Top 10 walking pad 130 kg Belastbar – Běžecké pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UREVO

#ad

Psací stůl pro domácnost/kancelář, walking pad s dálkovým ovládáním a LED displejem, lehký běžecký pás, 1–6 km/h, kompaktní design, UREVO Dvojitý běžecký pás tlumící nárazy

#ad
UREVO #ad - Zadní strana dálkového ovládání je vybavena magnetem, kroky, vzdálenost, takže se neztratí a lze jej připevnit na běžecký pás. Kompaktní design a přenosný: rozměry pouze 121 × 48 × 11, 3 cm, 2 kg. Jeho štíhlý design se bez problémů začlení do různých scénářů. Za našimi výrobky si pyšně stojíme s jednoletou zárukou.

Multifunkční displej a nastavení dálkového ovládání: led displej zřetelně zobrazuje rychlost, čas a kalorie. Pohodlnější práce a životní styl: s běhounem 102 x 38 cm, rozsah rychlosti 1 – 6 km/h a hmotnostní kapacitou 120 kg. Naši vážení zákazníci jsou povzbuzováni k tomu, že jsme zde, aby se na nás kdykoli obrátili, a buďte si jisti, abychom každému z vás poskytli bezvadný servis. Zaměřeno na zákazníky: urevo se snaží nabízet prvotřídní běžecké pásy a výjimečný zákaznický servis. A s tichým motorem si můžete vychutnat rychlý běh, aniž byste rušili ostatní během noční práce nebo při pohodlném čtení.

Rychlost lze pohodlně nastavit dálkovým ovládáním, takže můžete ovládat svůj tréninkový stav v reálném čase a vaše tréninkové údaje budou na první pohled jasně vidět. Ticho se setkává s výkonem a zajišťuje harmonické prostředí bydlení. Vybaveno kolečky pro snadnou mobilitu. Dvojité tlumení nárazů a tichý chod: s celohliníkovým ocelovým rámem s dlouhou životností a 5vrstvým protiskluzovým pásem, plus 2 další měkké gumové polštářky pro vytvoření dvojitého systému tlumení nárazů.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka47.64
Hmotnost42.33
Šířka18.9
Číslo díluURTM026
ModelkaURTM026
Záruka1 rok

2. FLYLINKTECH

#ad

Keine Installation erforderlich, 12 Laufprogramme, Klappbar Laufband für Zuhause, 14 km/h Home Treadmill, Gehunterlage mit großer Lauffläche, 2 in 1 Walking Pad, LCD Display, Intelligente APP

#ad
FLYLINKTECH #ad - 2 in 1 foldable laufband das klappbare laufband für zu hause verfügt über 12 voreingestellte programme mit multi-workout-modi. Ausgestattet mit einem sicherheitsschlüssel zum sofortigen Abschalten im Notfall, um Ihre Sicherheit zu gewährleisten. Das led-display zeigt zeit, geschwindigkeit, Distanz und Kalorien in Echtzeit an und behält Bewegungsdaten im Blick.

Fernbedienung & smart app support die fernbedienung ist praktisch, um die geschwindigkeit des laufbands oder andere funktionen einzustellen. Perfekt für benutzer, um Trainingsdaten aufzuzeichnen und Gefühle mit anderen Benutzern zu teilen. Einfache installation & platzsparend kompaktes, faltbares design und eingebaute Transporträder machen es einfach, dieses Laufband zu bewegen und platzsparend unter Ihrem Schreibtisch zu verstauen. Es ist einfach in 3 Minuten zu installieren. Es kann als laufmaschine mit einer geschwindigkeit von 1-4 km/h oder als Rennmaschine mit einer Geschwindigkeit von 4-14 km/h verwendet werden, um Ihren unterschiedlichen Trainingsanforderungen gerecht zu werden.

Leistungsstarker & leise motor mit einem leistungsstarken und ultraleisen 2, ohne andere zu stören, 25hp motor ermöglicht ihnen dieses laufband zu gehen oder zu laufen, was es ideal für den Heim- und Bürogebrauch macht. Das laufband hält einem gewicht von bis zu 130kg stand, mit einem robusten und langlebigen Stahlrahmen und einem mehrschichtigen Schilddesign absorbiert es Stöße und reduziert Geräusche, wodurch Ihr Lauf leiser und sicherer wird. Mit der unterhaltungshalterung können Sie Ihr Mobiltelefon oder Pad auf dem Ständer platzieren, um beim Training Musik zu hören oder Filme anzusehen.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška42.13
Délka49.8
Hmotnost74.96
Šířka25.39
ModelkaJF-H-40DC

3. Toputure

#ad

Elektrický Treadmill Space Saving, malý běžecký pás pro domácí použití, walking pad s velkou běžeckou plochou, LED displej, žádná instalace, aplikace a dálkové ovládání, 1 – 10 km/h

#ad
Toputure #ad - Podporuje inteligentní aplikace a dálkové ovládání led displej zřetelně zobrazuje čas, kroky, zaznamenává stav tréninku v reálném čase a ukazuje tréninkové údaje na první pohled. Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 5vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1000 x 400 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání.

Kromě záznamu dat jsou součástí dodávky také různé tréninkové kurzy, kalorie, rychlost a vzdálenost, takže můžete trénovat doma i ve fitness studiu. Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů. Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítu vám umožňují chůzi nebo běh, 25 koní má domácí pás velkou nosnost až 130 kg. Běžecký pás pod stůl má dva režimy, můžete jej použít podle svého přání.

Výkonný a tichý motor s výkonným motorem o výkonu 2, ale je také velmi tichý. Můžete jej prostorově úsporně umístit na noze postele nebo pod pohovku. Výkonný motor tohoto profesionálního běžeckého pásu má nejen stabilní a vysokou zatížitelnost, aniž by rušili ostatní. Domácí pásku lze propojit s aplikacemi. Doporučujeme používat režim chůze rychlostí 1–4 km/h a režim běhu rychlostí 4–10 km/h. 12 přednastavených programů pro simulaci skutečných sportovních scén.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška5.91
Délka53.54
Hmotnost50.71
Šířka25.98
Záruka2 YEAR WARRANTY

4. REDLIRO

#ad

Kompaktní a tichý běžecký pás, běžecký pás pro domácnost s dálkovým ovládáním a LED displejem, Redliro Walking Pad, 1–6 km/h, psací stůl pro domácnost/kancelář

#ad
REDLIRO #ad - Pauza a obnovení – pozastavte svůj trénink kdykoliv a elektrický běžecký pás uloží váš pokrok, takže můžete pokračovat tam, kde jste skončili po resetování/vypnutí se data resetují na hodnotu 0 Tichý provoz tohoto běžeckého pásu se stojacím pultem usnadňuje používání během práce, čtení nebo na schůzce.

Komfortní zážitek – 5vrstvý běžecký pás, tlumení nárazů a velká velikost běžeckého pásu zajišťují pohodlný a příjemný tréninkový zážitek. Komfortní mobilita – pohyblivá kolečka a nízká hmotnost usnadňují pohyb a skladování. Pokud se nepoužívá, lze plochý běžecký pás uložit pod pohovku nebo postel.

Práce při chůzi snižuje stres, udržuje vás soustředěný a pomůže vám zvládnout seznam úkolů neobvykle rychlým tempem. Zdravý životní styl – změňte svůj život a udělejte ho zdravějším s tímto běžeckým páskem pod stůl od Redliro. Ani po dlouhém běhu se nebudete cítit unaveně. Tiché použití – udržujte si při tréninku klid. Pomocí dálkového ovládání můžete během používání také vypnout signální tón.
ZnačkaREDLIRO #ad
VýrobceREDLIRO #ad
Výška3.74
Délka48.03
Hmotnost50.16
Šířka21.06
ZárukaZáruka 1 rok

5. Toputure

#ad

16 km/h Home Treadmill, 12 běžeckých programů, duální LED displej, aplikace a dálkové ovládání,, Skládací běžecký pás na doma, měření srdeční frekvence, 2 v 1 Walking Pad s velkou běžeckou plochou

#ad
Toputure #ad - Dná instalace a přenosný design design bez instalace, hmotnost 34, okamžitě připraven k použití. Kamenné gelové sloupky uvnitř silně absorbují nárazy a zajišťují tak polstrování vašich kolen, svalů a kloubů. Běžecký pás 2 v 1 na doma skládací běžecký pás pro domácnost má 12 přednastavených programů, aby vyhovoval vašim různým tréninkovým požadavkům.

Prostorný běžecký pás a dvojité tlumení nárazů 7vrstvý protiskluzový strukturovaný běžecký pás má velkou běžeckou plochu 1040 x 420 mm a nabízí bezpečnější a pohodlnější zážitek z běhání. Lze jej použít jako podložku na chůzi rychlostí 1–8 km/h nebo jako běžecký nástroj s rychlostí 1–16 km/h, aniž byste se museli obávat, že vaše tréninkové údaje budou vymazány. Výkonný a tichý motor s vysoce kvalitním motorem o výkonu 2, 5 hp nabízí domácí pás velkou nosnost až 130 kg a pracuje velmi tiše. Robustní ocelový rám a vícevrstvý design štítku vám umožní volně chodit nebo běhat, aniž by rušili ostatní.

S tlačítkem pauzy můžete během tréninku dělat přestávky, které nabízejí režimy multi-cvičení. Rozměry 126 × 72 × 110 cm, 5 kg. Duální led displej a podpora chytré aplikaceduální led displej zřetelně zobrazuje čas, kalorie, vzdálenost a srdeční frekvenci a zaznamenává stav vašeho tréninku v reálném čase. Kompaktní design a integrovaná přepravní kola usnadňují přepravu a prostorově úsporné uložení běžeckého pásu pod psacím stolem nebo pohovkou. Kovový senzor můžete držet oběma rukama po dobu 3 sekund, rychlost, abyste otestovali srdeční frekvenci.
ZnačkaToputure #ad
VýrobceToputure #ad
Výška6.3
Délka55.12
Hmotnost88.18
Šířka29.53
Záruka2 roky záruky

6. HomeTro

#ad

S aplikací Treadmill do 14 km/h & Walking Pad až do domova, Skládací elektrický běžecký pás pro domácnost, bez montáže, držák a LED displej pro domácnost,, pod psacím stolem s dálkovým ovládáním

#ad
HomeTro #ad - Profesionální pětivrstvý běžecký pás simuluje skutečný běh a zlepšuje komfort a bezpečnost při sportu, běžecký pás zprostředkuje pocit běhání na skutečné závodní dráze. Led displej zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost a kalorie v reálném čase a zachovává si přehled o pohybu.

Vaše bezpečnost je vždy naší prioritou: k vaší ochraně se na středové konzole nachází tlačítko, stane se z něj podložka pod stůl, kterým můžete stroj v případě nouze okamžitě zastavit. Běžecký pás 2 v 1: běžecký pás je běžný tvar na doma; pokud jsou madla složená, takže můžete během práce běhat. Díky inteligentním senzorům je distribuce sítě snadná. Efektivní motor zajišťuje konstantní dávkování výkonu, aniž by rušil vaše sousedy nebo rodinu. Máte přímý přístup k rozhraní, data se aktualizují a zobrazují v reálném čase na vašem mobilním telefonu a WalkingPadu.

Po dokončení jej jednoduše položte pod psací stůl, není nutná montáž, pohovku nebo postel. Zůstaňte při každém počasí s vaší fitness rutinou na kurzu. Běžecký pás vydrží hmotnost až 120 kg. Super kompaktní walkingpad vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů a podporuje váš životní styl v domácí kanceláři po celý pracovní týden. S rozsahem rychlosti 1 – 14 km/h.
ZnačkaHomeTro #ad
VýrobceHomeTro #ad
Výška4.72
Délka49.61
Hmotnost59.52
Šířka25.2
ZárukaZáruka 18 měsíců

7. homeTro

#ad

Walking Pad pro domácnost – běžecké pásy pod stůl, tréninkový přístroj, domácí fitness přístroj, běžecký přístroj elektrický s dálkovým ovládáním

#ad
homeTro #ad - Značka: homeTro. Barva: Černá. Vycházková podložka pro domácí běhání pod stůl, elektrický s dálkovým ovládáním, tréninkový přístroj, běžecký nástroj, domácí fitness přístroj.
ZnačkahomeTro #ad
VýrobcehomeTro #ad
Výška4.72
Délka47.24
Hmotnost41.89
Šířka20.47
ModelkaHM1

8. UMAY

#ad

Běžecký pás na psací stůl bez instalace, běžecký pás pro domácnost s aplikací a dálkovým ovládáním, P1, 1–6 km/h, UMAY Walking Pad

#ad
UMAY #ad - Smart remote control & led displej: s tímto walkingpadem můžete přerušit trénink a ukládat své tréninkové údaje přes dálkové ovládání. Led displej vás informuje o rychlosti, vzdálenosti, kaloriích a čase a umožňuje jednoduché sledování tréninku.

Speciální aplikace spax nabízí přístup k profesionálním kurzům. Jednodílný design činí instalaci zbytečnou. Advanced shock absorption: mini běžecký pás je vybaven 7vrstvou protiskluzovou podložkou a 8 tlumiči, které poskytují efektivní ochranu a tlumení kolen. 24 hodin * 7denní zákaznický servis: nabízíme 24 hodin * 7denní zákaznický servis a 365 dní vrácení/náhradní servis a 100% spokojenost. Pokud potřebujete, kontaktujte naši zákaznickou podporu prostřednictvím Amazonu.

Zlepšuje tlumicí efekt o 40 % a prodlužuje životnost z 900 na 3500 hodin. Výkon a tichý bezkartáčový motor: tento stolní treadmill pro domácnost je vybaven bezkartáčovým motorem, který zajišťuje vyšší výkon a hladinu hluku nižší než 45 dB. Bez instalace a úspora místa: kompaktní rozměry psacího pásu 131 × 50 × 10, 56 cm umožňují pohodlné skladování pod postelí, na pohovce nebo v rohu.
ZnačkaUMAY #ad
VýrobceUMAY #ad
Výška4.16
Délka51.57
Hmotnost39.68
Šířka19.69
ZárukaZáruka 1 roky

9. YM

#ad

12 Programme, Bluetooth, Steigung 120 kg Max, 10 km/h, YM NEXT 1000 Laufband Klappbar Platzsparend, Große Lauffläche, Your Move, Schwarz, Räder, Interaktive APP Kinomap Zwift BitGym Coaching und Video

#ad
YM #ad - Sie können sogar nie gesehene orte besuchen, PC, Zwift und vielen anderen interaktiven Trainings-Apps zum Herunterladen auf Google Play und App Store. Maße geschlossen: 145 x 61 x 16 cm. Folgen sie personalisierten Trainingsprogrammen und beginnen Sie mit der Reise durch die schönsten Routen der Welt. Sie können ihr training mit TV, während Sie sich um sich selbst kümmern.

Support unser unternehmen ist in italien ansässig, 0 ps spitze; 2, für zusätzlichen akustischen komfort und ein lohnenderes erlebnis. Multifunktions-display das display mit interaktiven tasten ermöglicht es ihnen, zeit und entfernung einzustellen oder sich in einem der 12 ausgewählten Trainingsprogramme für Sie zu versuchen. Es nimmt nur 16 cm dick im geschlossenen zustand ein und ist perfekt zum Verstecken in engen Räumen im Haus, unter dem Bett Sie können es bei Bedarf herausnehmen und am Ende jedes Trainings leicht verstauen. Ausgestattet mit einer sehr bequemen halterung für Tablets und Smartphones, die gewünschte Geschwindigkeit, können Sie einfach die immersiven Apps verwenden oder Ihre Lieblingsserien während des Trainings streamen.

Praktisch und kompakt extrem robust durch verstärkten rahmen, aber auch kompakt, unter dem sofa, leicht und einfach zu bewegen und zu lagern. Komfort und sicherheit entwickelt für leichte spaziergänge und rennen, die ideal ist, ym next 1000 ist mit einer mehrschichtigen platte ausgestattet, um Stöße zu absorbieren und das Gehen komfortabler zu machen. Pro-grip-beschichtetes Klebeband sorgt für einen sicheren Halt. Maxi-lauffläche: 103 x 42 cm die griffe mit weichem eva-bezug sorgen für einen angenehmen Griff und optimalen Halt auf langen Spaziergängen, sodass Sie sich weniger Müdigkeit fühlen und Ihr Gleichgewicht besser halten.
ZnačkaYM #ad
VýrobceYM #ad
Výška44.49
Délka49.61
Hmotnost51.81
Šířka23.62
Číslo díluym_next_1000
ModelkaNEXT 1000 BLACK

10. UREVO

#ad

Kompaktní design, UREVO Běžecký pás s manuálním náklonem, psací stůl s velkým provozním prostorem pro domácnost/kancelář, běžecký pás, walking pad s LED displejem a dálkovým ovládáním

#ad
UREVO #ad - Větší běhoun s 5vrstvým běžeckým pásem: urevo walking pad nabízí běhoun 40 x 105 cm a odolný hliníkový ocelový rám s 5vrstvým běžeckým pásem. Vybaveno kolečky pro snadnou mobilitu, můžete je snadno uložit pod stojacím pultem nebo pohovkou, když se nepoužívá. Naši vážení zákazníci jsou povzbuzováni k tomu, a buďte si jisti, že jsme zde, aby se na nás kdykoli obrátili, abychom každému z vás poskytli bezvadný servis.

Zaměřeno na zákazníky: urevo se snaží nabízet prvotřídní běžecké pásy a výjimečný zákaznický servis. Za našimi výrobky si pyšně stojíme s jednoletou zárukou. Efektivně chrání kolena uživatele a usnadňují chůzi a jogging, zatímco současně snižuje hluk. Rychlost lze pohodlně nastavit pomocí dálkového ovládání, čas, vzdálenost, abyste mohli zaznamenat stav svého tréninku v reálném čase a na první pohled jasně rozpoznat vaše tréninkové údaje.

Multifunkční displej a nastavení dálkového ovládání: led displej zřetelně zobrazuje rychlost, kroky a kalorie. Zažijte fitness zcela novým způsobem, šetří místo a individuálně. Kompaktní design a snadné uložení: s rozměry pouze 127 x 53 x 12 cm a hmotností 20, 4 kg. Tím ušetříte místo a zajistíte si uklizenou tréninkovou zónu. Design ručního náklonu: objevte jedinečné výhody našeho běžeckého pásu! s manuálním nastavením sklonu vám nabízíme nejen flexibilitu, pohodlně, ale také intenzivní trénink v různých úrovních obtížnosti.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška4.72
Délka50
Hmotnost44.97
Šířka20.87
Číslo díluURTM028
ModelkaURTM028
Záruka1 rok