru pozornosti: pytel na odpadky zůstává elegantně a kompletně zakrytý víkem, což zaručuje vždy čistý vzhled. Vyjímatelný vnitřní kbelík z plastu bez zápachu s kovovou rukojetí usnadňuje výměnu pytlů na odpadky. Elegantní unikát: kosmetický kbelík zaujme svým jednotným barevným designem.

Tichý a jemný: díky automatickému sklápění soft-close se odpadkový koš zavírá tiše, aniž by se víko roztrhlo, zatímco účinně zadržuje pachy. Rozměry: Ø 19 x v 26 cm; objem 3 litry. Stabilní & šetrný: silikonové výstupky dodávají nášlapnému kbelíku pevnou stabilitu a chrání citlivé podlahy v koupelně před poškrábáním. Bezešvě a kompaktně zapadne do každého prostředí.
Značkastardis #ad
Výrobcestardis #ad
Výška10.55
Délka8.46
Hmotnost2.31
Šířka8.46
Číslo dílu242502
ModelkaPure

8. Juskys

#ad

Juskys Kosmetický kbelík 3 litry – koupelnový nášlapný koš ocel – malý, odpadkový koš, bez zápachu, černý, nerezový – odpadkový koš s víkem SoftClose

#ad
Juskys #ad - Nerezový a robustní: koupelnový koš je vyroben z oceli a ABS; tyto materiály činí tento koupelnový doplněk obzvlášť dlouhou životností a nerez. 3litrový odpadkový koš: malý, černý kbelík se zavřeným víkem; objem 3, 66 l pro každodenní odpad v koupelně; kompaktní velikost s průměrem 21 cm a výškou 29 cm.

Jednoduchý design: se svým nadčasovým vzhledem se 3litrový kosmetický koš perfektně hodí do vašeho domova; moderní dekorace do koupelny, kuchyně nebo dětského pokoje. Rychlé otevírání a zavírání: nášlapný koš s nožním pedálem; díky pedálové mechanice lze malý odpadkový koš rychle otevřít; tiché a jemné zavírání díky funkci SoftClose. Vyjímatelná: vnitřní nádoba Ø 14 cm je z plastu; díky čemuž je odpadkový koš voděodolný a nezapáchají; pro vyprázdnění nádobu jednoduše vyndejte.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Hmotnost3.97
Číslo dílu300930
Modelka300930

9. WENKO

#ad

černý matný, integrovaný držák sáčků, 24,5 × 18,5 × 25,5 cm, WENKO Koš na kosmetiku Monza 3 litry, malý odpadkový koš, koupelnový odpadkový koš s automatickým sklápěním

#ad
WENKO #ad - Ušlechtilý poutač pozornosti: praktický pedálový odpadkový koš monza je vyroben z matné, černě lakované oceli s plastovým víkem – tvarově krásné řešení pedálů v elegantním vzhledu ušlechtilé oceli doplňuje design.

Malý pomocník: díky integrovanému držáku sáčků ve formě vyjímatelné, které mají být v koupelně odstraněny, černé vložky je pytel na odpadky prakticky neviditelný a uchovává věci, v bezpečí. Koupelna essential: kosmetický kbelík patří do každé koupelny – vysoce kvalitní nášlapný koš od WENKO přesvědčí praktickou velikostí, jemným otočným víkem Easy-Close a ušlechtilým designem. Praktická doplňková funkce: hlasité odbočení víka patří díky jemné automatické sklápění Easy-Close minulosti – víko lze díky funkci šlapacího mechanismu hygienicky otevřít bez rukojeti a následně se sám pomalu a tiše zavře.

Rozsah dodávky: 1 x kosmetický pedálový koš monza 3 l, elegantní kosmetický kbelík s automatickým sklápěním Easy-Close od WENKO, 5 x 25, 5 x 24, rozměry Š x v x H: 18, 5 cm.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška10.04
Délka9.65
Hmotnost1.96
Šířka7.28
Číslo dílu24165100
Modelka24165100

10. GREELUE

#ad

Odpadkový koš, koupelnový odpadkový koš s víkem, koupelna s automatickým sklápěním Soft Close béžová 3L, GREELUE Kovový kosmetický koš 3 l

#ad
GREELUE #ad - Bambusové víko bylo dlouho sušeno, což účinně snižuje plísně a plísně. Vysoká kvalita – koupelnový odpadkový koš je opatřen vysoce kvalitní vrstvou, která účinně zabraňuje tvorbě rzi a snižuje otisky prstů.

Ergonomický design – náš kosmetický koš je řízen pedálem, aby se víko otevřelo a zavřelo, abyste měli volné ruce. Uvnitř odpadkového koše se nachází plastový sud s rukojetí, který umožňuje rychlé čištění odpadu. Víko má pomalu klesající konstrukci, která se velmi tiše zavírá a izoluje pachy. Vysoce kvalitní servis – máte-li dotazy k našemu produktu, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Jedinečný vzhled – víko odpadkového koše je vyrobeno z ekologického bambusu. V každém případě nabídneme uspokojivé řešení. S objemem 3 l/5 l je ideální pro koupelny, kanceláře, ložnice a kuchyně. S praktickou rukojetí nahoře s ním můžete jednoduše pohybovat. Spora místa – náš odpadkový koš má válcový design a efektivně využívá prostor.
ZnačkaGREELUE #ad
VýrobceDaSheng #ad
Hmotnost1.87
Číslo díluLJT0