Top 10 Staubgebläse Und mini Staubsauger – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IT Dusters

#ad

IT Dusters CompuCleaner Xpert Elektrický prachový dmychadlo, fukar prachu, stlačený vzduch

#ad
IT Dusters #ad - ErgonomickÝ: lehký a robustní design obsahuje průmyslový motor s výkonem 550 w 0, 9 hp, který nikdy neztrácí tlak a je dimenzován pro dlouhou životnost. Herní konzole, aby se zabránilo poškození citlivých komponent a přístupu do těžko přístupných oblastí hluboko uvnitř krytu. Uchovávejte xpert a příslušenství v dodávaném prémiovém sáčku se stahovacím vláknem z mikrovlákna.

Uvolněte bouřlivý proud vzduchu v režimu plné rychlosti nebo použijte režim s polovičním výkonem pro jemné čištění citlivějších aplikací. Ištění vzduchem umožňuje efektivní bezkontaktní čištění, laptopů jednoduše sfouknout. Díky použití výkonného a přesto energeticky účinného elektrického motoru napájeného ze sítě může CompuCleaner poskytnout trvale výkonné čištění, že CompuCleaner nahrazuje potřebu jednorázových vzduchových sprejů,. S nekončícím přívodem vzduchu je snadné odstranit nejodolnější prach z těžko přístupných a citlivých aplikací.

Použití v kombinaci s 3dílnou sadou kartáčů esd pro důkladné čištění i těch nejcitlivějších dílů. Tím, vám ušetří peníze a dlouhodobě drasticky snižuje plýtvání a výdaje. Profesionální hloubkové čištění: zaseknutý prach a nečistoty z pc, tablety a televizory lze bezpečně odfouknout silným proudem vzduchu. Kompletní konstrukce: vyberte si mezi 3 jedinečně tvarovanými, nestatickými nástavci trysek pro přesný směr a ovládání vzduchu jednoduchým kliknutím.
ZnačkaIT Dusters #ad
VýrobceIT Dusters #ad
Výška8.11
Délka4.53
Hmotnost2.65
Šířka8.46
Číslo díluEG-2000
ModelkaEG-2000

2. Eave

#ad

Vzduchový ventilátor pro klávesnici, Eave Elektrický prachový ventilátor, 2 nastavitelné rychlosti, Air Duster prachovka na čištění PC, sněhovou trubici, laptop, kalkulačku

#ad
Eave #ad - Vylepšený vysavač na stlačený vzduch od eave je skutečným expertem na čištění těch nejodolnějších s minimálním obsahem tuku na loktech!2 nastavitelné rychlosti elektrický vzduchový ventilátor eave má dvě rychlosti, co se má vyčistit, z nichž si můžete vybrat podle toho, a lze jej jednoduše přepínat jednoduchým ovládáním tlačítkem: Stiskněte ozubené kolo "" pro nízkou rychlost, stiskněte rychlostní stupeň "" pro vysokou rychlost a rychlostní stupeň "O" pro vypnutí.

5, aby vyfouklo prach nebo drobky z trhlin nebo rohů klávesnice, náš elektrický čistič vzduchu může generovat silnou foukací sílu až 43 m/s, auta, 1 oz: nesrovnatelná síla foukání Čistička vzduchu EAVE, počítače, která je vybavena vysoce výkonným motorem 500 W, hostitele počítače, což je šíleně silné, klimatizace atd. Dné další nádoby na stlačený vzduch stále utrácíte spoustu peněz za drahý stlačený vzduch z plechovky? vyzkoušejte náš elektrický vzduchový ventilátor, který je mnohem silnější než vzduch z plechovky, což z něj dělá skvělou alternativu k těmto vzduchovým dózám. Rychlonafukovací pumpa se 3 tryskami/adaptérynainstalujte si nafukovací trysku na tento vzduchový ventilátor, okamžitě obdržíte elektrickou vzduchovou pumpu! Součástí dodávky jsou trysky ve 3 velikostech, plavecké kruhy, jako jsou nafukovací matrace, které uspokojí vaše nafukovací potřeby pro nafouknutí různých nafukovacích přístrojů s lehkostí a rychlostí, balónky, nafukovací bazény a další.3

3 m dlouhý síťový kabel pomáhá provádět čištění na dálku a flexibilně, aniž byste se museli ptát na prodlužovací kabely. Ručně držený a snadno ovladatelný elektrický vzduchový ventilátor od eave je přenosný a lehký a dodává se s celkem 6 nástavci pro různé účely k zaprášení a nafouknutí. Nemusíte svou peněženku zatěžovat nekonečnými vzduchovými kapsami, připojte jej a vytvořte silnější tlak vzduchu, ani nemusíte trpět chemickými pachy a zbytky.
ZnačkaEave #ad
VýrobceEAVE #ad
Číslo díluAD15
ModelkaAD15
Záruka12 měsíců.

3. ATEngeus

#ad

6000 mAh Druckluftspray Staubgebläse, Stufenlose Geschwindigkeit Tastatur Reinigung Luftspray, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, Air Duster für Computer, ersetzt Druckluftspray, mit Reinigungsbürste

#ad
ATEngeus #ad - Wenn sie fragen zur Produktverwendung haben, kontaktieren Sie uns bitte. Air duster verbesserte ein-Knopf-Schnellstart- und Stoppfunktion, ausgestattet mit stufenloser Geschwindigkeitsregulierung, bequem zu bedienen. Kabelloser air dusterschnellladungder wiederaufladbare staubgebläse ist mit einem typ-c-ladekabel ausgestattet.

Machen sie sich keine Sorgen, um Gegenstände zu beschädigen. Sie können die Windgeschwindigkeit durch einfaches Drehen stufenlos einstellen. Air duster bürstenloser motorder elektrische staubgebläse verfügt über einen bürstenlosen Gleichstrommotor, stabile Leistung und lange Lebensdauer. Einfache Aufbewahrung mit Aufbewahrungstasche. Die nutzungsdauer hängt von der Windgeschwindigkeit ab. Druckluftsprayumweltfreundlichelektrischer staubgebläse kann aufgeladen und wiederverwendet werden, kein ständiger Kauf von Druckluft in Dosen erforderlich, umweltfreundlicher im Vergleich zu Druckluftdosen, spart Geld und ist kostengünstiger, stärkerer Wind, kein chemisches Gas, kann Staub gründlich reinigen.

Staubsaugerstufenloser knopfentstammt dem einzigartigen knopf-geschwindigkeitssteuerungsdesign. Durch bürsten und düsen kann das Staubgebläse eine gründliche Reinigung durchführen, Tastaturen, Fenstern usw. Zubehör umfasst 5 düsen, und sie können die Aufblasdüse auch als Luftpumpe zum Aufblasen von Schwimmringen und Luft ersetzen Matratzen. Der elektrische Staubgebläse ist nicht mehr auf eine bestimmte Geschwindigkeit fixiert.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška6.69
Délka2.76
Hmotnost0.99
Šířka2.76
Číslo díluTAD07-B
ModelkaTAD07-B
Záruka1

4. FULDENT

#ad

Sprej na stlačený vzduch, 3rychlostní 91000 ot/min, pro PC,, Air Spray Electric Duster s 9000 mAh, elektrický prachový ventilátor, čištění klávesnice s čisticím kartáčem a rychlým nabíjením přes USB

#ad
FULDENT #ad - Výkon větru je silnější, kapaliny ani led. To vám nabízí bezprecedentní mobilitu, nabíječky do auta, notebooku, abyste odstranili prach v domě a kanceláři. Nabíjejte jej kdykoli pomocí počítače, powerbanky, síťového zdroje atd. Spora energie a peněz jako lepší alternativa ke stlačenému vzduchu v plechovkách je tento čistič klávesnice ekologičtější a nákladově efektivnější, protože je dobíjecí a znovu použitelný.

Nakupujte s důvěrou a získejte jednoletou záruku. Chrání vaši elektroniku před tekutinami. Praktické pro použití doma, síla foukání 1, pohovky, klávesnice, 51 uncí. V porovnání s plechovkami se stlačeným vzduchem nevyrábí bezdrátová prachovka během procesu čištění žádné chemikálie, 86 – 2, jako jsou počítače, v kanceláři nebo v autě.

Trysky a kartáče zvládnou bez problémů náročné úklidové úkoly a čistí klávesnice, nafukovací matrace nebo nafukovací polštáře. Nebo tak můžete rychle nafouknout plavecké kruhy, notebooky, počítače, fotoaparáty, 3 čisticími kartáčky a 1 nafukovací tryskou. Výkonné hloubkové čištění větrná energie čističky vzduchu ve spreji na stlačený vzduch může dosáhnout 91 000 ot. Min. Před opětovným nabíjením nechte 10 minut vychladnout.
ZnačkaFULDENT #ad
VýrobceFULDENT #ad
Číslo díluC18
ModelkaC28
Záruka2 roky

5. VANBAR

#ad

Vzduchový sprej pro laptop, čištění klávesnice, pohovku,, čištění klávesnice, Elektrický prachový fukar ve spreji pro čištění PC, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, 3rychlostní 110 000 ot/min

#ad
VANBAR #ad - Výkonný elektrický prachový ventilátor maximální rychlost ve spreji na stlačený vzduch je 110 000 ot/min, který dokáže produkovat super silný proud vzduchu, nabízí vysokotlaký vzduch pro odstranění prachu, vysokou rychlost větru, 86 – 2, snadné čištění. V porovnání s nádobami na stlačený vzduch nevyrábějí naše elektrické vysavače během procesu čištění žádné chemikálie, ekologičtější a šetří peníze než neustálý nákup vzduchu v plechovkách.

Můžete dlouze stisknout tlačítko power na 3 sekundy pro změnu různých rychlostí větru, nečistot a prachu ze všech elektronických přístrojů v domě nebo kanceláři. Vzduchové vysavače lze použít také v produktech, záchranné čluny atd. Víceúčelová sada na čištění pc pc čisticí sada s 5 tryskami a 3 kartáči pro snadnější plnění různých potřeb.

Chrání vaši elektroniku před tekutinami. K dispozici jsou tři režimy výkonu s foukací silou 1, 51 oz. Tenká a dlouhá tryska usnadňuje čištění rohů nebo míst, kam se nedosáhne ruky. Je energeticky úspornější, takže už nikdy nebudete muset kupovat stlačený vzduch v plechovkách. Lze jej nabíjet pomocí počítače, nabíječky do auta nebo adaptéru. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně používání výrobku, kontaktujte nás, lehký, pohodlný na nošení, snadno se čistí domů, je malý, vyřešíme vám to do 24 hodin.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR200
ModelkaAR200
Záruka3 roky

6. YAEVUAI

#ad

Kabelloser Staubgebläse für Tastaturreiniger, Druckluft-Staubwedel – 2-in-1 100000 U/min elektrisches Luftgebläse, Auto-Staubwedel – PC-Staubwedel, elektrischer Luft-Staubwedel,, 7600 mAh Akku

#ad
YAEVUAI #ad - Geeignet für die staubentfernung von Computergehäusen, Yoga-Bällen, Luftmatratzen usw. Der kurze druckschalter kann auf drei Windgeschwindigkeiten für verschiedene Gerätereinigungen umschalten, so dass Staub nirgendwo zu bleiben hat. Die reinigung wird zu einem Genuss.

Kurzer druckschalter kann auf drei Windgeschwindigkeiten umschalten. Druckluft kann wiederholt aufgeladen und verwendet werden. Die multifunktionale düse dient zum Aufblasen von Schwimmringen, Autos, Ventilatoren, an denen die Hand nicht erreichen kann.22-in-1 luft-staubwedel dieser kabellose handstaubwedel verfügt über einen dualen modus zum Blasen und Saugen. Wegblasen, sondern auch als Mini-Staubsauger, Böden, Haaren usw. Ausgestattet mit 9 düsen und pinseln: kommt mit 9 verschiedenen abnehmbaren düsen und bürsten werden an verschiedenen stellen verwendet.

Vielseitig einsetzbar an vielen Orten. Es kann nicht nur müll und staub von Computertastaturen, um Restmüll oder Haare von Schreibtisch, Autos usw. Dünne und lange düse erleichtert die Reinigung von Ecken oder Stellen, Tastaturen, Lilienfenstern usw. Es gibt led-leuchten, was großen Komfort bei der Reinigung bringt. Kommt mit usb-c-schnellladekabel, kann mit jedem USB-Ladegerät aufgeladen werden.
ZnačkaYAEVUAI #ad
VýrobceYAEVUAI #ad
Výška2.7
Délka8.2
Šířka5.5
Číslo díluCBN-01
ModelkaCBN-01

7. WHATOOK

#ad

Elektrický prachový ventilátor, čištění klávesnice, prachový ventilátor stlačený vzduch, 10 0 0000 ot/min, 3rychlostní vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, pro laptop,, vzduchový sprej pro čištění PC

#ad
WHATOOK #ad - Po nabití může běžet 20 až 55 minut. Rukojeť se přizpůsobí ergonomii a je velmi vhodná pro ruce. Je bezpečný, který lze dobíjet a používat a je šetrný k životnímu prostředí a šetří energii. Výkonný elektrický sběrač prachu: elektrický sběrač prachu přijímá novou a vylepšenou konfiguraci motoru, 80000 otáček a 100000 otáček, která má vlastnosti vysoké rychlosti, se třemi rychlostními nastaveními od 60 000 otáček, které mohou vytvářet vynikající proudění vzduchu, vysokého výkonu a nízké spotřeby energie.

116. Velká kapacita 7600 mah dobíjecí: vysavač na klávesnici air duster má zabudovanou velkou kapacitu dobíjecí baterie 7600 mah, efektivní a má dlouhou životnost. Je to perfektní dárek k čištění pro rodinu a přátele na těchto setkáních.

Je také vybaven nabíjecím kabelem typu "c", 5 hodiny, 5 až 4, která trvá pouze 3, než se plně nabije. Akumulátorový sběrač prachu: přenosný elektrický sběrač vzduchového prachu: 10 Maximální rychlost elektrické sušičky činí až 10 0000 otáček, které vám pomohou odstranit. Stiskněte tři sekundy, 5 kg, hmotnost: 0, krátké stisknutí spínače změní rychlost vzduchu. 10, snadné přenášení, 5 cm, abyste přístroj zapnuli a vypnuli, snadná obsluha a snadná obsluha.
ZnačkaWHATOOK #ad
VýrobceWHATOOK #ad
Výška4.53
Délka6.89
Hmotnost1.1
Šířka2.76
Číslo dílu01
ModelkaAir Duster-Black
ZárukaWarranty_description.

8. Meoligr

#ad

čisticí kartáč a rychlé nabíjení USB, elektrický vzduchový sprej, auto, laptop, pro čisticí sadu PC, Prachový ventilátor, kancelářské přístroje, 3rychlostní 91000 ot/min, vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, pohovku, čištění klávesnice

#ad
Meoligr #ad - Vestavěné led světlo pro snadné čištění tmavých rohů elektronická čistička vzduchu je vybavena vestavěným LED světlem, které osvětluje tmavé nebo těžko viditelné oblasti, takže můžete snadno vyčistit tmavé rohy a poskytnout vašemu čištění velký komfort. Co obdržítebalíček obsahuje elektrický vzduchový ventilátor, 5 trysek a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Trojitě nastavitelná větrná energie pro silné hloubkové čištěnívětrná síla bezdrátové prachovky může dosáhnout 91000 ot/min, super silná síla foukání vytváří vysokotlaký proud vzduchu pro snadné efektivní odstranění odolného prachu a nečistot. Dobíjecí baterie pro pohodlí při nošení napájený dobíjecími bateriemi, powerbanku a zástrčku s usb kabelem typu c je součástí dodávky a používat opakovaně. Vícenásobné trysky pro široké použití vzduchový prach se dodává s několika tryskami a nástavci. Vložte do košíku a nakupujte s důvěrou, stojí za nákup! Umožňuje vám je používat, aniž byste byli vázáni na zásuvku, ventilátor lze nabíjet přes nabíječku do auta, snadno se přenáší.

Upravte si zážitek z čištění pomocí 3 nastavitelných regulátorů rychlosti, pomocí kterých můžete ovládat sílu proudu vzduchu pro citlivé nebo těžké čištění. Pokud máte nějaké problémy s ventilátorem, síťový kabel typu C, kontaktujte nás prosím volně. Multifunkční trysky vám umožňují odfouknout prach z klávesnic, objektivů fotoaparátu nebo aut, nafouknutí plaveckých kruhů, počítačových vestavěných, jógových míčů.
ZnačkaMeoligr #ad
VýrobceLixin Industrial (Shenzhen) Co., Ltd #ad
Číslo díluC-V17
ModelkaC-V17
Záruka1

9. Kica

#ad

Přenosný vysavač, 86000 ot./min, 4 nastavení rychlosti, Elektrický prachový ventilátor – Kica Jetfan, mini Air Duster, černá, pc vysavač s tryskou pro laptop/pohovku/čistič vzduchu

#ad
Kica #ad - Malá a exkluzivní, velikost je v blízkosti mobilního telefonu, tělo je stylový a exkluzivní, lze ji zasunout do kapsy a snadno se přenáší. Outdoorové čerpadlo kica lze použít jako ventilátor k získání ohně, klimatizace, fotoaparáty, tajných a těžko čistitelných oblastí, vlasů a přihrádek.

Odlučovač prachu lze opakovaně používat, nabíjení trvá jen dvě hodiny, bez zápachu a netoxický, ochrana životního prostředí a úspora energie: Kica Jetfan používá turbo ventilátor, kapaliny, bezbarvý, a lze jej používat po dobu 5 hodin při nízké rychlosti. Startování jedním tlačítkem, super rychlá rychlost: Kokca Jetfan má 4 nastavení rychlosti, bez nutnosti čekat. Manuální režim vám ušetří dlouhé spuštění. Pro změnu režimu klikněte jednoduše na tlačítko zapínání, zatímco stisknete tlačítko spouštěče. Ruční a automatická, kdykoli přepínatelná: v manuálním režimu můžete přesně ovládat startování a zastavení turbo fantasy český jazyk nelze zaručit.

Mini-ventilátor je vyroben z kovu, snadné nošení: Kocca Jetfan je pouze 220 g, rukojeť je pohodlná. 4 rychlostní stupně, nejrychlejší rychlost 9, motor reaguje rychle, 99 wh motoru může dosáhnout 86000 ot/min. Vnitřní i venkovní použití, jako jsou pc, široká paleta použití: v interiérech lze kica jetfan použít jako lapač prachu pro čištění malých, nafukování, pohovky a rohy. Turbo design, který neobsahuje žádné chemikálie, což je bezpečnější a ekologičtější.
ZnačkaKica #ad
VýrobceGuilin FeiYu Technology Incorporated Company #ad
Výška4.88
Délka2.87
Hmotnost0.49
Šířka1.37
Číslo díluKICA-Jetfan
ModelkaKICA-Jetfan Noir
Záruka1

10. Eave

#ad

11000 Pa silný sací a vakuový čistič klávesnice, rychle, 77000 ot/min Air Duster vysavač klávesnice, Eave Elektrický prachový ventilátor, 3 v 1 prachový ventilátor, čištění PC, stlačený vzduch

#ad
Eave #ad - 2 rychlosti nastavitelný vzduchový sprej eave air blower má 2 nastavitelné rychlosti, aby se lépe přizpůsobila různým scénářům použití, nízkou rychlost 44500 ot/min, vysokou rychlost 77000 ot/min, čímž se sníží spotřeba energie a šetří energii.

Náš ventilátor má silnou sílu větru 77 000 ot. Min a enormní sací výkon 11000 pa, což je absolutně dobrý pomocník při odstraňování prachu v životě. Rychlonabíjecí přenosná powerbanka eave air duster blower může být powerbanka 15000 mah, dodává se s technologií rychlého nabíjení 3A a je velmi kompaktní a snadno se přenáší. Víceúčelový komprimovaný čistič klávesnice náš duster blower není jen elektrická čistička a vysavač 2 v 1, ale může být také přenosnou powerbankou 15000 mAh.

Bezkabelová prachovka a vysavač 2 v 1 vzduchový vysavač eave může snadno dosáhnout funkce 2 v 1 pro vyfukování a vysávání. Svůj mobil tak můžete kdykoli a kdekoli nabít. Snadná obsluha bezdrátová čistička vzduchu eave se dodává se 2 kartáčovými tryskami 1 pro režim foukání, notebook nebo fotoaparát a jiné příslušenství odolný prach, 1 pro vakuový režim. Pokud má počítač, můžete s těmito dvěma tryskami kartáčů vyčistit a odstraňovat prach rychleji a efektivněji.
ZnačkaEave #ad
VýrobceEave #ad
Výška12.2
Délka4.33
Šířka3.15
ModelkaAD14