Top 10 Wärmegürtel Kunu – Ohřívací láhve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KUNU

#ad

Břicho a krk, KUNU® Originální pás na ohřívací láhev – vč. dárkového balení – prémiová ohřívací láhev s extra potahem – extra dlouhý 130 cm periodický tepelný pás – extrémně hebký – perfektní pro záda

#ad
KUNU #ad - Biologicky odbouratelný přírodní kustovník: dlouhodobá a ekologická kvalita, bez škodlivých chemikálií. Extra potah na vaši láhev s teplou láhví: s přídavným potahem pro ohřívací láhev si můžete užívat blahodárné teplo i bez pásku.

1, 5l ohřívací láhev: objem ohřívací láhve 1, 5 litru objem cca 1 l není příliš velký a není příliš malý a nabízí dlouhotrvající teplo, aniž by bylo příliš těžké. To nejlepší: máte přitom vždy volné ruce. Užívejte si bezstarostné a útulné chvilky bez kompromisů. Tak individuální jako vy: 130 cm, extra dlouhý a široký pásek se Ti perfektně přizpůsobí a pevně drží. Nesrovnatelná hebkost: vychutnejte si nejkrásnější okamžiky s naším opaskem na láhve KUNU Vyrobeno z extra měkké látky s nízkým obsahem vláken 650 g/m².

Bezstarostné česání: důvěřujte přísnému dodržování německých standardů kvality a pečeti kvality BS1970:2012. Ultimativní všestranný: opasek na ohřívací láhev kunu je ideální pro použití doma, v domácí kanceláři a na cestách – nutnost pro příjemné chvíle. Zmírňuje bolest: zbavte se silných menstruačních bolestí, napětí a bolesti zad s tepelným páskem KUNU Poskytuje vám teplo tam, kde ho potřebujete.
ZnačkaKUNU #ad
VýrobceKUNU #ad
Výška1.97
Délka51.18
Šířka8.66
Číslo díluKUNU-001
ModelkaKUNU001

2. BOLEi

#ad

BOLEi Ohřívací láhev s měkkým potahem – zabezpečená proti vytečení, ohřívač rukou pro děti a dospělé pás na, přírodní kaučuk + flaušová láhev na postel, 2 l, velká ohřívací láhev s klokaní taškou

#ad
BOLEi #ad - Klokaní taška ohřívací láhev bolei s klokaní kapsou poskytuje teplo pro studené ruce a nohy. Plyšový potah rovnoměrně rozvádí teplo a chrání před přehřátím. Lze použít pro muže a ženy každého věku. Samozřejmě je také ideálním dárkem pro rodinu a přátele.

Naše ohřívací láhve prošly před opuštěním továrny rozpoznání netěsnosti a těsnění a děti je mohou s důvěrou používat. Bezpečná a bezpečná proti vytečení naše ohřívací láhev s potahem je vyrobena z přírodního kaučuku proti stárnutí, který je vynikající proti vytečení a má delší životnost než běžné gumové láhve. Měkký a hebký potah ohřívací láhev je vyrobena ze super měkké umělé králičí kožešiny, která udržuje ruce a tělo v zimě v teple. Nahoře a dole se nachází dva otvory, kterými můžete vést rukou. Leva od bolestiohřívací láhev se hodí na krk, jako je dysmenorea, které mohou zmírnit bolesti, bolesti kloubů, břicho a jiné části těla, ramena, záda, bolesti svalů atd.

DlouhÉ udrŽenÍ hŘejÍcÍ ohřívací láhev o objemu 2 l má luxusní, nadýchané víko, extra velký objem a silné vnější víko, které jí umožňuje mimořádně dlouho předávat teplo. Mnohostranně použitelnéať už na posteli, ohřívací láhev je velmi praktická, pohovce nebo psacím stole, právě v zimě můžete s nadýchanou lahví na postel strávit teplou noc.
ZnačkaBOLEi #ad
VýrobceBOLEi #ad
Číslo díluGrau

3. nujë

#ad

Nujë Opasek na ohřívací láhev I S dárkovým balením I ohřívací láhev malá s páskem na záda, břicho a šíji I období zahřívací pás extra dlouhý I ohřívací láhev na zavazování I Hot Water Bag

#ad
nujë #ad - Abyste se rychle opět cítili dobře. Můžete je tedy používat i bez pásku. S dárkovým balením – naše ohřívací láhve pro zavazování jsou kvalitně zpracovány z hebkého materiálu a dodávají se v super pěkném dárkovém balení – ideální dárek pro vaše nejmilejší.

Na břicho, zádech nebo krku – abyste cítili teplo tam, záda a krk – naše ohřívací láhve s páskem se dají flexibilně nosit na břiše, kde je potřebujete. S extra potahem – kromě opasku na ohřívací láhev vám dodáme extra potah na ohřívací láhev. Perfektně se hodí pro všechny tvary těla – naše opasky na ohřívací láhve jsou o délce 125 cm delší než srovnatelné ohřívací láhve k připnutí a díky suchému zipu se zcela pohodlně přizpůsobí vašemu tělu.

Dlouhotrvající teplo – naše 1, 2litrové ohřívací láhve jsou vyrobeny z kvalitního přírodního kaučuku. Tím se postarají o extra dlouhotrvající teplo a dobrý pocit během menstruace, při bolestech břicha nebo zad. Zcela bez sklouznutí a držení! .
Značkanujë #ad
Výrobcenujë #ad
Číslo dílu122
ModelkaWärmflaschengürtel

4. Nalezuns

#ad

Břicha/žaludku šedá, možnost nabíjení přes USB, Ohřívací pás Nalezuns – přenosný topný pás s 3 stupni zahřívání, lze prát elektrický vyhřívací polštářek pro úlevu od bolesti zad

#ad
Nalezuns #ad - Upgradované materiály a rychlé zahřívání——bojujete s bolestmi? nalezuns portable cramp heating pad se zaměřuje na zmírnění dysmenorey u žen. Plné nabití trvá 90 minut. 3 režimy masáže a topení——nalezuns regulující tepelný pás přes 3 různé teploty nastavení teploty a 5 různých vibračních režimů intenzity masáže, vždy 113 °c, 131 °F a 149 °F.

Lze jej používat i bez stahování aplikace nebo spojení s Bluetooth. Vysoká kapacita 5000 mah — naše vyhřívací podložka pro křeče obsahuje vysokokapacitní napájení 5000 mah, usb adaptér atd. Nebo vaši vlastní powerbanku. Nejnovější aktualizovaná pohodlná tkanina lycra, šetrná k pokožce, břicha, netoxická, ultratenká, měkká v souladu se strukturou lidského těla. Pokud hledáte skvělý dárek pro maminku, přítelkyni nebo přátele, je tento hřejivý polštářek pro menstruační bolesti přesně to pravé.

Upozornění: doporučuje se při prvním použití začít s nejnižší teplotou topení a poté nastavit pro Vás vhodný stupeň topení. Lze používat kdykoli a kdekoliv —— vyhřívací pás pro menstruaci je usb přípojkou dobíjecí, ať už jste kdekoli v autě nebo v posteli, takže jej můžete používat na cestách. Můžete jej použít, kdykoli pracujete nebo odpočíváte, takže ostatní nevidí ani neví, aniž byste museli přístroj sundat.
ZnačkaNalezuns #ad
VýrobceNalezuns #ad
Číslo díluNGD0-3-1
ModelkaNGD0-3-1

5. nujë

#ad

Nujë Opasek na ohřívací láhev I S dárkovým balením I ohřívací láhev malá s páskem na záda, břicho a šíji I období zahřívací pás extra dlouhý I ohřívací láhev na zavazování I Hot Water Bag

#ad
nujë #ad - Můžete je tedy používat i bez pásku. S extra potahem – kromě opasku na ohřívací láhev vám dodáme extra potah na ohřívací láhev. Abyste se rychle opět cítili dobře. Zcela bez sklouznutí a držení! Tím se postarají o extra dlouhotrvající teplo a dobrý pocit během menstruace, při bolestech břicha nebo zad.

S dárkovým balením – naše ohřívací pásy jsou kvalitně zpracovány z hebkého materiálu a dodávají se v super pěkném dárkovém balení – ideální dárek pro vaše nejmilejší! Na břicho, záda a krk – naše ohřívací láhve s páskem se dají flexibilně nosit na břiše, zádech nebo krku – abyste cítili teplo tam, kde je potřebujete.

Dlouhotrvající teplo – naše 1, 2litrové ohřívací láhve jsou vyrobeny z kvalitního přírodního kaučuku. Perfektně se hodí pro všechny tvary těla – naše opasky na ohřívací láhve jsou o délce 125 cm delší než srovnatelné ohřívací láhve k připnutí a díky suchému zipu se zcela pohodlně přizpůsobí vašemu tělu.
Značkanujë #ad
Výrobcenujë #ad
Výška0.39
Délka49.21
Šířka8.86
Číslo díluTS-1

6. COMFIER

#ad

Hřejivý polštářek s rychlým zahřátím, ideální dárek pro ženy nebo muže, Comfier Topný pás proti bolestem zad – vyhřívací polštář s vibrační masáží, tepelný pás s automatickým vypnutím

#ad
COMFIER #ad - Umožněte vám přizpůsobit si nastavení pro sebe, abyste dosáhli maximálního pohodlí. Měkké a pohodlné sametové pouzdro – tento masážní přístroj pro spodní část zad s teplem, nesrovnatelně měkkého polyesteru, který nabízí pohodlný a skvělý pocit pro dotyk těla. Topná podložka je vybavena ochranou proti přehřátí a funkcí automatického vypnutí, aby bylo zajištěno bezpečné používání.

Tepelná terapie – pásek abundance belly se skládá ze zabudované vyhřívací podložky, která se rychle zahřívá, aby umožnila tepelnou terapii ke zmírnění svalového napětí v dolní části zad, břišních, žaludečních a menstruačních potížích, artritidě nohou a další. Nastavitelná masáž – tento vyhřívaný masážní pás má 3 masážní režimy, 2 nastavitelnou intenzitu vibrací a 2 stupně topení. Pomáhá dále zmírnit napětí na šíji a ramenou, bederní páteře, dolní části zad, stehnech a nohou.

Vibrační masáž – elektrický vyhřívací polštář je zabudován do 4 výkonných masážních motorů pro zajištění uklidňující vibrační masáže. Z nějakého důvodu nejste s masážním topným pásem 100% spokojeni, potahový materiál se skládá z ultra hebké sametové látky, pošlete jej jednoduše do 30 dnů zpět a dostanete peníze zpět. Flexibilní pro všechny velikosti – toto topné pouzdro je flexibilní a má nastavitelný popruh, který je až 30 cm dlouhý a je vhodný pro všechny velikosti. Tak si ji mohou užívat jak muži, k narozeninám, tak i ženy všech tvarů a velikostí.
ZnačkaCOMFIER #ad
VýrobceCOMFIER #ad
Výška7.48
Délka16.54
Šířka3.94
Číslo dílu756839326483
ModelkaCF-6006N-DE

7. dibikou

#ad

Beine, Taillenwärmung Pink-heart, Wärmflasche Wärmflaschengürtel Koala Wärmflasche aus Gummi mit weichem Taillen-Bezug, Rücken, Wärmflasche für Nacken und Schulter

#ad
dibikou #ad - Bestand pneumatischer Drucktest, 24-Stunden-Schwungtest. Dibikou lebenslange unterstützung: machen sie sich keine sorgen um sein leben, weil wir glauben, dass Sie das Beste verdienen. Hält sie lange warm: die grundfunktion der wärmflaschengürtel ist es, der hilft, warm zu halten. Dibikou wärmflasche sind aus 100% naturkautschuk, die Flüssigkeitstemperatur zu halten und die Wärme länger zu halten als herkömmliche Silikon-Wärmflasche.

Schmerzlinderung: die wärmflasche kann allein als heilmittel gegen schmerzen, schmerzen und Sportverletzungen verwendet werden, Muskelkater, wie Rücken-, Nacken- und Schulterschmerzen, Menstruationsbeschwerden und Verspannungen. Es ist absolut druckfest und auslaufsicher. Verhindert, dass die hitze Ihre Haut direkt berührt, was zu Verbrennungen führen kann. Sorgen sie für maximale Sicherheit und übertragen Sie die Wärme perfekt. Wenn sie fragen haben oder hilfe benötigen, erreichen Sie uns einfach und wir werden unser Bestes tun, unsere Wärmflaschengürtel wird streng getestet und mit Liebe hergestellt, um Ihnen die zufriedenstellendste Lösung zu bieten.

Sicher und auslaufsicher:die dibikou koala wärmflaschengürtel ist aus neuem anti-aging-Gummi, längere Lebensdauer als herkömmliche gewöhnliche Gummi-Flaschen. Bequemer plüsch-taillenbezug: wärmflasche kommt mit einer plüsch-taillenabdeckung, entworfen mit superweichem Doppel-Einsatz, um Ihre Hände und Taille gleichzeitig warm zu halten. Neben der traditionellen wärmetherapie kann sie auch als Kältekompresse für Kinder mit Fieber verwendet werden oder um Schwellungen bei leichten Verletzungen zu reduzieren.
Značkadibikou #ad
Výrobcedibikou #ad
Číslo díluhot bag

8. TerraTherm

#ad

Ohřívací pás – 12 h příjemné hluboké teplo, ohřívač zad – ohřívač ledvin aktivovaný vzduchem – velikost S-XL, 8 kusů

#ad
TerraTherm #ad - Ohřívací pás je vhodný pro všechny velikosti S-XL, je nenápadný a pohodlný. Příjemné hluboké teplo: tepelné obálky poskytují až 12 hodin trvalého a přirozeného hlubokého tepla s průměrnou teplotou 50 °C.

Ideální tvar: díky speciálním strečovým materiálům se suchým zipem dokonale přilne tepelný povlak na tělo. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. Ať už venku nebo jednoduše na doma – náplasti na záda poskytují celé hodiny blahodárné, jemné a rovnoměrné teplo. Oblasti použití: zádové obálky jsou ideální pro všechny příležitosti. Jednoduše otevřete obal, položte termopás kolem těla a užívejte si příjemné teplo.

Přírodní obsažené látky: směs aktivního uhlí a železného prášku obsažená v tepelných podložkách se při kontaktu s kyslíkem sama zahřeje. Extra široký hřejivý pásek s 5 velkými tepelnými články. Bez léčivých látek. Okamžitě použitelný: ohřívací náplast na záda se po několika minutách sama zahřeje.
ZnačkaTerraTherm #ad
VýrobceBGT GmbH & Co.KG #ad
Výška0.2
Délka7.09
Hmotnost1.96
Šířka7.09
Číslo díluTT_HB_8_001

9. Fesaizwi

#ad

Módní ohřívací láhev s měkkým potahem a potahem v pase, nohy, pro šíji a ramena, Fesaizwi 1 l ohřívací láhev, pásek 3 v 1, Opasky na ohřívací láhev, záda, přenosná ohřívací láhev z PVC

#ad
Fesaizwi #ad - Ať už jste na cestách, je velmi praktický a je ideálním dárkem pro přátele, Den matek, rodinu, doma, Den otců, v kanceláři nebo venku, syny a dcery. Dobrý dárek ke dni matek pro matku. Robustní a dlouhá životnost – tento produkt je vyroben z kvalitního pvc materiálu, netoxický a bez zápachu.

Perfektní výběr dárků – vhodné pro vánoční dárky, děti, narozeniny atd. Pás na teplou láhev – stále mrzne a miluješ se udržovat v teple s ohřívací láhví? nebo je pevně k tvé menstruaci, k čemu se hodí, aby zmírnila periodické křeče? Správný upgrade dostane vaši ohřívací láhev s páskem na ohřívací láhve. Mnohostranně použitelný – lze použít jako dárek pro bolest svalů, ztuhlé šíje, stres nebo křeče, bolesti, bolesti v dolní části zad, artritidu, křeče u žen během období a jiné časté bolesti a lze jej použít také jako studený komprese pro osoby s horečkou nebo ke snížení otoků menších zranění.

Upozornění: nepoužívejte k ohřevu mikrovlnnou troubu! krásný měkký kryt – krásné kožešinové víko krásné ohřívací láhve je velmi měkké a nadýchané a postará se o nádherně teplý komfort v chladných dnech a v zimě v posteli, na pohovce nebo v sezení. Ve srovnání s běžnými ohřívacími lahvemi z gumy je tato ohřívací láhev odolnější a má déle trvající tepelně izolační účinek. Jak funguje, který pásek je nejlepší a jaké zkušenosti jsme s ním dostali, zjistíte zde.
ZnačkaFesaizwi #ad
VýrobceFesaizwi #ad
Výška1.57
Délka44.49
Hmotnost0.44
Šířka9.84
Číslo díluAS315
ModelkaFashion/44inch

10. KUNU

#ad

KUNU® Prémiová ohřívací láhev s extra potahem – neodolatelně nadýchaná – udrží extra dlouho teplo – perfektní pro dospělé a děti – z 3mm přírodního katschuk – odolná proti vytečení a testována podle

#ad
KUNU #ad - 1, 5l ohřívací láhev: objem 1, 5 litru objem cca 1 l zajišťuje dlouhotrvající teplo, aniž by bylo příliš těžké, a umožňuje flexibilní použití pro různé potřeby. Užívejte si bezstarostné a útulné chvilky bez kompromisů.

Neodolatelně hebký: ohřívací láhev kunu tě rozmazluje nepřekonatelně měkkou látkou bez žmolků, pro dobrý pocit, který stanovuje nová měřítka. Ultimativní všestrannost: ohřívací láhev kunu je vaším dokonalým společníkem, nejen doma, ale také v domácí kanceláři nebo na cestách. Zmírňuje bolest: s ohřívací láhví kunu nechte za sebou nepříjemné menstruační bolesti, napětí a bolesti zad.

Biologicky odbouratelný přírodní kustovník: sázejte na udržitelnou kvalitu, která má nejen dlouhou životnost, ale také neobsahuje škodlivé chemikálie. Užívejte si všude příjemné chvíle. Poskytuje vám cíleně teplo tam, kde ho nejvíce potřebujete. Bezstarostné česání: důvěřujte přísnému dodržování německých standardů kvality a pečeti kvality BS1970:2012.
ZnačkaKUNU #ad
VýrobceKUNU #ad
Výška1.77
Délka11.42
Šířka7.87
Číslo díluKUNU0002