Top 10 Kugelschreiber Mit Logo Bedrucken – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Lamy Model 206 Kuličkové pero s logem, povrch brushed kartáčovaný, přizpůsobitelné

#ad
Lamy #ad - Obsah: 1 kuličkové pero s velkokapacitní náplní M16 černé barvy. Materiál: nerezová ocel. Balení: dodání včetně dárkového balení Lamy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu5335G
Modelka206

2. laser-diele

#ad

Laser-diele Dřevěné kuličkové pero a dřevěná krabička se jménem – nápad na dárek k narozeninám – psací sada ze dřeva – s individuální rytinou na přání jako dárek srdce

#ad
laser-diele #ad - Jsme vám k dispozici s radou a činy. Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou a dřevěnou krabičkou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách.

S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Dárek na rozloučenou – jedinečný a zvláštní nápad na dárek například pro školní třídy nebo učitele jako dárek na rozloučenou. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě.

Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás. Malá pozornost – vysoce kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera s krabičkou trvalý upomínkový kousek.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.91
Délka2.05
Hmotnost0.26
Šířka6.89
Číslo dílukuli-ho-he
Záruka1 měsíc právo na vrácení a odstoupení od smlouvy. Personalizované zboží nelze vyměnit

3. #teamludorf

#ad

#teamludorf 25 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání – personalizované kulisy – pero se jménem – 14 barev a 20 druhů písma – 25 kusů – barevný mix

#ad
#teamludorf #ad - Skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, akcích a veletrzích, pro zaměstnance, jako poděkování, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek.

Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména. Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná.

Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem. Naše mixovací balíčky se skládají z cca 10 různých barev. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky. Všechny barvy bohužel nejsou možné.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo dílu3RGAMMA-MIX-25
ModelkaGAMMA 3R

4. DecorsConcept

#ad

Přijímání, DecorsConcept 50 kusů personalizovaných kovových kuličkových per s gravírováním – svatební dárky pro hosty, křest – 55 grafických symbolů na výběr – bílá barva, narozeniny

#ad
DecorsConcept #ad - Plastové tužky s potiskem jsou náchylné k poškození, jako jsou praskliny nebo praskliny, kromě toho se otisk, který se na ně při častém používání nanáší. Nabízené tužky jsou doplňovány modře. Někdy se vyplatí dodržovat princip "méně je více", protože jsou spojeny se stabilitou, což znamená eleganci a jednoduchost.

Vždy se snažíme sladit přijatý text tak, aby na tužkách vypadal nejlépe. Mějte na paměti, že tužka nemusí křičet barvami nanesenými na celý povrch. Personalizace po kliknutí na "přizpůsobit nyní" můžete zadat text, a vybrat druh písma a obrázek. Mají stejný text, jaký vytvoříte. Naše kovové svatební tužky jsou odolné proti mechanickému poškození a laserová rytina se neodírá. Zajistěte, který chcete vygravírovat, aby byl dodaný text správný, protože se text zkopíruje a pak vloží na kuličkové pero.

Díky tomu se naše tužky perfektně hodí jako svatební dar, jako jsou svatební den, Den matek, svatební dar pro hosty, narozeniny, osobní svatební dar a pro všechny ostatní příležitosti, Vánoce atd. Tužky mají jednostranné laserové gravírování, všech 50 ks. Není možné, aby každá tužka měla jiný text. Méně je více tužky s rytinou jsou velmi dobrým prvkem obrazu, exkluzivitou a pozorností na kvalitu a pravděpodobně s nimi chce být každý z nás spojen.
ZnačkaDecorsConcept #ad
VýrobceDecorsConcept #ad
Číslo díluWPD001

5. #teamludorf

#ad

#teamludorf 50 x kovová propiska se 3 ozdobnými kroužky vč. barvy rytiny na přání | mix | vyberte si z 20 druhů písma a 14 různých barev kuličkového pera dle vašeho přání

#ad
#teamludorf #ad - 50 × kovová propiska | smíšená – mícháme z nejméně 5 různých barev vaše kulty dohromady. Kuličkové pero z hliníku se 3 ozdobnými kroužky a modře píšou velkou náplní.

Vaše reklama je laserována vpravo od klipu. Zašlete nám prosím seznam Excel s požadovaným textem. Gravírování na přání EXPRESS. Dodací lhůta činí cca 1–2 dny. Možná i jednotlivá jména. V přizpůsobení si můžete vybrat mezi barvami a typem písma. Kuličkové pero z kovu se 3 ozdobnými kroužky je k dispozici ve variantách antracit, růžová, červená, modrá, černá, zelená, tyrkysová a bílá. Kvalitní zpracování. Vč. Výrobek je cca 14 cm dlouhý a lze jej nastavit na cca 60 mm × 6 mm.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost1.65
Šířka0.39
Číslo dílu#teamludorf
ZárukaZáruka na zušlechtění

6. Lamy

#ad

LAMY Dárková sada logo matné kuličkové pero + tužka 105/205 vč. laserového gravírování

#ad
Lamy #ad - Balení: dodávka vč. Obsah: 1 kuličkové pero, 1 mechanická tužka a kožené pouzdro. Materiál: ušlechtilá ocel. Dárkového balení Lamy. Orientace gravírování: pro praváky standardně – pro leváky uveďte příslušné pokyny s podrobnostmi o rytině. Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit".
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu1228054G
Modelka105/205

7. Wpro

#ad

Modře píše WPRO, červené z kovu s rytinou nové & všechny se stejným gravírováním na přání, 50 x Cosima kuličkové pero

#ad
Wpro #ad - Barva psaní: modrá | velkokapacitní náplň vyměnitelná. Perfektní jako kuličkové pero pro váš všední den, kancelářské kuli nebo jako reklamní zboží s rytinou. Naše kuličkové pero cosima je k dispozici ve více než 25 barvách. Kuličkové pero cosima z kovu včetně vyrytého přání. Před gravírováním obdržíte náhled tisku pro schválení výroby. Snadné zpracování po nákupu e-mailem.
ZnačkaWpro #ad
VýrobceWPRO #ad
Číslo díluWP_60032
ModelkaWP_60032

8. Lamy

#ad

Matný vzhled, černá, vč.-laserové rytiny, model 205, možnost přizpůsobení, Propiska Lamy Logo

#ad
Lamy #ad - Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Obsah: 1 kuličkové pero vč. Velkokapacitní M16 v černé barvě. Dárkového balení Lamy. Materiál: ušlechtilá ocel/plast. Balení: dodávka vč.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu3800G
Modelka205

9. BIASTO

#ad

V dárkovém pouzdře červené, BIASTO Kuličkové pero Libo vč. individuálního gravírování

#ad
BIASTO #ad - Kvalitní kuličkové pero s vysoce kvalitním laserovým gravírováním made in Germany. Personalizované s logem, jménem nebo datem a příležitostí. Gravírovací plocha na kovovém kuličkovém peru: 65 x 6 mm. Ideální jako narozeninový nebo vánoční dárek. Individuálně gravírované kuličkové pero – nejlépe vhodné jako reklamní dárek nebo jako dárek na památku pro svatební hosty.
ZnačkaBIASTO #ad
Výrobcemetallkugelschreiber.com #ad
Výška0.39
Délka5.31
Šířka0.39
Číslo díluMKC06_SH

10. Druckspezialist

#ad

Všechny stejné gravírování, Druckspezialist 10 kusů kovových kuličkových per KING barevně smíšené s gravírováním laserovým gravírováním

#ad
Druckspezialist #ad - Pro jednotlivou rytinu jednoduše nechte řádek 2 cesty, přizpůsobíme si samotnou polohu rytiny. Kuličkové pero z hliníku s vyrytým vaším osobním. Vytvořte si své kuličkové pero sami kliknutím na "Přizpůsobit". Rychlé dodání, vše na skladě, ihned po přijetí dat a zasíláme jako balíček z Německa. Vlastní údaje pdf nám můžete po nákupu zaslat i nám, při personalizaci zapisujte "data budou odeslána".
ZnačkaDruckspezialist #ad
VýrobceDruckspezialist #ad
Výška0.39
Délka5.39
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo díluDS00000014_COL_10