Top 10 kabelloses Set mit Tastatur und Maus für Windows – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shure

#ad

Nahrávání a Logitech MK540 Advanced bezdrátová klávesnice a myš Combo pro Windows, Shure MV7 USB podcastový mikrofon pro podcasting

#ad
Shure #ad - Produkt 1: intuitivní ovládací prvky dotykového panelu – intuitivní dotykový panel pro ovládání zisku, hlasitosti odposlechu, mixu sluchátek a ztlumení mikrofonu. Produkt 1: usb nebo xlr konektory - duální výstup USB/XLR umožňuje digitální nebo analogové záznamy.

Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3. Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, opěrku dlaní, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, vyklápěcí nohy. Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru.

Výrobek 1: vestavěný výstup pro sluchátka – vestavěný výstup pro sluchátka umožňuje přímé poslouchání sluchátek během nahrávání. Produkt 1: close mic aplikace - skvělé pro podcasting, nahrávání, live streaming a další. Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, základními speciálními tlačítky, kalkulačce a zobrazení stavu baterie.
ZnačkaShure #ad

2. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - Poté 12 programovatelných tlačítek a 5 paměťových profilů. 303428 303209 + 302645 + 302928. Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. Tým titanwolf se vrací k bojové ceně. Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue.

S 6 tuningovými závažími po 4 gramech určíš přesně gramy, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy. Tři, jsou nyní k dostání za cenu za sadu kladiva. V neposlední řadě 7 stupňů dpi, které můžete odečíst bez překrytí ruky na boční světelné stupnici. Herní myš specialist přináší plný výkonový balíček: vysoce kvalitní omron switches, senzor pmw3336dm s až 10800 dpi, rychlost polling od 125 hz do 1000 hz. Abyste mohli při svých turnajích a bitvách plně odklidit.

Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. Mnoho světelných režimů vypadá nejen skvěle: díky volně konfigurovatelnému osvětlení můžete opticky zvýraznit důležitá tlačítka a zachytit je při hraní jedním pohledem. Veďte myš přes xxl titanwolf podložku pod myš do boje a nechte své protivníky vypadat staře! Teď už neexistují žádné výmluvy.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

3. Soueto

#ad

2,4 GHz kabellose optische Maus mit 3 DPI für PC, Retro-Tastenkappe, Windows, Soueto Kabellose Tastatur und Maus, Combo, Schreibmaschinentastatur mit Handy-Tablet-Halter, Laptop, MacBook

#ad
Soueto #ad - Soueto bieten sie 12 monate sorgenfreie garantie und freundlichen Kundenservice. Tastatur und maus kabellos kompatibel weithin mit windows 11/10/8/7/XP/Vista, Desktop-Computer, Mac OS, funktionieren mit Ihrem PC, Laptop oder Notebook. Der automatische schlafmodus sorgt dafür, wenn sie nicht verwendet werden.

Bitte kontaktieren sie uns für weitere Hilfe, wenn es irgendein Problem mit Tastatur und Maus gibt. Kabellose maus mit 3-stufig einstellbarer cursorempfindlichkeit DPI 800/1200/1600 für präzise und reibungslose Navigation auf den unterschiedlichsten Oberflächen. Der usb-empfänger verfügt über eine 2, 4-ghz-funktechnologie für einfache Plug-and-Play-Funktionalität und eine stabile drahtlose Verbindung bis zu 10 Meter Entfernung. Die kabellose schreibmaschinentastatur ist mit einem praktischen Steckplatz ausgestattet, um Ihr Telefon, Tablet zu platzieren. Batterie nicht im Lieferumfang enthalten.

Kabellose tastatur und maus verfügen über ein Retro-Schreibmaschinen-Design, bieten ein klassisches Tipperlebnis ohne Einbußen bei Komfort. Entfernen sie sie einfach für einfachen Zugang zur darunter liegenden Oberfläche und entfernen Sie Staub, Schmutz oder verschüttete Flüssigkeiten. Das coole Farbschema lässt es einzigartig aussehen. 12 multimedia-hotkeys kombiniert mit fn für sofortigen Zugriff auf die Homepage der Website, Desktop, Multi-Fenster-Vorschau, Play/Pause und Lautstärkeregelung usw. Kabellose tastatur ist mit abnehmbaren runden tastenkappen für eine einfache Reinigung konzipiert.
ZnačkaSoueto #ad
VýrobceSoueto #ad
Číslo díluWS513-Black-Orange-US
ModelkaWS513-Black-Orange-US

4. RØDE

#ad

RØDE Univerzální USB kondenzátorový mikrofon NT-USB se studiovou kvalitou a bezdrátová klávesnice a myš Logitech MK540 Advanced pro Windows

#ad
RØDE #ad - Výrobek 1: usb kondenzátorový mikrofon. Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, opěrku dlaní, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, vyklápěcí nohy. Výrobek 1: kromě výstupu pro sluchátka 3, 5 mm disponuje regulátorem hlasitosti sluchátek a vyrovnávacím regulátorem mezi nahrávacím signálem a USB streamem.

Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3. Výrobek 1: rØde nt-usb univerzální usb kondenzátorový mikrofon se studiovou kvalitou, popovým filtrem a stativem pro streamování, hudební produkci, podcasting, hraní, zpěv a nahrávání nástrojů černý. Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, základními speciálními tlačítky, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, kalkulačce a zobrazení stavu baterie.

Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru. Výrobek 1: zajišťuje detailní a nehlučný přenos signálu a je ideální pro vokály, akustické kytary a jiné nástroje, jakož i pro podcasty a nahrávání hlasu.
ZnačkaRØDE #ad

5. Logitech

#ad

Logitech Pebble 2 Combo, německé rozložení qwertz, iPadOS, Logi Bolt, Easy-Switch pro Windows, přizpůsobitelná, MacOS, tichá a mobilní, Bluetooth, bezdrátová klávesnice a myš, grafit, Chrome

#ad
Logitech #ad - Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální.

Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

6. Logitech

#ad

IPadOS, Chrome, bezdrátová klávesnice a myš, německé rozložení qwertz, MacOS, přizpůsobitelná, Logitech Pebble 2 Combo, tichá a mobilní, Bluetooth, Logi Bolt, bílá, Easy-Switch pro Windows

#ad
Logitech #ad - Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.

Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

7. Logitech

#ad

Easy-Switch pro Windows, MacOS, Logi Bolt, německé rozložení qwertz, růžová, Chrome, bezdrátová klávesnice a myš, Logitech Pebble 2 Combo, iPadOS, přizpůsobitelná, tichá a mobilní, Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.

Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty.

Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce

8. Logitech

#ad

Logitech MK295 kabelloses Tastatur-Maus-Set mit SilentTouch-Technologie, verzögerungsfreier Drahtlosverbindung, IT QWERTY-Layout, Graphit, Nano USB-Empfänger, optischer Spurführung, Shortcut-Tasten

#ad
Logitech #ad - Die tastatur ist mit 10m Reichweite und USB-Receiver ausgestattet. Logitech mk295 ist mit chrome OS und Windows auf Laptop und PC kompatibel. Erlebe das volle klick-gefühl mit 90 % weniger Störgeräuschen für bessere Konzentration.

Plug-and-play: schließe tastatur und maus einfach an und lege dank Plug-And-Play direkt los. Absoluter komfort: die tastatur bietet einen Nummernblock und acht praktische Shortcut-Tasten für eine leichtere Steuerung und effizientere Dateneingabe. Robustes design: spritzwassergeschützte, solide Bauweise und robuste Tasten. Stabile aufsteller sorgen für eine anpassbare Höhe. Silenttouch-technologie: logitech mk295, das kabellose tastatur-Maus-Set mit modernster optischer Spurführung. Kabellose verbindung: schließe mit kabelwirrwarr auf dem Schreibtisch ab dank der verzögerungsfreien, kabellosen 2, 4 GHz Verbindung.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH - INPUT DEVICES #ad
Výška1.77
Délka19.88
Šířka6.1
Číslo dílu920-009797
Modelka920-009797
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

9. Logitech

#ad

Klávesnice standardní velikosti, kabelová optická myš, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows, USB Plug & Play, laptop, PC, německé rozložení QWERTZ – černá

#ad
Logitech #ad - Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé. Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní.

Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, 8, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 10 nebo novějším. Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách.

Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu. Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška8.9
Délka18.31
Hmotnost1.76
Šířka1.89
Číslo dílu920-002540
Modelka920-002540
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

10. Logitech

#ad

španělské rozložení QWERTY – černá, Logitech MK120 sada s klávesnicí a myší pro Windows

#ad
Logitech #ad - Komfortní, známé psaní: tlačítka s plochým profilem a rozložení s klávesami F ve standardní velikosti a číselné bloky zajišťují pohodlný a známý zážitek ze psaní. Přehledné a pohodlné: tučné, světlé bílé znaky s dlouhou životností dělají klávesy této klávesnice PC nebo notebooku snadno čitelné a obzvlášť trvanlivé.

Jednoduché nastavení: klávesnici a myš jednoduše připojte k usb portům stolního počítače, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít / Kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo novějším. Myš s vysokým rozlišením ve standardní velikosti: optická myš poskytuje rukám komfort a kontrolu – s plynulým, přesným snímáním a tvarem, který se cítí dobře i po hodinách.

Upgrade na logitech mk270 combo: bezdrátová mk270 combo nabízí spolehlivé bezdrátové spojení, speciální tlačítka a dlouhou výdrž baterie – pro ještě větší volnost pohybu. Dlouhá životnost a spolehlivost: usb klávesnice nabízí zakřivené mezerníky, design chráněný proti stříkající vodě 2, tlačítka s dlouhou životností pro až 10 milionů úhozů a nastavitelné nohy.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška20.47
Délka1.97
Hmotnost1.1
Šířka6.3
Číslo dílu2227205
Modelka920-002550
Záruka3 roky omezená záruka na hardware