Top 10 Sewing Machine mini – Základní šicí stroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WHJC

#ad

Přenosný mini elektrický šicí stroj se šicím příslušenstvím, domácí kutily, umělecké řemeslo, závěsy, Šicí stroj, šicí stroj na oblečení, ruční šicí stroj, lehký pro začátečníky

#ad
WHJC #ad - Perfektní pro každý materiálvhodné pro látku, praskliny s otvory, ruční práce na hračky atd. Vhodné pro téměř všechny látky s tloušťkou ≤ 1, džíny, kalhoty v lemu, hedvábí, denim, závěsy, kůži, že můžete šít, vlnu, oblečení, 8 mm.

Lze stiskem tlačítka rychle připevnit k ploché hraně. Ruční šicí stroj je vybaven 4 hodnotami nití a lze jej snadno odstranit jednoduchým šitím knoflíkem a nastavitelnou montážní deskou. Ještě důležitější je, aniž byste se svlékli. Mini a přenosný lehký, pro rodiny nebo na cesty. Snadné používání praktické jednoruční ovládání 21 x 7 x 5 cm. Začátečníci i profesionálové mohou bez problémů splnit své různé potřeby šití. Množství balení: 1 x ruční šicí stroj.

Můžete se uvolnit na své pohodlné pohovce a dívat se na televizi, snadno se přenáší, šicí stroj je ideální pro opravy na místě a pro případy šití, zatímco výšivka je hotová. Upozornění: protože se jedná o šicí stroj s monofilamentem, musíte jej sami svázat, jinak může šňůra snadno vypadnout. Pouze jedna. Režim použití lze použít 4 x aa baterie nebo 6v dc síťový zdroj obě nejsou součástí dodávky.
ZnačkaWHJC #ad
VýrobceWHJC #ad

2. WHJC

#ad

Ruční šicí stroj, mini přenosný šicí stroj, ruční ruční šicí nástroj, základní potřeby pro rychlé opravy a vyšívání

#ad
WHJC #ad - Vhodné pro téměř všechny látky s tloušťkou ≤ 1, denim, kalhoty v lemu, aniž byste si svlékli oblečení. Ruční šicí stroj je vybaven 4 nastavovacími body a lze jej jednoduše odstranit jednoduchým šitím knoflíkem a nastavitelnou montážní deskou. Balení obsahuje Šicí stroj se dodává s anglickou příručkou, 8 nitkových cívek.

Perfektní pro každý materiálvhodné pro látku, vlnu, oblečení, 8 mm. Stisknutím tlačítka lze rychle připevnit na plochou hranu. Můžete relaxovat na své pohodlné pohovce a dívat se na televizi, snadno se přenáší, zatímco se vyšívá. Režim použitílze použít 4 x aa baterie nebo síťový zdroj dc 6v obě nejsou součástí dodávky. Upozornění: protože se jedná o šicí stroj s monofilamentem, musíte jej sami svázat, jinak šňůra lehce spadne.

1 x nůžky, 1 x šicí jehly, 1 x navlékač jehel, 10 x bezpečnostní špendlíky, 1 x prodlužovací vřeteno a 1 x měřicí pásmo. Mini a přenosný lehký, šicí stroj je ideální pro opravy na místě a pro případy šití, pro rodiny nebo na cesty. Ještě důležitější je, praskliny s otvory, džíny, kůži, závěsy, že můžete šít, hedvábí, hračky, ruční práce atd. Začátečníci i profesionálové mohou snadno splnit své různé potřeby šití. Snadné použití pohodlné ovládání jednou rukou 21 x 7 x 5 cm.
ZnačkaWHJC #ad
VýrobceWHJC #ad

3. W6 WERTARBEIT

#ad

W6 WERTARBEIT N 1615 šicí stroj volné rameno Super užitný steh 17 programů bílý

#ad
W6 WERTARBEIT #ad - Volné rameno. 2stupňová páka ventilátoru také pro obzvlášť silné látky. Plynulé nastavení délky stehu. Silné, cílené a neoslňující osvětlení pracoviště. Cívky pro navíjení spodní nitě. Rovný a klikatý steh, pírkový steh: řetízkování a šití v jednom pracovním kroku, užitkové a strečové stehy. Ití dvojitou jehlou. Tlačítko couvání. 17 šicích programů; např. Pičková kvalita z řady W6. 4 krokové automatické knoflíkové dírky pro jednoduché šití knoflíkových dírek.
ZnačkaW6 WERTARBEIT #ad
VýrobceW6 WERTARBEIT #ad
Hmotnost14.66
Číslo díluFR127
ModelkaN1615

4. BiaoGan

#ad

Handheld Sewing Machine, Mini Handy Cordless Portable Sewing Machine

#ad
BiaoGan #ad - International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Gut kompakt macht es einfacher, 9 x 19, 8 cm, diese ideale Gr枚脙鸥e kann in Koffer, B眉ro-Schreibtischschublade oder Auto passen.

N盲hzubeh枚r k枚nnte der Geburtstag Ihrer Schwester sein, die jeder gerne erhalten w眉rde. Fantastische geschenkidee f眉r sie und jeden, oder sogar bei welchem Anlass ist, dieses tolle und durchdachte n盲h-starter-set ist eine perfekte und n眉tzliche Geschenkidee, den Muttertag oder den Namenstag Ihrer besten Freundin sein, die Einweihungsparty Ihrer Kollegen, den Sie lieben.

Einfach zu transportieren: alle n盲hzubeh枚r in einem kompakten koffer 25, aktentasche, alle n盲hbed眉rfnisse zu bekommen und zu lagern, 3 x 3, das gr枚脙鸥er ist als jedes andere N盲hset auf Amazon. Sie sind immer f眉r jeden Handn盲h-Notfall vorbereitet.
ZnačkaBiaoGan #ad
VýrobceBiaoGan #ad
Výška1.73
Délka10.35
Hmotnost1.01
Šířka8.23
Číslo díluSewing kit
ModelkaSewing kit

5. Uten

#ad

Nápad na dárek ke Dni matek, pro profesionální začátečníky, kutily, šicí stroj, nadšence, Uten Elektronický šicí stroj s volným ramenem s 200 stehy

#ad
Uten #ad - Snadné ovládání: všechny blízké programy lze zobrazit na lcd displeji a odečíst, horní nit zobrazená pomůcka pro navlékání, že si jednoduše vyberete požadované stehy. Díky plynulé kontrole rychlosti je tento šicí stroj velmi vhodný pro začátečníky nebo profesionály, slepý steh, funkce knoflíkových dírek, kteří pomáhají zvyšovat vaši zajímavost a kreativitu při šití.

Každý šicí stroj byl před opuštěním z továrny testován, 8 různých perfektních automatických knoflíkových dírek, takže příslušenství má šicí látku testovací látku. Písmena šití pevná velikost, funkce dvojité jehly se hodí pro šití. Světlé led světlo dokonale osvětluje pracovní prostor. 100 užitných a dekorativních stehů elastické stehy, ozdobné stehy, overlock a 100 písmen stehů. Es können auch zeigt, weche šicí patka.

Multifunkční : díky vysoce kvalitnímu motoru vykonává sewing machine svou práci velmi tiše a efektivně. Ití s volným ramenem může snadněji zpracovávat kulatě uzavřené díly, jako jsou nohavice nebo rukávy. Těšíme se na problémy, patka, které za vás vyřešíme. V opačném případě umožňuje výsuvný transportér pohodlné a spolehlivé vedení látky. Počítačový šicí stroj: elektronické šicí stroje uten s robustním vnějším krytem a silným držákem jsou velmi robustní a mají dlouhou životnost.
ZnačkaUten #ad
VýrobceUten #ad
Výška10.63
Délka12.4
Hmotnost14.11
Šířka5.71
Číslo díluFR-2685A
ModelkaE1097-2685A
ZárukaPokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Nabízíme řešení.

6. Bernette

#ad

Einfache Bedienung, Rückwärtsnähen, bernette sew&go 5, Nähmaschine für Anfänger und Fortgeschrittene, 4 Nähfüße, Freiarm, 23 Stiche, halbautomatischer Einfädler, Fadenabschneider

#ad
Bernette #ad - Schweizer design aus dem hause bernina: bernette sew&go 5 - Nähmaschine für Anfänger, Einsteiger und Fortgeschrittene, Erwachsene und Kinder ab 10 Jahren. Umfangreiches zubehörpaket: praktische zubehörbox mit vier Nähfüßen sowie Pinsel & Pfeiltrenner, Kantenlineal rechts, Nähmaschinen Spulen, Garnrollenhalter gross & klein, Nähnadeln Set, Staubschutzhaube.

Allround talent: ideal geeignet zum reparieren, Flicken, Kürzen und Saümen oder zur Verwirklichung kreativer Nähprojekte und eigener Ideen von Kleidung bis Heimtextilien. Einfache bedienung: die sew&go 5 freiarm nähmaschine ist konzipiert auf funktionales Design, sensitives Fußpedal, die wichtigsten Funktionen sind leicht erreichbar, einfach und intuitiv zu bedienen, leuchtstarkes LED Licht für den Arbeitsbereich.

Basisfunktionen: 23 stichprogramme mit einstellbarer stichlänge und stichbreite, Jersey, Einfädelhilfe Einfädelautomatik halbautomatisch und Fadenabschneider für einfachen und schnellen Fadenwechsel, 1 Stufen Knopflochautomatik, einstellbarer Fadenspannungsregler für unterschiedliche Stoffarten wie Jeans Denim, Stretch und dünneres Leder.
ZnačkaBernette #ad
VýrobceBernina #ad
Hmotnost13.23
Číslo dílu5229505
Modelkasew&go 5

7. AUIFFER

#ad

Ruční šicí nástroj pro domácí použití, plátno, DIY řemesla, oblečení, taška, přenosný elektrický šicí stroj pro začátečníky, Ruční šicí stroj Mini s příslušenstvím, malý šicí stroj na závěs

#ad
AUIFFER #ad - Mini & přenosný: tento dětský šicí stroj je malý a přenosný ve srovnání s běžnými stolními šicími stroji, mini velikost je jednoruční, je přenosný a snadno se přenáší, snadno se obsluhuje a používá, takže můžete snadno provádět šití a opravy. Snadné ovládání a použití: tento přenosný mini šicí stroj je snadno srozumitelný, začátečníci jej mohou snadno používat i při přečtení návodu k obsluze, látku položte pod patku a stiskněte spínač pro práci, malý ruční šicí stroj musí pouze navléknout nit podle návodu, je to dobrý pomocník pro vaši rodinu.

Elektrický ruční šicí stroj : tento elektrický dětský šicí stroj je napájen 4 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, velmi pohodlně se obsluhuje, ve srovnání s ručním šicím strojem nemusíte ručně tlačit, aby se automaticky šilo, musíte pouze stisknout spínač a zachytit směr, lze jej používat bez zástrčky, abyste šetřili čas a energii.

Praktický dárek pro šití : tento šicí stroj pro začátečníky je kompaktní a pěkný, džíny, perfektní dárek pro starší lidi, můžete šít plátěné tašky, prošívané potahy a oděvy a lze jej použít také pro ruční práce, ženy, závěsy, přátele a děti. Hodí se pro mnoho materiálů: tato šicí sada pro šicí stroje s příslušenstvím pro šicí stroje se hodí k šití závěsů, textilií a většiny materiálů o tloušťce ≤ 1, lněných tašek, 8 mm, s výjimkou silných a tvrdých látek, uměleckých řemesel, většinu předmětů ve vašem domě lze snadno vyřešit, oděvů, pomůže vám vyřešit problémy se šitím.
ZnačkaAUIFFER #ad
VýrobceAUIFFER #ad
ModelkaATJP001

8. AUIFFER

#ad

Oblečení, dekorace, záclony, elektrický šicí stroj pro začátečníky, kompaktní mini šicí stroj se šicím příslušenstvím, snadná obsluha, Ruční šicí stroj, vhodný pro šití ruční práce

#ad
AUIFFER #ad - Tipy pro obsluhu : tento ručně vedený mini šicí stroj se dodává se šicím příslušenstvím. Jednoduše navlékněte stroj, vložte látku pod patku a stiskněte spínač pro práci. Snadná obsluha: tento přenosný mini šicí stroj má kompaktní velikost, lze ho držet v jedné ruce, je velmi lehký, snadno se ovládá a snadno se učí.

Mnohostranně použitelný: tento ruční šicí stroj pro domácí použití lze použít k šití různých předmětů, džín atd. Oblečení, jako např. Tašky z plachtoviny, ale není vhodný pro silné a tuhé látky. Elektrický: tento elektrický mini šicí stroj lze snadno ovládat vložením 4 x AA baterií nebo DC 6 V 600 mA napájení, není nutné manuálně ovládat.

Kvalita je zaručena: každý ruční šicí stroj je dodáván s černým hadříkem, abychom zajistili, tento kus látky používáme k testování zboží, že zboží může být správně používáno. Nedělejte si starosti, že zboží je zcela nové.
ZnačkaAUIFFER #ad
VýrobceAUIFFER #ad
ModelkaHandnähmaschine

9. Emerio

#ad

LED světlo, bílá/růžová, mini s nožním pedálem, Emerio Šicí stroj pro děti a začátečníky, SEW-121820, 12 vzorů stehů, automatika vpřed a vzad, doma, proud a provoz na baterie

#ad
Emerio #ad - S 12 šicími programy, které lze nastavit pomocí otočného kolečka, kteří se vracejí ke šití. Upozornění – nesmí se používat příliš silný/pevný materiál. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí trénovat se solidním strojem.

S různými rovnými stehy, slepými stehy, pokrývá tento šicí stroj celou řadu možností pro začátečníky nebo ty, ozdobnými stehy, knoflíkovými a knoflíkovými stehy a klikatými stehy nabízí tento model mnoho možností šití v základním segmentu. Snadná manipulace. Na cestách nebo doma, ultra přenosný s hmotností pouze cca 2 kg a praktické držadlo. Icí stroj s volným ramenem s 12 šicími programy, ozdobné stehy, slepé stehy, rovné stehy, knoflíkové a knoflíkové stehy a klikaté stehy s automatikou dopředu a dozadu a 4stupňovou automatickou knoflíkovou dírkou.

Automatické napnutí nitě a systém rychlého navlékání a automatika vpřed a vzad. Zké volné rameno ideální pro rukávy nebo nohavice + led svítidlo | lze použít na síťové napájení nebo také na cestách s bateriemi 4 x AA nejsou součástí dodávky! .
ZnačkaEmerio #ad
VýrobceEmerio #ad
Výška10.24
Délka10.83
Hmotnost4.41
Šířka4.76
Číslo díluSEW-121820
ModelkaSEW-121820
Záruka24 měsíců.

10. Weigudoc

#ad

Závěsy, 2 rychlosti, kutilství, Weigudoc Šicí stroj pro začátečníky, nastavitelný mini elektrický šicí stroj na oblečení, přenosný ruční psací šicí stroj, doma a každodenní použití

#ad
Weigudoc #ad - Dvojitý spínač, ruční kolo a automatické navíjení nitě, že jejich děti šicí stroj používají. Díky použití ekologických materiálů si rodiče nemusí dělat starosti, vybraný šicí stroj pro nízkou rychlost/vysokou rychlost je bezpečný a výkonný. Snadné použití ve srovnání s běžnými šicími stroji je náš šicí stroj s přímočarými liniemi, který je lepší volbou pro naučení šití.

Můžete jej bez problémů používat. Výsuvný stůl a integrované světlo díky výsuvnému stolu pracuje šicí stroj stabilněji a hodí se lépe pro velké projekty. Kromě toho je vybaven vestavěným světelným zdrojem a řezačem nití, které při šití zajišťují dostatek světla a rovné řezy. Bezpečné použití design s dvojitým vláknem, vhodné pro začátečníky k ručnímu šití a šití doma.

I když jste začátečník, přečtěte si prosím před použitím přístroje pečlivě podrobný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a video o používání nahrané na naší domovské stránce. Je velmi lehký a snadno se přepravuje a lze jej uložit do sáčků na prach a cestovní zavazadlo. Je to také dobrý dárek k Vánocům, narozeninám. Přenosný šicí stroj může kdykoli a kdekoli splnit vaše základní a každodenní potřeby šití. Mini přenosný mini šicí stroj nezabírá mnoho místa a lze jej umístit kdekoliv.
ZnačkaWeigudoc #ad
VýrobceEFB16869671505 #ad
Číslo díluRZZH1686967179783