Top 10 Gartensack mit Deckel – Pytle na zahradní odpad

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Benz Garden

#ad

Benz Garden Zahradní pytel na odpadky – skládací pytel na listí z robustní lněné tkaniny – vysokozátěžový zahradní pytel – zahradní taška – pytel na trávu – 1 × 125 litrů

#ad
Benz Garden #ad - Díky kroužku zůstává otvor vždy široce otevřený. Pogumované rukojeti usnadňují přepravu pytle na odpadky a šetří vaše ruce. Náš outdoorový pytel na listí pojme až 125 litrů a je tak ideální pro soukromé účely.

Ideální sběrač listí pro venkovní použití. Zahradní taška je samostatně stojící, extrémně odolná a odolná proti roztržení. Nádoby na odpad se hodí jak na ovoce, zeleninu, tak i jako úložná taška, listí a trávník, nákupní taška a kempovací taška. Náš robustní zahradní koš lze skladně složit a v případě nepoužívání jej jednoduše a kompaktně uložit. Ve spodní části jsou umístěny další 2 rukojeti pro usnadnění vylévání. Naše zahradní pytle z vysoce kvalitní, vojenské lněné tkaniny jsou velmi stabilní a odpuzují vlhkost.
ZnačkaBenz Garden #ad
VýrobceStephan Benz #ad
Výška18.5
Délka22.83
Hmotnost1.32
Šířka22.83

2. Gardwell

#ad

Samostatně stojící pytel na listí – pytel se zeleným řezem – mimořádně robustní, skládací, stabilní, GARDWELL Zahradní pytel na odpadky – extrémně odolný vůči roztržení z plachtoviny – 125 litrů

#ad
Gardwell #ad - Perfektní velikost: se 125 litry nabízí náš pytel na zahradní odpad perfektní velikost pro zelený odpad. Díky 4 pogumovaným rukojetím se dá prakticky přepravovat a snadno vyprazdňovat. Ekologický pytel na odpad ze zeleného odpadu.

Samostatně stojící a skládací: samorozkládací & skládací zahradní vak. Mnohostranně použitelný: náš pytel na listí je mnohostranně použitelný a hodí se na listí, větve a další. Příslib kvality: extrémně dlouhá životnost. Nejste spokojeni? vrácení peněz až 60 dní - bez nutnosti & ale - gardwell čestné slovo! Německá značka a německý zákaznický servis: nekomplikovaná komunikace v případě případů. S gardwell je zahradničení zábavné.

Sama stojí, super snadné naplnění. Je opakovaně použitelný, zelené řízky, a proto je trvale udržitelný. Perfektní zahradní pytel na odpadky – ideální také jako dárek! ExtrÉmnĚ robustnÍ: extrémně stabilní, odolné proti roztržení a silně zatížitelné díky chytrému povrchu. Ideální pro listí a špičaté zahradní odpady jako větve, větve a trny. Skládací, pro úžasné prostorově úsporné skladování. Vhodné také pro těžké nebo mokré zelené pokrmy.
ZnačkaGardwell #ad
VýrobceGardwell #ad
Hmotnost1.74

3. Gruener Schlauch

#ad

Zahradní vak 120 litrů / 270 litrů *** Samostatně stojící robustní provedení s polypropylenovou PP tkaninou 260 g/m² *** Zelený řez Pytel na zahradní odpad 1 x 120 litrů

#ad
Gruener Schlauch #ad - 2 držadla a 2 vypouštěcí rukojeti 4 x poutka na rukojeť. Samostatně stojící robustní univerzální vak na listí zahradní pytel v silném provedení tkaniny s 260 g/m² – nejstabilnější provedení na trhu. Velikost 120 litrů: Ø 46 cm x v 77 cm | velikost 270 litrů: Ø 67 cm x V 77 cm. Povrchová úprava a silně odpuzuje vodu *** Obrázek ukazuje velikost: 120L***. Plastová pneumatika pro kulatý otvor vaku vyjímatelná.
ZnačkaGruener Schlauch #ad
VýrobceGruener-Schlauch #ad
Číslo dílufto0-1712

4. Fiskars

#ad

černá/oranžová, objem: 56 litrů, Fiskars Zahradní pytel PopUp s úchyty, 1015646, pevná

#ad
Fiskars #ad - Vnitřní pružinový mechanismus pro snadné otevírání vaku. Rozsah dodávky: 1x fiskars pop-up zahradní vak, objem: 56 litrů, hmotnost: 600 g, barva: černá/oranžová, 1015646. Stabilní rukojeti odolné proti roztržení pro snadné nošení a vyklopení. Zahradní vak na sběr suchých a mokrých zahradních odpadů, jako jsou například malé větve nebo vlhké listy a sekání trávníku. Vysoká životnost díky materiálu odolnému vůči vodě a plísním, lze složit pro prostorově úsporné skladování, snadné čištění vodou, finský design.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška16.54
Délka16.54
Hmotnost1.32
Šířka5.51
Číslo dílu135041
Modelka1015646
Záruka2 roky výrobce.

5. BIGBAGLAND

#ad

5 a 10 kusů | Big bag stavební suť | Big bag dřevo | velký pytel na listí | velký pytel na zahradní odpad | pytle na stavební suť | pytle, 10 kusů Mini Big Bag 45 x 45 x 45 cm | 500 kg | k dostání 1

#ad
BIGBAGLAND #ad - Velmi robustní big bag – mini zátěžový vak s rozměry 45 × 45 × 45 cm. Zahradní vak – tyto big bags se také velmi dobře hodí pro všechny vaše zahradní odpady.

Pytel na stavební suť pro všechny vaše stavební materiály – perfektní pytel pro skladování a manipulaci se všemi vašimi stavebními materiály, zemina, jako je dřevo, písek, stavební suť a odpad. Extrémně odolný – tento pytel nabízí díky gramáži 180 g/m² extrémní odolnost. Snadná manipulace – big bag 90l se všitými zvedacími popruhy na dně vaku pro usnadnění manipulace. Je velmi robustní a unese až 500 kg. Pytlík na štěrk se dvěma klasickými popruhy.
ZnačkaBIGBAGLAND #ad
VýrobceBIGBAGLAND #ad
Výška17.72
Délka17.72
Hmotnost8.99
Šířka17.72
Číslo dílu10
Modelka10

6. Gardzen

#ad

Für Rasen, Pool, strapazierfähig, Garten, Gardzen 2er-Pack Gartensack mit doppelter Bodenschicht – extra groß, wiederverwendbar, Laub, inkl. Handschuhen

#ad
Gardzen #ad - Extra groß: 132 gallonen max. Starker, was hilft, flexibler reifen im Lieferumfang enthalten, um die Stabilität zu erhöhen und die Tasche offen zu halten, leicht zu befüllen und zu entleeren.

Umweltfreundliches material: polypropylen-reifen sind aus umweltfreundlichem Material. Internationale produkte haben separate bedingungen, einschließlich Passform, werden aus dem Ausland verkauft und können sich von lokalen Produkten unterscheiden, Alterseinstufungen und Sprache des Produkts, Kennzeichnung oder Anweisungen. Kapazität: höhe 84, durchmesser 85, 8 cm, 9 cm.

Minimales design: 3 doppelt genähte Gurtband-Griffe, gute Nähte – für eine Menge leichter Gartenabfälle. Maximales gewicht von 50 kg pro Beutel. Hohe qualität zu besten preisen und robustem stoff: gardzen Gartenabfallsäcke sind aus strapazierfähigem PP-Gewebe mit wasserabweisender PE-Beschichtung, 150 g/m², wasserfest und reißfest gegen hohe Belastungen.
ZnačkaGardzen #ad
VýrobceGardzen,LLC #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluGBT03-N
ModelkaGBT03-N

7. TTL Commerce

#ad

Samostatně stojící 4 rukojeti 150 g/m², pytel na listí na trávu, velký robustní a skládací – 3dílná sada zahradního pytle, listí, Zahradní pytel TTL Garden 3 x 272L – dvojité dno extra stabilní, živý

#ad
TTL Commerce #ad - 4 rukojeti pro snadné přenášení a pohodlné vyprazdňování. Vak na listí nabízí dostatek místa i pro velké množství zeleného odpadu a zahradnické sekání. Dné vytrhávání držadel díky švům křížkovým stehem.

Silný, hustý materiál zajišťuje dlouhou použitelnost a zabraňuje znečištění při přepravě. Silný materiál je odolný a odpuzuje vodu. V zimě lze kompaktně složit. Zahradní vak je velmi stabilní a samostatně stojící. Značková kvalita od TTL-Garden. Etrné k pokožce, bez zápachu a bez škodlivých látek. Velmi praktická nádoba, řezání živého plotu, mech, pytel na zelené řízky, zahradní odpad jako listí, květiny, tráva, malé větvičky keřů a větví.

S objemem 272 litrů a rozměry 76 cm výšky a průměru 67 cm má náš zahradní pytel na odpadky ideální univerzální velikost. V zimě lze kompaktně složit. Zahradní vak je vyroben ze silné polypropylenové tkaniny odolné proti roztržení 150 g/m². Nyní ještě stabilnější a trvanlivější díky dvojitému dnu. Pohodlné čištění díky jednoduchému opláchnutí.
ZnačkaTTL Commerce #ad
VýrobceTTL Commerce #ad
Výška29.92
Délka26.38
Hmotnost2.82
Šířka26.38

8. YAAVAAW

#ad

Selbststehend und Faltbar Laubsäcke, YAAVAAW 3er 272L Gartensack Mit 1 Paar Gartenhandschuhe-Gartenabfallsack aus robustem Wasserdichtes Polypropylen-Gewebe PP

#ad
YAAVAAW #ad - Faltbar und bei Nichtgebrauch einfach aufzubewahren. 1 paar comfort-gartenhandschuhe zum schutz der Hände vor Rosendornen, Büschen, Unterholz und anderen schmerzhaften Kratzern, die der Garten verursachen kann.

Vereinfachen sie die gartenarbeit - mit diesem gartenabfallsack haben sie viel Platz für Ihren Gartenmüll, Unkraut, ohne ihn häufig zu entleeren. Gartentaschen werden für große Mengen leichter Gartenabfälle wie Blätter und Pflanzen verwendet. Freistehende tasche - 4 robuste tragegriffe 2 obere und 2 untere Verstärkt mit doppelt vernähtem Gurtband Der flexible Rahmen sorgt dafür, dass die Tasche aufrecht steht und offen bleibt.

Umweltfreundlich, reißfest, robust, leicht, UV-beständig und wasserabweisend. Am besten für gras, blumen, blätter, Pflanzen, Bäume, Hecken und Sträucher. Robustes material - der abfallbeutel besteht aus einem starken Gewebe aus 150 g / m2 Polypropylen PP. Large size- packung mit 3 wiederverwendbaren gartenabfallsäcken 272L maximale Kapazität Höhe 76 cm, Durchmesser 67 cm.
ZnačkaYAAVAAW #ad
VýrobceYAAVAAW #ad
Výška2.05
Délka13.78
Hmotnost0.33
Šířka9.84
ModelkaHC-WasteBag

9. Fiskars

#ad

Breite: 56 cm, Fiskars Großer PopUp-Gartensack mit Griffen, Ergo, Höhe: 70 cm, Fassungsvermögen: 219 L, 1028373, Schwarz/Orange, Platzsparend faltbar

#ad
Fiskars #ad - Innenliegender federmechanismus für einfaches Aufklappen des Gartensacks, Faltbar auf 3 cm Höhe für einfachen Transport und Aufbewahrung. Pflanzsack zum sammeln und auffangen von trockenen und feuchten Gartenabfällen wie Blättern, kleinen Zweigen, Unkraut oder geschnittenem Gras.

Lange lebensdauer durch wasser-, nachhaltiges Kunststoffmaterial ohne PVC, reiß- und schimmelressistentes Material, Einfache Reinigung mit Wasser. Lieferumfang: 1x fiskars gartensack, farbe: schwarz/orange, fassungsvermögen: 219 Liter, Ø 56 cm, gewicht: 1000 g, ergo pop-up, höhe: 70 cm, faltbar, 1028373. Robuste, reißfeste griffe für einfaches ausgießen von Abfällen, Quadratische Form mit stabilen Griffen für eine einfache Befüllung und leichtes Tragen.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška1.57
Délka23.23
Hmotnost2.2
Šířka23.23
Číslo dílu1028373
Modelka1028373
Záruka2 year manufacturer.

10. BigDean

#ad

BigDean 4dílná sada pytlů na zahradní odpadky XXL 272 l velký – z polypropylenové tkaniny 150 g/m² – robustní a vodotěsný – zahradní pytel na listí zelený odpad pytel na odpadky na zahradu

#ad
BigDean #ad - Extrémně stabilní díky dvojitým švům: zahradní vak je velmi odolný proti roztržení a silný díky vysoce kvalitní PP tkanině – 150 g/m² – díky plastu má taška na listí velmi dlouhou životnost, vodotěsný, odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Volně stojící a samostatně stojící díky výztužnému kroužku na horním okraji: už žádné problémy s obtěžujícími, padajícími plastovými pytli – pytel jednoduše zůstane pevně na každém místě. Prostorově úsporné uložení: taška je pohodlně a jednoduše skládací a šetří tak místo, když ji nepoužíváte – navíc je díky 3 držadlům snadno použitelná a přenosná.

Užitečná nádoba na odpad pro všechny případy: ať už potřebujete zlikvidovat, tráva, přepravovat nebo uchovávat listy, větve, plevel nebo vysušené rostliny – náš pytel na listí je přesně tím správným pomocníkem na zahradě. Balení 4 ks extra velkých v xxl: skladujte v praktické zahradní tašce Jumbo téměř 300 l – přesný objem pytle: 272 litrů.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Hmotnost0.84
Číslo dílu96851
Modelka96851