Top 10 Handyhalterung Lüftungsgitter – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamicall

#ad

12, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta, větrání do auta, 13, 14, držák na mobil pro iPhone 15

#ad
Lamicall #ad - Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Se silnou magnetickou silou udrží stabilní až 10 mobilních telefonů. Délka háčku 11 mm až 27 mm. Malý a lehký design kromě toho snižuje tlak na odvzdušnění a brání proudění vzduchu.

Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, váš pomocník na cesty. Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. Kompatibilní se všemi smartphony tento magnetický držák na mobil do auta je vhodný pro všechny smartphony s funkcí magsafe, mini atd. Díky stabilitě trojúhelníku lze držák mobilního telefonu pevně upevnit na větrání. Proto lze tento držák použít pro všechny smartphony. Lamicall držák na mobil do auta, je velmi silný a má dlouhou životnost.

I při plném brzdění nebo jízdě na hrbolatých silnicích telefon nevypadne. Obrazovku můžete snadno nastavit do správného úhlu pohledu a také telefon podle potřeby postavit horizontálně nebo vertikálně. Malý a jemný tento držák na mobil do auta pro magsafe je vyroben z kvalitních materiálů, která zabraňuje sklouznutí a poškrábání telefonu. Montáž držáku je velmi snadná. Tip: držák nemá funkci nabíjení.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.24
Šířka3.35
Číslo díluSTCV03-EU-B
ModelkaSTCV03-B

2. Miracase

#ad

Miracase Handyhalterung AutoHochstabile Doppel-StahlhakenHandyhalter fürs Auto Lüftung 360°Drehung für iPhone 15 Pro Max/14/13/12/11/SE/Samsung/Oneplus/Huawei usw

#ad
Miracase #ad - Er ist für 99 % der vertikalen und horizontalen lüftungsschlitze geeignet! umfassender schutzdie stützplatte, der greifarm und die basis des auto-handyhalters sind alle mit rutschfesten Silikonpads ausgestattet, die die rutschfeste Fähigkeit des Telefons zur Steigerung der Fahrsicherheit verbessern und Ihr Telefon effektiv vor Stößen und Kratzern schützen.

Einhändige bedienung & breite kompatibilitätdie ausgestattete funktion "one-key release"ermöglicht es Ihnen, Ihr Telefon mühelos mit nur einer Hand zu platzieren oder zu entnehmen. Selbst auf holprigen Straßen bleibt Ihr Telefon sicher an seinem Platz. Dies gewährleistet eine größere Stabilität und Sicherheit, ohne die Lüftungslamellen zu beschädigen. Ultra stabiles designdieser auto-handyhalter verfügt über das neueste doppelhaken-Lüftungshaken-Design und bietet eine um 50 % verbesserte Stabilität im Vergleich zu Clip-förmigen oder Einzelhaken-Lüftungshaken.

2023 neuestes designmiracase neuester auto-lüftungshalter ist mit ultrastabilen Lüftungshaken ausgestattet, die sicher an der Lüftung befestigt werden. Es wurde entwickelt, um verschiedene Telefongrößen aufzunehmen, erlaubt die Verwendung von dickeren Schutzhüllen und ist kompatibel mit allen 4-7 Zoll Smartphones. 360°freie rotationdurch die verwendung eines 360°-kugelgelenks bietet es eine umfangreiche Einstellungsmöglichkeit, sodass der Bildschirm sowohl im Quer-als auch im Hochformatmodus für ein verbessertes Fahrerlebnis klar sichtbar ist.
ZnačkaMiracase #ad
VýrobceMiracase #ad
Výška2.44
Délka4.92
Hmotnost0.29
Šířka3.19
Číslo díluUltra Stable Car Phone Holder
ModelkaUltra Stable Car Phone Holder
ZárukaHerstellergarantie für 365 Tage ab Kaufdatum

3. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe držák do auta na větrání, nový lehký magnetický držák na telefon do auta, otočný o 360° magnetický držák telefonu do auta pro iPhone 15/14/13/12 série & Mag-Safe pouzdra na mobil

#ad
YOSH #ad - 0, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, ani neovlivní signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Vhodné pro většinu větracích otvorů yosh klipy na vypuštění vzduchu jsou tenké, aby se vešly do menších vzdáleností lopatek ventilátoru. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, aniž byste blokovali vidění.

Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě tipy. Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upínání příčného ventilátoru o 100 %. Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 yosh mag-safe držák do auta je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, 13 pro max/ 13 pro/ 13 mini, iphone 12 pro max. Dvojité zamykání ventilačních klipů levý a pravý dvojitý zamykací mechanismus klipu zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů auta a držák nemůže během jízdy spadnout. Odlišuje se od běžného magnetického stojanu a nevyžaduje žádnou další kovovou desku, iPhone 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14 Plus/ 14, aby byl váš telefon lépe chráněn.

Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, pohodlně a jednoduše, dutý design, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu.360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Upozornění: není kompatibilní s normálními obaly na mobilní telefony. 12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinuté.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH137
ModelkaCH137

4. YOSH

#ad

Pro iPhone 15, univerzální magnetický držák na mobil do auta, YOSH Mag-Safe držák do auta, Pro Max, 12, 13, 360° otočný větrání, pouzdra na chytrý, držák na mobilní telefon do auta, 14, Magsafe

#ad
YOSH #ad - Obsah balení 1 magnetická hlava; kardanský vývod s dvojitým zamykacím klipem *1; 1 x návod český jazyk nelze zaručit. 0, zabudovaný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivňuje signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Mezitím nabízíme také magnetizační kroužek pro jiné modely, samsung huawei, android a ne magsafe případů, včetně iPhone8-11 série, prosím, podívejte se na pokyny pro vložení magnetizačního kroužku! Upozornění: Kovový kroužek není vhodný pro upevnění abnormálních pouzder na mobil a nerovných povrchů.

Použitelné pro všechny modely stojan lze použít přímo na iphone15/14/13/12 a pouzdra magsafe. Hodí se na většinu větracích otvorů upozornění: nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm. Stabilní větrací klip dual lock levý a pravý duální zamykací mechanismus spony zajišťuje pevnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem, který chrání větrací otvory vašeho auta a klip během jízdy nespadne.

Můžete je snadno ovládat jednou rukou, dutý design, aniž byste blokovali vidění. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, lépe chrání váš telefon, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 N/2 kg hmotnost 12 iPhonů 14.360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, pohodlně a jednoduše, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH1371
ModelkaCH1371

5. TOPK

#ad

Držák mobilního telefonu pro iPhone Samsung, 2023 upgrade Super stabilní svorka s háčkem – Uvolnění jedním tlačítkem, držák na mobil do auta, větrání o 360°, TOPK Držák mobilního telefonu do auta

#ad
TOPK #ad - Nabízí bezpečnější jízdu, abyste jej uzamkli. Navrhli jsme také protiskluzovou oblast otisků prstů na bočních upínacích čelistech, abyste mohli telefon jednou rukou snáze držet. Volná rotace o 360° držák mobilního telefonu na větrací otvor topk má kulový kloub o 360°, který pomáhá při nastavování úhlu pohledu pro jasné vidění obrazovky na výšku nebo na šířku.

Pokud výrobek nepasuje do auta nebo se vyskytnou problémy s výrobkem, HUAWEI atd. Jednoruční ovládání stiskněte tlačítko uvolnění na zadní straně pro otevření upínacích ramen, ať už navigujete, vložte telefon a zatlačte upínací ramena k sobě, zatímco držák nabízí pevné uchopení vašeho telefonu. A telefon nespadá ani na nerovných cestách. Nemusíte si dělat starosti, silnicích s výmoly, že váš telefon při jízdě spadne. Upozornění: držák není kompatibilní s pouzdry na mobilní telefony, Samsung, jako např.

Jednoduše se nasazuje jednou rukou a sundá, přehrajete hudbu nebo nabíjíte. A udrží váš telefon pevně i při zatáčkách, rychlostními údery a hrbolatými silnicemi. Ty zvyšují nejen úchop telefonu a zajišťují bezpečnou jízdu, ale také efektivně chrání váš telefon před nárazy a poškrábáním. Iroká kompatibilita držák na mobilní telefon topk je kompatibilní se všemi zařízeními o velikosti 4, 7 palců, xiaomi, 0 – 6, které jsou příliš silné nebo drsné, oneplus, včetně iphone, kryt pro a quad lock, Heavy Duty Case atd.
ZnačkaTOPK #ad
VýrobceDongguan Chenxun Electronics Co., Ltd. #ad
Výška5.28
Délka2.56
Hmotnost0.26
Šířka4.21
Záruka1 Year

6. ROADZ

#ad

ROADZ Držák na mobilní telefon do auta pevné uchycení – háčkový klip držák na mobilní telefon do auta větrání – ovládání jednou rukou – držák mobilního telefonu do auta otočný o 360° pro iPhone

#ad
ROADZ #ad - Je zde dostatečná vzdálenost od větracích otvorů, abyste si mohli klimatizaci plně vychutnat. Držák na mobil je vhodný pro všechny obaly na mobily! Silikonová vrstva na držáku mobilu zajišťuje, že mobilní telefon za žádných okolností neklouže. Dokonce ani na nerovných cestách Váš mobil nikdy nespadne.

Držák mobilu roadz nikdy neblokuje váš výhled a můžete se zcela soustředit na jízdu. Držák můžete bez problémů ovládat jednou rukou. Stojan na mobil je vybaven masivní kovovou sponou, kterou lze volně nastavit a pevně připevnit na větrací mřížku různé tloušťky. Perfektní autopříslušenství. Vhodné pro mobilní telefony mezi 4 až 7 palci, mate 30 / mate. Díky 360° kulovému kloubu a 360° sklonu držáku mobilního telefonu máte k dispozici všechny možnosti.

Prodloužené rameno zajišťuje volný vzduch. Po připojení držáku na mobil s větráním jednoduše zapojte mobilní telefon do držáku do auta a umístěte držák do požadované polohy. Upozornění: kulaté větrací otvory nejsou kompatibilní! Větrací hák je kompatibilní s 99 % horizontálních a vertikálních větracích otvorů. 20 pro, huawei p30 pro, samsung galaxy s10 / s20 / s9/s10e/note 10, kompatibilní s iphone 15/14/13/12/11 pro max/ x/ iphone 8, Nokia/ Google Pixel/ One Plus/ LG atd.
ZnačkaROADZ #ad
VýrobceROADZ #ad

7. Fidlock

#ad

Držák na mobilní telefon do auta, Fidlock Magnetický držák na mobil Vacuum Car Vent Base pro větrací mřížku do auta, větrání drží bombové držák na chytrý telefon do auta

#ad
Fidlock #ad - Br>pozor: pouzdra na mobilní telefony je nutné zakoupit samostatně! Obdržíte pouze držák do auta do auta. Jistě všude na dohled mobilního telefonu držáky na mobil od Fidlock usnadňují život.

Ideální doplněk. Na kole, v autě, v kanceláři, venku se stativem trojnožkou a selfie tyčí. Díky jedinečnému magnetickému systému můžete svůj mobilní telefon všude bezpečně připevnit. Car vent base je ideálním doplňkem k držákům jízdních kol vacuum od fidlock. Bezpečná a pohodlná jízda: díky vakuovému systému pevně drží i na nerovné vozovce. Snadná montáž jednoduše zasuňte držák do větrací mřížky a otočte zajišťovacím šroubem ve směru hodinových ručiček. Pak jej můžete ovládat jednou rukou. Ovládání jednou rukou: jednoduše nasaďte svůj smartphone a bude přitahován jako duchovní rukou a pevně drží.
ZnačkaFidlock #ad
VýrobceVelobil #ad
Výška2.2
Délka1.77
Šířka1.02
Číslo díluVB-000CM(BLK)
ModelkaVB-000CM(BLK)
Zárukažádné

8. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 nejnovější verze Držák na mobil Auto 4 v 1 Větrání a přísavka Držák mobilu 100% ochrana proti poškrábání Smartphone Držák Auto pro iPhone 15, Samsung

#ad
VANMASS #ad - Přísavka znovu získá sací sílu a může být znovu použita. Univerzální kompatibilita a přesvědčivá kvalita: vhodné pro téměř všechny mobilní telefony, samsung s23/s23+/s22. Nakonec šetří čas a námahu. U větších smartphonů bylo boční tlačítko zablokováno mobilním telefonem; proto jsme knoflík navrhli na zadní straně, což ho činí bezpečnějším a praktičtějším než dříve.

Díky designu teleskopického ramene můžete flexibilně nastavit délku a úhel a užívat si tak nejpohodlnější úhel skluzu. A probíhají neustálé kontroly kvality laboratoří VANMASS. Lepší teplotní odolnost, použití robustního materiálu ptfe známého v letectví a kosmonautice jej činí bez obav před extrémním počasím od -40 °C ~ 110 ℃ 2. Vylepšená gelová podložka je mnohem silnější, vydrží dokonce 28 kg 3.

A pak stiskněte tlačítko na zadní straně, abyste mobilní telefon odemkli. Abyste se více soustředili na bezpečnou jízdu. 2024 klasický model letadlové lodi: kreativní kombinace vylepšeného držáku přísavky a větrací svorky 5. 0 vám umožňuje flexibilní použití na většině předních skel, větracích mřížek i na psacím stole. Opakovaně použitelná přísavka: ve srovnání s většinou nekvalitních přísavek s jednorázovým lepidlem jednoduše opláchněte dno přísavky vanmass teplou vodou a následně ji osušte.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS EU #ad
Výška4.53
Délka4.88
Hmotnost0.71
Šířka3.62
Číslo díluVMEZ11CTBK1-DE-02
ModelkaVMEZ11CTBK1-DE-02

9. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 Vojenská třída Držák mobilního telefonu do auta Nejsilnější přísavka a větrací háky 4 v 1 držák mobilního telefonu do auta otočný o 360 ° držák mobilního telefonu na palubní desku,

#ad
VANMASS #ad - Mezi nožkami držáku je dostatek místa pro nabíjecí kabel, díky čemuž je jízda pohodlnější a bezpečnější. Všechny klouby drží držák pevně tak, aby nebyl ovlivněn výhled a vy můžete jezdit a užívat si bezpečnou jízdu. Jak řekl velmistr: dobrý design je promyšlený do posledního detailu, CP65, obstál bezpečnostní certifikaci EPUIO, o to se neustále snažíme.

Kromě toho může být také chytrým telefonem pro psací stůl a kuchyň, konferenční a noční stolek. 110 mm; min. Jako pro iphone 15 pro max/ pro Samsung S23/ Huawei mate 60 pro. 54 mm je vanmass mobilní telefon do auta kompatibilní se všemi smartphony 4–7" kompatibilní s / bez obalu, dokonce i velký/těžkých telefonů se silným / velkým pouzdrem. Kromě toho můžete smartphone jednoduše uchopit a používat videohovory, navigace a CarPlay. 4 v 1 = nekonečné možnosti – ať už na přístrojové desce, větrací mřížce nebo na psacím stole, tento držák mobilu do auta lze perfektně použít.

Drží všechny smartphony – díky výsuvným nožkám hloubka + 16 mm a upínacím ramenům šířka max. Jak dlouho má držák do auta vydržet? Zkuste se rozhodnout pro Vanmass, abyste dostali spokojenou odpověď. Jedno tlačítko pro ovládání jednou rukou – pokud chcete mobilní telefon vyjmout z držáku, je zapotřebí pouze jedno tlačítko, abyste jej odemkli inteligentními rameny a opěrnými nožičkami. Vedoucí v oboru - 8 let - 7 verzí za 8 let iterovaných a aktualizovaných, vanmass se vždy snaží inovovat lépe.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.8
Délka4.52
Hmotnost0.66
Šířka3.3
Číslo díluVMHYJXPKG-DE-1
ModelkaVersion 5.0
Záruka3 roky limitovaná záruka

10. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 15/14/13/12 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - Nejideálnější kvalita znamená absolutní bezpečnost a pohodlí - vanmass držák na mobilní telefon do auta je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", drží mobilní telefon vždy pevně proti extrémním teplotám pevné mezi ️-40 °C až 90 °C️. 1: rameno držáku s airbagy. Jedinečnost č. Palubní desku/větrací mřížku / čelní sklo atd.

Vaše vidění nebude při jízdě narušeno. Volný výhled a úhel pohledu 360° – vanmass auto držák mobilního telefonu se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem a je flexibilně nastavitelný o 360°. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete mobilní telefon pohodlně přizpůsobit do všech směrů. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;. 2024 nejnovější vojenská třída držák na mobil do auta 3 v 1 s přísavkou a větracím klipem – po 7 letech soustředění na automobilový průmysl vanmass konečně překonal všechny slabiny s tímto držákem na mobil, můžete flexibilně namontovat držák auta, tento držák na mobil vyvíjíme a doplňujeme téměř dokonale.

Tlačítko nebo otisk prstu tak nebude držákem na mobil nikdy zakrytý. Bezkonkurenční kvalita z přesvědčivého materiálu – vanmass se již léta soustředí na příslušenství do auta a mobilu, tento držák na mobil do auta je státně zpracován z přesvědčivého materiálu, kvalita je přísně kontrolována v laboratoři. Na rozdíl od běžných držáků na mobil má vanmass držák mobilního telefonu jedinečné ochranné zařízení, resp. Požaduje, aby mobilní telefon držel.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.73
Šířka3.94
Číslo díluVMHYJ-DE2
ModelkaCTEZ11