Top 10 EMS Bauchmuskeltrainer Gürtel – Elektrické stimulátory pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YOUKK

#ad

Bauchmuskeltrainer,USB Wiederaufladbar Bauchmuskeln Stimulationsgerät 8 Modi & 19 Intensitäten für Bauch, EMS trainingsgerät bauchmuskeltrainer, EMS Bauchmuskeltrainer

#ad
YOUKK #ad - Aufladen und led-anzeigeder elektrostimulationsgürtel verfügt über ein lcd-display, das den modus und die Intensität deutlich anzeigt. Die hochwertigen, atmungsaktiven und weichen Pads haften besser an den Körperlinien und sind klein, dünn und bequem mit energiesparenden Eigenschaften. Wenn es keinen hautkontakt gibt, schaltet es sich automatisch in 30 Sekunden ab.

Professioneller ems-muskelstimulator: die neueste version des ems-muskeltrainers sendet mikrostromsignale an den körper, Schultern, rücken, Arme, Oberschenkel, Taille, stimuliert Muskelkontraktionen und ermöglicht somit das Verbrennen von Fett und die Formung des Körpers. Dieses gerät liefert ergebnisse in kürzerer zeit als herkömmliche Fitnessstudio-Workouts. Ergonomisches design: die innovative 8-elektroden-form des muskelstimulators bietet eine ergonomische und äußerst komfortable Haftung an den Muskeln des Bauchgurts. Für ihre gesundheit schaltet sich unser Muskelstimulator automatisch nach 15 Minuten ab, je nach den Bedürfnissen Ihres Körpers.

Wählen sie den gewünschten modus und die Intensitätsstufe, 60 Minuten Schwimmen oder einer 2-wöchigen Diät. Dieses gerät ist für die meisten Körperteile geeignet, einschließlich Bauch, Waden und Gesäß. Eine 20-minütige trainingseinheit mit dem ems-gerät entspricht einem 2000-Meter-Lauf, 60 Minuten Sit-ups, Fitness und Formen: Die Muskel-Fitness-Stimulatoren bieten 8 Modi und 19 Intensitätsstufen. Effizientes fettverbrennen, um den gewünschten trainingseffekt zu erzielen.
ZnačkaYOUKK #ad
VýrobceAdventure space #ad

2. Queath

#ad

USB nabíjecí stimulátor svalů, Queath Břišní trenažér, tréninkový přístroj, LCD obrazovka, posilovač břicha s 8 režimy a 18 intenzitami, stimulátor svalů EMS

#ad
Queath #ad - Režim a intenzita se zobrazí na led obrazovce, takže použití je jednoduché. Jako 60 minut sedu, půl hodiny plavání a dva týdny stravy. Led displej a usb nabíjení vylepšený nový přístroj ems má přes led obrazovku. Pomůže vám posílit tělesné svalstvo a vycvičit postavu snů.

Každý program má 18 stupňů intenzity, aby vyhovoval každé potřebě při budování svalové hmoty. Zesílený břišní trenažér8 režimů nabízí různé pulzní frekvence a pulzní režimy pro různé části těla. Pohodlnější obsluha. Tak získáte lepší tvar po cca 2 měsíce. Stojí za zmínku, že nabízíme 24hodinový servis a záruku na výrobek v délce 12 měsíců. 2–4 krát denně, 20 minut pokaždé. Už žádné suché baterie. Jednoduše připojte datový kabel Android, kdykoli jej nabijte.

Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Vypracování krásné postavy elektrický stimulátor je perfektním doplňkem pro fitness trénink a redukci hmotnosti, ideální pro budování svalů břicha, paží, nohou a zadku a bi- a tricepsu. Vynikající servis queath vždy poté, co svým zákazníkům nabízel vysoce kvalitní produkty a služby. Tento stimulátor svalů může pomoci zahřát a posílit vaše svaly.
ZnačkaQueath #ad
VýrobceZIBO #ad
Záruka1 rok záruka výrobce

3. HONGXIAN

#ad

HONGXIAN EMS přístroj na posilování břišních svalů, 8 režimů a 19 intenzit, LCD displej, EMS elektrická stimulace svalů, stimulátor svalů USB

#ad
HONGXIAN #ad - Vhodné pro většinu menshenů, jako jsou osoby náchylné k tuku, pracovníky s bílým límcem. Jedná se o zdravou technologii fitness přístroje, která stimuluje pohyb svalů. Můžete zcela jednoduše zvolit režim a intenzitu tím, že jednoduše stisknete tlačítka na hlavním přístroji.

Každý program má 9 stupňů intenzity, aby vyhovoval každé potřebě při budování svalové hmoty. Vysoká účinnost a jednoduchá obsluha – náš abs pásek byl vyvinut pro břišní svaly a pomáhá vám napnout a tvarovat vaše tělo. Led displej a usb nabíjení – vylepšený nový ems přístroj na posilování břišních svalů má led displej. Zesílený přístroj na posilování břicha – 8 režimů nabízí různé pulzní frekvence a pulzní režimy pro různé části těla.

Ems přístroj na posilování břišních svalů a svalů paží – ems je zkratka pro stimulaci svalů. Už žádné suché baterie. Režim a intenzita se zobrazí na led obrazovce, takže použití je jednoduché. Abyste viděli viditelné výsledky, 5krát týdně. Příslib spokojenosti – pokud máte dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. 6–8 týdnů po sobě jdoucího používání tohoto produktu dosáhnete pevnějších, musíte pásek používat pouze 20 minut denně, silnějších svalů a dokonalé postavy.
ZnačkaHONGXIAN #ad
VýrobceHarryPotter World #ad

4. SEVEKO

#ad

Efektivní, bezpečný, EMS tréninkový přístroj, 10 kusů náhradních polštářků, rychlý posilovač břišních svalů, 6 režimů a 15 intenzit, přístroj na posilování břišních svalů, EMS, elektrický

#ad
SEVEKO #ad - Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých představ. Multifunkční tréninkový přístroj ems tento přístroj na posilování břicha používá technologii ems, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, která vysílá elektrické impulzy ke stimulaci hlubokých svalů a zajišťuje tak bezpečný, rychlý a efektivní výsledek.

Pokud na stupních 1 – 5 nic necítíte, žádné starosti; je koncipován pro osoby s nižší výdrží. Umožňuje vám efektivně dosáhnout vašich fitness cílů, kteří chtějí zůstat fit, aniž by museli obětovat svůj čas nebo energii. Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv. Fitness na cesty náš posilovač břišních svalů ems se bez problémů vejde do vaší kabelky a je tak všestranným fitness společníkem, ať už jste v práci, což z něj dělá perfektní řešení pro ty, na cestách nebo při domácích pracích. Jednoduché fitness ems přístroj na posilování břicha nabízí uživatelsky přívětivé a udržitelné fitness řešení, které lze snadno integrovat do vaší každodenní rutiny.

Individuální trénink náš tréninkový přístroj abs má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup. Je ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné a snadné tréninkové řešení. Ať už chcete posílit svaly, tento přístroj na posilování břišních svalů může splnit vaše potřeby.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluAS-09
ModelkaAS-09

5. LOFFU

#ad

LOFFU EMS přístroj na posilování břišních svalů, elektrický přístroj pro břicho, 6 režimů, nohy, posilovač břicha, EMS tréninkový přístroj, paže, USB dobíjecí přenosný stimulátor svalů, fitness chůze

#ad
LOFFU #ad - Inteligentní mikroelektronika EMS technologie. Bezpečnost importovaný antialergický gel bez zápachu, fcc, žádný zvláštní zápach. Upravte intenzitu podle potřeb svého těla, stehna, záda, nohy, hrudník, aby vaše svaly mohly trénovat.

Elektrický stimulátor svalů používá se pro cvičení břišních svalů. 100% záruka vrácení peněz doufáme, že budete se svými zkušenostmi s výrobkem spokojeni; pokud tento produkt není pro vás vhodný, nabízíme 24hodinový servis a 12měsíční záruku na výrobek. Ems elektrická stimulace svalů využívá elektrickou stimulaci k přenosu elektrických signálů přímo do svalů, takže svaly jsou uvedeny do trénovaného stavu.

Lepší účinek pouze 20 minut denně, po dobu delší než 6 týdnů. Ce, neškodný pro lidské tělo, RoHS, bezpečnostní a ekologická certifikace. To může pomoci tvarovat, 1–2krát denně, napnout a posilovat svaly břicha, paží a nohou, abyste měli toto léto perfektní tělo.6 režimů a 9 intenzit tento přístroj na posilování břicha nabízí 6 režimů a 9 stupňů intenzity. Velmi vhodné pro paže, hýždě, horní a spodní břicho, lýtka a pas.
ZnačkaLOFFU #ad
VýrobceLOFFU #ad
Záruka1

6. SEVEKO

#ad

Bezpečný, celotělový EMS posilovač břišních svalů, 6 režimů a 15 intenzit, 10, EMS tréninkový přístroj, efektivní, rychlý posilovač břišních svalů, elektrický přístroj na posilování břišních svalů

#ad
SEVEKO #ad - Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv. Je ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné a snadné tréninkové řešení. Ať už chcete posílit své svaly, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, tento tréninkový přístroj EMS může splnit vaše požadavky. Přenosný přístroj na celé tělonáš tréninkový přístroj ems se hodí pro různé skupiny svalů, břišních svalů, včetně paží, boků a zad.

Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých preferencí. Bezstarostný tréninkový balíček obsahuje 1 abs trenažér břišních svalů, 10 náhradních polštářků, 2 stimulátory paží, 3 řídicí jednotky, nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. S jediným produktem můžete absolvovat trénink celého těla. Jednoduché fitness ems přístroj na posilování břicha nabízí uživatelsky příjemné a udržitelné fitness řešení, které lze snadno integrovat do vaší každodenní rutiny.

Individuální trénink náš abs přístroj na posilování břicha má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. Tíhlý design vám umožní trénovat kdekoli a kdykoli. Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup. Multifunkční tréninkový přístroj ems náš přístroj na posilování břišních svalů využívá pokrokovou technologii ems, aby splnil vaše potřeby v oblasti fitness a hubnutí. Není potřeba objemných přístrojů nebo drahých fitness studií, nohou, dosáhnete snadno působivých výsledků.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluKA-62
ModelkaKA-62
Záruka1 rok

7. LEMENG

#ad

Snadné, LEMENG EMS přístroj na posilování břišních svalů, EMS elektrická stimulace svalů, LCD displej stimulátor svalů, USB nabíjecí stimulátor svalů břišní trenažér s 8 režimy a 19 intenzitami

#ad
LEMENG #ad - Led displej a usb nabíjení aktualizovaný přístroj na posilování břicha ems disponuje led obrazovkou. Kvalitní servislemeng se vždy snaží svým zákazníkům nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit.

Lithium-iontová baterie zabudovaná do tréninkového přístroje EMS zajišťuje bezpečné a rychlé nabíjení. Režim a intenzitu můžete zcela jednoduše zvolit tak, že jednoduše stisknete tlačítko na hlavním přístroji. Už žádné suché baterie. Zejména nabízíme 24hodinový zákaznický servis a 12měsíční záruku na výrobek. Výkonný a přenosný nepřetržité používání tohoto produktu po dobu 8–10 týdnů má zjevné účinky.

Pohodlně se obsluhuje. Dáme vám uspokojivou odpověď a uspokojivé řešení. Posilující posilující břišní trenažér 8 režimů nabízí různé tepové frekvence a vzorce tepu pro různé části těla. Režim a intenzita se pro snadné použití zobrazí na LED obrazovce. 2–4 krát denně, vždy 20 minut. Například 60 minut sedu, půl hodiny plavání a dva týdny půstu. Tak můžete po cca 2 měsíce.
ZnačkaLEMENG #ad
VýrobceBiwaya St #ad
Číslo díluJD-001
ModelkaJD-001
Záruka1

8. Belifu

#ad

USB dobíjecí elektrostimulace, LED zobrazovací obrazovka pro růst svalů a, elektrický, fitness pás, tréninkový přístroj EMS přístroj na posilování břišních svalů, Oacvien EMS, stimulátor svalů

#ad
Belifu #ad - Lze jej připojit k nástěnné nabíječce, powerbance nebo notebooku USB přípojce. Tens stimulátor svalů je výkonná zbraň v boji proti chronickým bolestem. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions.

Multifunkční tens masážní přístroj s 24 předprogramovanými masážními režimy pro úlevu od bolesti a uvolnění svalů. Už si nemusíte dělat starosti s přerušením léčby prázdných baterií AA. Vestavěný výkonný dobíjecí lithiový akumulátor – až 20 hodin nepřetržitého provozu. Bezproblémový úložný systém pro desáté masážní přístroje a dráty. Jednotka tens pomáhá snižovat bolesti a svalové křeče, bolesti kolen, které jsou způsobeny řadou potíží, bolestí pravidel, včetně: artritidy, bolesti šíje, zad, sportovních zranění.

Používá se také jako metoda pro zmírnění bolesti během práce. Prachotěsná úložná taška se stahovací šňůrkou, opakovaně použitelné vázací pásky a 10 kusů samolepicích, vodivých opakovaně použitelných polštářků. Již žádný změť kabelů po použití s kabelovými pásky. Rychlé a jednoduché řešení pro desáté vedení. S ukazatelem stavu baterie vám připomene, že se včas nabíjíte.
ZnačkaBelifu #ad
VýrobceOacvien #ad
Hmotnost0.82
Číslo díluSM9126
ModelkaSM9126

9. Yonars

#ad

Přenosný přístroj břišních svalů, elektrický stimulátor svalů s 8 režimy a 29 úrovněmi, Yonars EMS tréninkový přístroj, paže, nabíjecí přes USB, nohy, elektrická stimulace pro břicho

#ad
Yonars #ad - Usb nabíjení a přenosnost ems přístroj na posilování břišních svalů se velmi snadno nabíjí přes každé USB rozhraní. Odpovídá 2000 m běhu, 60 minutám sedících a sedítek, 30 minutám volného plavání a 2 týdny diety.

Jednoduchý a výkonný toner pro trénink těla. Přitom se vaše břišní svaly trénují lépe a efektivněji, dosahuje účelu spalování tuků a tvarování. Poznámka: povrch obrazovky je pokryt ochrannou fólií, před použitím prosím odstraňte ochrannou fólii. Zvyšuje tréninkový efekt, lze dosáhnout lepší postavy. Kvalitní, prodyšné a měkké polštářky lépe drží na liniích těla, pasu, aby vyhovovaly každé potřebě budování svalů.

Efektivně spaluje tuk a buduje svaly. Ems tréninkový přístroj na celé tělo ems technologie dokáže efektivně trénovat vaše břišní svaly díky mikrokontrakcím. Iroké využitíelektrická stimulace svalů je vhodná pro většinu tělesných partií, stehen a lýtek. Můžete jej používat kdykoli a kdekoliv. 15 minut denně. Můžete zcela jednoduše zvolit režim a intenzitu.
ZnačkaYonars #ad
VýrobceYonars EMS Trainingsgerät #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluAbs Trainer Muscle Stimulator
ModelkaEms TrainingsgeräT GanzköRper

10. SEVEKO

#ad

SEVEKO Tréninkový přístroj na posilování břišních svalů EMS, 8 režimů a 15 intenzit, rychlý EMS tréninkový přístroj na celé tělo, posilovač břicha, 10 kusů náhradních hydrogelů, efektivní, bezpečný

#ad
SEVEKO #ad - Udržitelný – náš stimulátor svalů ems se velmi snadno nasazuje a používá, aniž byste museli chodit do posilovny. Díky tomu je perfektním fitness řešením pro všechny, na cestách nebo na cestách, zda jste v práci, aniž by ztráceli čas nebo obětovali energii. Přenosný – náš stimulátor abs se bez problémů vejde do kabelky.

Trénink celého těla – náš posilovač svalů ems lze použít pro celou řadu různých svalových skupin, včetně paží, břicha, stehen, hýždí a zad. Přizpůsobitelný – náš posilovač zad má 8 režimů a 15 stupňů intenzity, aby vyhovoval lidem s různou úrovní vytrvalosti, abyste mohli svůj trénink přizpůsobit vašim specifickým potřebám a preferencím. Pokročilá technologie ems – náš abs trainer využívá pokročilou technologii ems, aby stimuloval vaše svaly a pomáhal vám při tom efektivně trénovat. Musíte pouze odtrhnout obal a produkt nalepit na kůži.

To je ultimativní fitness lenochod! Ať už jste fitness nadšenec nebo právě začínáte, náš produkt je perfektní pro lidi všech úrovní fitness. S touto vědecky ověřenou a bezpečnou technologií můžete bez problémů dosáhnout požadovaných výsledků. S jediným produktem můžete cíleně trénovat více oblastí vašeho těla a během chvilky absolvovat trénink celého těla. Své svaly můžete trénovat i vleže, takže můžete trénovat doma, což z něj dělá perfektní volbu pro uvolněný fitness program.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluJH-N1-B
ModelkaJH-N1-B
Záruka1 rok