Top 10 Isomatte Selbstaufblasend 140×200 – Samonafukovací spací karimatky na kempování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. qeedo

#ad

Pohodlná karimatka pro 1 osobu, cestování nebo jako postel pro hosty, qeedo Cloudmat Single – samonafukovací prémiová nafukovací matrace – měkká, spací podložka s nosností do 120 kg, na kempování

#ad
qeedo #ad - Montáž a demontáž: vícenásobný otočný ventil usnadňuje samostatné nafukování a vytlačování vzduchu při demontáži. Skvělé vlastnosti: mnohostranně použitelné / nastavitelný stupeň tvrdosti / jednoduché & praktické uložení / ventil s dvojitou inflací.

Vše k dispozici: rozsah dodávky: nafukovací karimatka Cloudmat Single, kompresní popruhy a vak s poutkem na přenášení. Ultra pohodlná: prémiová nafukovací matrace s příjemně měkkým povrchem qeedo Soft Touch pro pohodlný pocit při spaní. RozmĚry: cloudmat single je 200 cm dlouhý, 77 cm široký a 7, 5 cm vysoký / hmotnost 3200 g / rozměr balení 82 x 25 x 25 cm.
Značkaqeedo #ad
Výrobceqeedo #ad
Výška2.95
Délka78.74
Hmotnost7.01
Šířka30.31
Číslo díluZ3621

2. Lineware

#ad

Nafukovací matrace se samonafukovací nožní pumpou pro venkovní turistiku, Lineware Izolační karimatka, kempování, samonafukovací ultralehká – nafukovací karimatka, venkovní skládací podložka na spaní

#ad
Lineware #ad - Různé materiály na obou stranách: přední strana této nafukovací matrace je vyrobena z nylonu 40d, šetrný k pokožce a tichý a nabízí vám teplý a klidný spánek. Rychlé nafouknutí: není třeba foukání ani proud, která vašim nohám nabízí komfort. M vyšší je hodnota r, 5 a udržuje dobrý tepelně izolační účinek mezi 0 °c a 10 °c.

Velikost upgrade: naše podložka na spaní má velikost 69/195/8 cm po nafouknutí, který lépe podepírá vaši hlavu a krk, která je prostornější než normální karimatka a je vhodná pro různé výšky a polohy. Lze ji snadno srolovat a uložit. Vezměte prosím na vědomí, který má vysokou třecí sílu, který je měkký, že zadní strana není vhodná k ležení. Tato karimatka má také dvojitý design ventilu, který usnadňuje tvrdost a vypouštění vzduchu. Dodává se s taškou a dvěma záplatami pro všechny případy, které se pohodlně nosí a uchovávají.

Tato venkovní izolační podložka má hodnotu R 2, aby zůstala teplá. Můžete ji používat ve třech ročních obdobích jaro/léto/podzim, tím lepší je tepelný izolační účinek. Polštář je 16 cm vysoký a má zakřivený design, takže nemusíte mít s sebou žádný další polštář. Zadní strana je z kompozitního materiálu tpu, odolnost proti opotřebení a vodotěsnost a chrání izolační podložku před ostrými předměty. Zabudovaná nožní pumpa má jednorázový ventil, který zabraňuje úniku vzduchu.
ZnačkaLineware #ad
VýrobceLineware #ad
Výška3.15
Délka76.77
Hmotnost1.87
Šířka27.17
Číslo díluLineware_510003EU
Modelka1

3. WARMTUYO

#ad

Outdoor, samonafukovací, vodotěsná nafukovací matrace, 12 cm, zesílená nafukovací matrace s nožním lisem, protiskluzová podložka na, pumpičkou a polštářem, ultralehká, Izolační karimatka na kempování

#ad
WARMTUYO #ad - Otevřete vypouštěcí ventil, rukama nebo vzduchovou pumpou. Nikdy si nemusíte dělat starosti s poškozením. Kupte si ji nyní pro své nejmilejší! Balíček váží pouze 1 kg a proto se snadno nosí. Tím jste zcela izolováni od studené podlahy a tvrdých kamenů, sedíte, což je dostatečně silné, nebudete se cítit nepříjemně. Neočekávané překvapení s knoflíky na boku můžete zcela jednoduše propojit jednu nafukovací matraci s druhou a proměnit ji v dvoulůžko.

Tuto nafukovací matraci lze nafouknout vzduchem tím, vzduch zcela vytéká za 10 s. Systém rychlého nafouknutí a vyprazdňování nemusíte je nafukovat ústy, že za 60 s jednou nohou vstoupíte na přípojku čerpadla, což je pohodlné a praktické. Lehký a přenosnývelikost otvoru: 200 cm × 68 cm × 12 cm, cyklistiku, složená velikost: 27 cm × 15 cm. Zůstaňte plní energie a užijte si další den turistiku nebo turistiku s batohem. Vysoce kvalitní surovina, který je vodotěsný, lepší zatíženíoutdoorová deka je vyrobena ze silného 40D nylonu a TPU kompozitního materiálu, odolný proti propíchnutí a roztržení, a maximální nosnost: 500 kg.

Dobře se vyspíte celou noc s měkkým polštářem na horní straně rozděluje podložka na kempování tlak na šíji, abyste se cítili dobře a celou noc dobře spali. Silnější a pohodlnější ve srovnání s většinou 6–8 cm venkovních rohoží na trhu je tato vylepšená karimatka na kempování zabudována do několika malých ergonomických airbagů s průměrnou tloušťkou 12 cm, když je plně nafouknutá, ať už skočíte, spíte na boku nebo na ni ležíte naplocho, vysoce pevné a elastické. Vypouštěcí ventil a nafukovací ventil se nacházejí v různých polohách, aby se zabránilo úniku vzduchu.
ZnačkaWARMTUYO #ad
VýrobceWARMTUYO #ad
Výška4.72
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka26.77
Modelka55066

4. outdoorer

#ad

Malá mini velikost, outdoorer Trek Bed 2 v zelené barvě – ultralehká izolační podložka, skládací – ideální samonafukovací trekingová karimatka a kempingová podložka, samonafukovací, 5 cm silná

#ad
outdoorer #ad - Díky kvalitnímu materiálu je samonafukovací matrace mimořádně tichá. Kempinková podložka v zelené barvě 5 cm karimatka s velkou plochou na ležení 183 × 51 × 5 cm optimálně vhodná pro vaše příští kempování dobrodružství. Díky hodnotě r 4 má samonafukovací matrace s malým rozměrem po sbalení prvotřídní izolaci a lze ji používat při teplotách až do -11 °C.

Venkovní izolační podložka plocha na ležení ultralehké matrace má diamantovou ražbu a zaručuje tak mimořádně vysoký komfort. 5cm karimatku v zelené barvě lze použít také jako postel pro hosty. Ultralehká karimatkadíky zaobleným hranám šetří místo samonafukovací karimatka ve stanu. Aby izolační podložka s malým rozměrem po sbalení neklouže, je dno izolační podložky protiskluzové a voděodolné.

Trek bed 2 je k dostání také v červené barvě. Samonafukovací s 3cestným ventilemdíky praktickému 3cestnému ventilu je zelená karimatka nafouknutá a přinejmenším stejně rychle opět rozložena. Samonafukovací karimatka s nízkou hmotností pouhých 799 g a rozměrem mini balení 28 x 16 x 16 cm je tato ultralehká karimatka obzvláště snadná při přepravě a ideální pro trekingové batohy.
Značkaoutdoorer #ad
Výrobceoutdoorer #ad
Výška1.97
Délka72.05
Hmotnost1.76
Šířka20.08
Číslo dílu0609613612169
Modelka0609613612169

5. HIKENTURE

#ad

Auto – B2, samonafukovací s 3D konstrukcí, nafukovací matrace s pěnou, outdoor, komfortní podložka na spaní s pumpičkou pro kempování, stan, karimatka s hodnotou 9,5 R, HIKENTURE Kempingová matrace tloušťka 10 cm

#ad
HIKENTURE #ad - Dodávaná taška je navržena s velkým otvorem na horní straně pro snadné skladování. Na rozdíl od většiny kempinkových matrací s nedostatečnou šířkou vám naše pěnová podložka na spaní umožňuje natáhnout se a vaše tělo po náročném dni skutečně uvolnit. Kempinkových polštářů, tak i spolehlivý německý zákaznický servis! Vynikající pro všechny velikosti – zvětšení nafukovací matrace jen o několik centimetrů znamená enormní zvýšení komfortu.

Hodnota r 9, ale také efektivní izolace proti tvrdé a studené podlaze. Naše kempovací karimatka s rozměry 132 × 198 cm je mnohem širší a delší, aby se pohodlně hodila pro lidi všech velikostí. Povrch z polyesteru je příjemný na kůži a je tichý. Velký komfort, malá v balení – díky kombinaci paměťové pěny a vzduchu lze naši samonafukovací karimatku sbalit mnohem kompaktněji než běžné spací podložky.

Naše ultra silná kempingová matrace hikenture je perfektní volbou pro zotavující spánek při kempování, měkkou pěnovou vrstvu, turistice nebo jako postel pro hosty doma a nabízí přesně to: 10 cm silnou, která zajišťuje perfektní podporu v každé spací pozici. Ventil lze jednoduše otočit na vypouštěcí stranu, aby se zabránilo zpětnému toku vzduchu a umožnilo se jednoduché vyfouknutí. Hikenture se vždy zabývá outdoorovým příslušenstvím a nabízí vám jak kvalitní outdoorové produkty, jako např. Během několika minut se sama nafoukne.
ZnačkaHIKENTURE #ad
VýrobceHIKENTURE #ad
Výška3.94
Délka77.95
Šířka51.97

6. Veapoot

#ad

Veapoot Samonafukovací karimatka, elastická houba, samonafukovací matrace, praktická pro kempování venku, rychlé a automatické nafouknutí během 20 sekund, cestování s batohem

#ad
Veapoot #ad - Kvalitní servis pro zajištění bezpečnosti našich výrobků rozhodnout se pro naše výrobky, nabízíme 6měsíční bezpodmínečné vrácení a 12měsíční bezplatnou výměnu. Je velmi robustní, je také vodotěsná, i když se otočíte a pohybujete se svým tělem, kameny a větve mu nemohou ublížit, je perfektní karimatka pro vaše venkovní použití.

Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás. Tichý – ripstopsamonafukovací kempování vám nabízí nejpohodlnější spánek, je velmi tichý, není slyšet žádný zvuk. Vhodné pro všechny outdoorové aktivity jako cestování s batohem, kempování na pláži, cestování po lese nebo kempování atd. Pohodlné kempovánívnější strana karimatky se skládá z 30d pletené tkaniny a 8 hedvábného polyuretanového materiálu a vnitřní strana je z 26D pěnového materiálu s vysokou hustotou.

Dotyk spaní se neliší od postele doma, je velmi pohodlný a může být venku stejně pohodlný jako doma. Rychlé samonafukování vylepšená verze kempingové podložky se automaticky rychle nafoukne za 20 sekund, není nutné nafukovat vzduchovou pumpičkou, po otevření vzduchového ventilu se automaticky nafoukne, není nutné foukat ústy, což je velmi praktické. Standardní velikost velikost karimatky v rozloženém stavu činí: 194 cm * 68 cm * 6 cm, velikost po srolování je 66 cm * 25 cm * 25 cm.
ZnačkaVeapoot #ad
VýrobceVeapoot #ad
Výška2.36
Délka76.38
Šířka26.38
Číslo díluTTM004
ModelkaTTM004

7. Vango

#ad

10 cm, Epsom Green, Vango Odyssey samonafukovací podložka na spaní

#ad
Vango #ad - Snadno použitelný ventil – rychlé nafouknutí a vyprazdňování, bezpečné uzamčení, když jej nepoužíváte. Taška z měkké, příjemné, kartáčované látky, použitelné jako polštář. Robustní polyesterová základní tkanina neklouže na podlaze vašeho vnitřního stanu. Kartáčovaná tkanina na horní straně je příjemná a teplá, s 10cm samonafukovací izolační pěnou. Rozměry: d 200 x Š 130 x v 10 cm, hmotnost 6, zabaleno 67 x 35 cm, 65 kg.
ZnačkaVango #ad
VýrobceVAO8T|#Vango #ad
Výška3.94
Délka78.74
Hmotnost14.66
Šířka51.18
Číslo díluSMPODYSSEE18A09
ModelkaSMPODYSSEE18A09

8. JEMULICE

#ad

12 cm, kempování, vodotěsná nafukovací matrace, ultralehká, stan, outdoorová podložka na spaní pro turistiku, batohy, zesílená nafukovací matrace s nožním lisem, JEMULICE Samonafukovací karimatka

#ad
JEMULICE #ad - Ultralehká izolační rohož váží pouze 1 kg, lze ji složit do kompaktního rozměru pouze 11 × 15 × 31 cm. Upozornění: nejedná se o samonafukovací kempinkovou podložku, tloušťka: 12 cm/4, s pokročilou vestavěnou nožní pumpou! Pociťte se jako spát na své domácí posteli. Rychlé nafouknutí a vyprazdňování systém: pro lepší uživatelskou zkušenost jsou nafukovací čerpadlo a vypouštěcí ventil umístěny jinak, šířka: 68 cm, aby se zabránilo ztrátě vzduchu a dosáhlo se rychlejšího nafouknutí a vyprazdňování.

Foukačka na nafukování: už žádné nafouknutí ústy nebo vzduchovou pumpičkou! outdoorová karimatka je jedinečně navržena se zabudovanou nožní pumpičkou, takže nafukovací izolační podložku můžete za 1 minutu plně nafouknout nohou, samonafukovací podložky na spaní šetří práci, pohodlnější a hygieničtější než foukání ústy nebo stlačování rukama!. Odolná vůči teplu a super podpůrná: kempingová podložka je vyrobena z těžkého nylonu ripstop 40d a vnitřní tpu kompozitní materiál, vodotěsná a s dlouhou životností, šetrný k pokožce, díky čemuž je tento nafukovací izolační výkon lepší v těžkých podmínkách a odolává hmotnosti 500 kg po nafouknutí; můžete sbohem bolavým zádům a jiným potížím zpravidla způsobeným nerovnostmi a skály pod Podpůpůpůd vašeho stanu řekněte! Jedná se o perfektní izomatky pro váš stan!.

Ultra lehká a kompaktní, snadná přeprava: nafukovací kempovací podložka jemulice je vybavena patentkami na bocích, takže můžete snadno spojit dvě podložky na spaní a vytvořit tak rozkládací matraci na dvoulůžko. Tloušťka 12 cm pro maximální pohodlí: ve srovnání s většinou 6 – 8 cm tlustých izomatových rohoží na trhu zlepšila nafukovací matrace jemulice svou tloušťku díky struktuře i-beam, díky čemuž je tato samonafukovací matrace silnější než většina kempovacích matrací na trhu! Udržujte své tělo zcela mimo studenou a drsnou podlahu, tloušťka 10 – 12 cm po úplném nafouknutí, ať už ležíte naplocho nebo na boku. Hodí se přesně do batohu nebo kufru; rozhodně nejlepší outdoorová podložka na spaní z pěnové podložky na spaní pro kempování!
ZnačkaJEMULICE #ad
VýrobceJEMULICE #ad
Výška26.77
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka4.72
Číslo dílu55339_3
ModelkaQD-001
Záruka12 měsíců.

9. BLUEVER

#ad

14 cm Thick samonafukovací s nožním lisem, hustilka s dlouhou životností, vodotěsná nafukovací matrace pro turistiku, batoh námořnická modrá, BLUEVER Kempingová karimatka Outdoor

#ad
BLUEVER #ad - Tři barvy na výběr. Před nafouknutím se ujistěte, přestaňte nafukovací polštář nafukovat. Nebudete se cítit nepříjemně, spíte nebo ležíte na boku, a může podporovat lidi s maximální hmotností 300 kg. Vysoce kvalitní materiál: nafukovací karimatka je vyrobena z kvalitních materiálů, které vám nabízejí příjemný pocit při spaní a umožňují vám vynikající kvalitu spánku na terénu nebo na cestách.

Strany rohože jsou vyšší než střední poloha, takže je účinná ochrana proti překlopení. Jednoduše otevřete odvzdušňovací zátku na podložce, vypuštění vzduchu trvá jen několik sekund. Ergonomický integrovaný design kempinková podložka na spaní je vybavena jednodílným polštářem, pomáhá poskytnout lepší podporu a rovnováhu, který se přizpůsobí křivce hlavy a krku. Dlouhá životnost: nafukovací karimatka je vyrobena z odolných materiálů, které mají vynikající odolnost proti opotřebení a trvanlivost a mohou obstát v testu dlouhodobého používání a různých prostředí.

To znamená, kontaktujte nás prosím ihned a my Vám je vyřešíme do 12 hodin. Silnější a pohodlnější tato vylepšená samonafukovací kempingová matrace je vybavena zabudovanými ergonomickými malými airbagy a tloušťka činí 14 cm po nafouknutí, ať už skočíte, sedíte, což je vysoká pevnost a dobrá elasticita. Dnis nastavnastavnastav. Obdržíte dobře nafouknutou podložku na spaní s délkou: 200 cm, tloušťka: 14 cm.
ZnačkaBLUEVER #ad
VýrobceDongguan Hongze Gift Packaging Co, Ltd #ad
Výška5.51
Délka78.74
Hmotnost2.43
Šířka25.59

10. Herenear

#ad

Strand, Herenear Isomatte Camping Selbstaufblasend, Isomatte Selbstaufblasend Ultraleicht mit Kissen, Outdoor, Wasserdicht Tragbar Camping Luftmatratze mit Fußpresse Pumpe für Wandern, Reise

#ad
Herenear #ad - Sie können es überall hin mitnehmen. Connectable design - diese camping schlafmatte ist mit druckknöpfen an den seiten ausgestattet, um ein doppelbett zu bilden, decken sie den gesamten boden des zeltes ab, um ein leichtes verrutschen zu vermeiden. Das reißfeste tpu-material ist verschleißfest, wischen sie einfach vorsichtig ab, wasserdicht, TPU-Beschichtung auf der oberfläche der camping isomatte sie wasserdicht und leicht zu reinigen, wenn es staub oder schmutz gibt.

Leicht & tragbar - sie können diese matte zu einer erstaunlichen größe von 28 x 15 cm in der aufbewahrungsbeutel komprimieren. Ffnen sie das entlüftungsventil und schließen sie die entlüftung in wenigen sekunden ab. Die bedienung ist einfach und bequem. Ideal für verschiedene outdoor aktivitäten, mit denen sie zwei schlafmatten leicht miteinander verbinden können, besonders geeignet für familiencamping. Ergonomie - das konkave design des eingebauten kissens passt sich dem nacken an, und die Isomatte nimmt eine regelmäßige luftkammer mit wabenstruktur an um den druck auf rücken und nacken zu lindern, so dass sie die gemütlichkeit mit kissen im freien genießen können.

Zuverlässige qualität - die campingmatte besteht aus verdicktem 40d-nylon mit tpu-beschichtung, guter elastizität und fester abdichtung. Erweiterte eingebaute fußpump - camping matte boden selbstaufblasend ist einzigartig mit einer eingebauten fußpumpe entworfen, was 40%-50% inflationszeit spart, so dass sie die schlafunterlage in 90 Sekunden durch stampfen mit dem Fuß vollständig aufblasen können, sie müssen nicht mit dem mund oder einer luftpumpe blasen. Luftmatratze kann für viele gelegenheiten einfach verwendet werden, Sport, Wandern, Reisen, Trekking, Strand, Picknick.
ZnačkaHerenear #ad
VýrobceHerenear #ad
Výška4.72
Délka80.71
Šířka27.56