Top 10 Deckenlampe Schwarz Metall – Stropní bodovky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CBJKTX

#ad

Industriální stropní bodová světla do jídelny, obývacího, chodby, CBJKTX Stropní svítidlo Vintage stropní svítidlo černé – závěsné stropní svítidlo se 3 žárovkami E27 se 3 bodovými lustry, kuchyně

#ad
CBJKTX #ad - Díky klasické černé barvě je toto kuchyňské svítidlo opravdu stylové a nikdy nezastaralé. Bezstarostný nákup: na osvětlení nabízíme 2letou záruku prodejce. Také černá kovová objímka harmonizuje s černým stropním baldachýnem. Vyměnitelná žárovka e27: lampa do obývacího pokoje bez osvětlovacích prostředků plně splní vaše domácí potřeby.

Pokud máte dotazy, kontaktujte nás, odpovíme co nejrychleji. Před dodáním pečlivě kontrolujeme všechny produkty. Vynikající řemeslné umění a kvalitní materiály činí tento výrobek dlouhou životností a krásnější! Vysoce kvalitní materiály: objímka je z kovu ve starých černých kovových podstavcích s designem barvy ve spreji nerezaví, ale jednoduše se instaluje a čistí. Ale dbejte prosím na výkon 1 plamene MAX≤ 25 W.

Pokud se vám líbí staromódní barvy, obzvláště dobře vyniknou s osvětlovacími prostředky Edison. Flexibilní a praktické: toto stropní svítidlo se 3 bodovými světly v různých délkách působí nejen hierarchicky a současně obohacuje váš sortiment osvětlení. Bez osvětlovacích prostředků. Umělecký průmyslový design: 3 osvětlení z lehkého kovu má vysokou kvalitu a vynikající vzhled. Díky tomu se budete cítit dobře jak v moderně zařízených, tak i v patřených nábytkových místnostech.
ZnačkaCBJKTX #ad
VýrobceCBJKTX #ad
Výška5.51
Délka3.54
Hmotnost1.5
Šířka3.54

2. Goeco

#ad

Ø 20 cm, retro stropní lampa E27 závěsná lampa stínidlo lampy pro chodbu, industrial závěsné svítidlo kov ve tvaru klece, Goeco Stropní svítidlo Vintage, černé, balkon a jídelnu

#ad
Goeco #ad - Snadná instalace: průmyslová stropní lampa s kovovou klecí má jedinečný design, snadná instalace, jednoduchou strukturu, povrchová úprava lakování, nekoroduje, s návodem k instalaci, lze ji používat po mnoho let. Stropní svítidlo industrial specifikace: objímka e27, průměr kovové klece 19 cm, hmotnost 550 g.

Vhodné pro dekoraci chodby, ložnice, domu, pracovny, kuchyně, půdy, balkónu, schodiště, jídelny, baru a tak dále. Celková velikost: 19 * 19 * 16 cm. Velmi rozšířené: s průmyslovým designem a elegantním retrem přináší toto stropní svítidlo e27 industrial Vintage do vašeho domova elegantní atmosféru. Vezměte prosím na vědomí, můžete si vybrat svůj oblíbený typ žárovky, že balení neobsahuje žárovky.

Objímka e27: objímka e27 tohoto průmyslového stropního svítidla na chodbě se hodí na standardní žárovky e27 na trhu, abyste získali zkušenost s jiným stylem osvětlení. Napětí: 220–240 v, maximální výkon: 60 W. Stropní svítidlo vintage: stropní lampa ve tvaru vodní melounu ve tvaru kovové klece černá s vintage průmyslovým stylem a trojrozměrným geometrickým designem je perfektním doplňkem pro váš pokoj, který může do vašeho pokoje přinést romantickou atmosféru.
ZnačkaGoeco #ad
VýrobceGoeco #ad
Výška7.09
Délka7.68
Hmotnost1.21
Šířka7.68
Číslo dílu30843201
Modelka30843201

3. FRIDEKO HOME

#ad

Chodby, ložnice, jídelny, 1 kulaté stínidlo lampy do kuchyně, obývacího pokoje, FRIDEKO HOME Černé stropní svítidlo, moderní stropní lampa z kovu objímka E27

#ad
FRIDEKO HOME #ad - Stropní lampa industrial styletoto je stropní svítidlo černé s kvalitním a náročným vzhledem. Stínidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního, robustního kovu s hladkým a odolným černým povrchem a vysoce kvalitním vypalovacím lakem pro rovnoměrnou a dlouhotrvající barvu.

Iroké použitíminimalistický design, kavárny, garáže, baru, pracovny, kanceláře, ložnice, obchodu, kuchyně, verandy, obývacího pokoje, upoutá pozornost v každém prostoru. Toto stropní svítidlo se hodí pro všechny styly, ať už vintage, moderní nebo průmyslové. Stínidlo černé tato klasická stropní lampa vintage má kovové stínidlo o průměru 30 cm, cfl, standardní objímku e27, až 60 W a stínidlo, kompatibilní žárovky: LED, halogen a žárovka žárovka není součástí dodávky, které se krásně odráží na stropě.

Zákaznický servisfrideko home se snaží nabízet vám vysoce kvalitní produkty a služby. Stropní lampa černá se perfektně hodí k dekoraci chodby, restaurace, balkonu a dalších předmětů. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Určitě pro vás nabídneme to nejlepší řešení. Snadná instalace toto stropní svítidlo vintage se velmi snadno instaluje a dodává se s veškerým montážním příslušenstvím pro rychlou a snadnou instalaci.
ZnačkaFRIDEKO HOME #ad
VýrobceFRIDEKO HOME #ad
Výška5.51
Délka12.2
Hmotnost2.49
Šířka12.2
Číslo díluL01037-01-EU
ModelkaL01037-01-EU

4. Trio Leuchten

#ad

Trio Leuchten Stropní svítidlo Johann 606900132, kov černý matný, bez světelného zdroje 1x E27

#ad
Trio Leuchten #ad - Rovky nejsou součástí dodávky. Doporučená žárovka Filament-LED 1x E27 max. Svítidlo exkluzivní osvětlovací prostředek. Stropní svítidlo johann s kovovým stínidlem v černé matné barvě. 60 w. Svítidlo má průměr 40 cm a výšku 18 cm.
ZnačkaTrio Leuchten #ad
VýrobceTrio Leuchten #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.48
Šířka0
Číslo dílu606900132
Modelka606900132

5. EGLO

#ad

Retro, lampa do obývacího pokoje v černé barvě, stropní zářič z oceli a dřeva, 1 žárovkové stropní svítidlo vintage, lampa do, přírodní, industriální, kuchyňská lampa, EGLO Stropní svítidlo Padstow

#ad
EGLO #ad - Stropní lampa nabízí svým designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, jídelně, obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici.

Rovky nejsou součástí dodávky; vyobrazené světelné zdroje jsou pod eglo 110009 k dostání samostatně; vhodné pro každou žárovku s paticí E27, maximálně 60 W v každé objímce; stmívatelné podle použitého světelného zdroje. Když je světlo zapnuto, vzniká díky stínidlu fascinující souhra světla a stínu. Rozměry: výška: 19, 5 cm, průměr: 44, 5 cm. Stropní svítidlo s geometrickým stínidlem z černého drátěného rámu a baldachýnem ze dřeva v přírodních barvách se bez problémů začlení do trendů jako vintage, průmyslové a retro.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška8.07
Délka17.91
Hmotnost1.81
Šířka17.91
Číslo dílu43363
Modelka43363
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. ANWIO

#ad

ANWIO Stropní reflektor se 3 žárovkami, dětského, stropní zářič, vintage stropní lampa černá E14 otočná, led, lampa do obývacího pokoje, stropní reflektor černý s obdélníkovou paticí, stropní lampa

#ad
ANWIO #ad - Snadná instalace sestavte tvary lamp, připojte a montujte bodové světlo. Jednoduchý design stropní lampy spots led se velmi dobře hodí jako stropní svítidlo do obývacího pokoje nebo do ložnice. Průmyslový styltato stropní svítidla mají stínidlo v mřížkovém vzhledu, na schodiště, ložnici, aby na stěně vytvořila skvělý světelný efekt.

Stropní svítidlo se ideálně hodí jako lampa do chodby, nástěnná lampa nebo lampa na strop v obývacím pokoji, kuchyni, dětském pokoji. Kompatibilní s různými žárovkami e14, obdržíte různé styly LED stropního světla E14. Protože se led stropní svítidlo lze individuálně otáčet, aby osvětlovaly různé oblasti místnosti, můžete podle potřeby ukazovat různými směry, perfektní jako stropní svítidlo do obývacího pokoje.

Tak získáte bodová světla přesně podle vaší představy. Vysoká kvalita toto je vyrobeno z vysoce kvalitního železa. Vhodné pro každého naše stropní svítidlo je k dostání jako 2plamenné, 3 žárovky a 4plamenné led zářiče. Velká flexibilita stropní svítidlo lze naklonit o 90° a otáčet o 350°. V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat. Díky praktickému otočnému a otočnému mechanismu ji lze použít jako nástěnné svítidlo, stropní svítidlo a jiné osvětlení.
ZnačkaANWIO #ad
VýrobceANWIO #ad
Výška4.84
Délka11.02
Hmotnost1.83
Šířka2.36
Číslo díluEA190813-14-03RB

7. FRIDEKO HOME

#ad

Prolamované kulaté Ø 30 cm stropní svítidlo E27,1 plamenná látka stínidlo lampy do ložnice, obývacího pokoje, chodby, kuchyně, FRIDEKO HOME Moderní stropní svítidlo černé

#ad
FRIDEKO HOME #ad - Upozornění: Žárovky nejsou součástí dodávky. Jedinečný designzvláštností tohoto stropního svítidla je světelný efekt látkového stínidla a vnitřního stínidla světlo, které je zobrazeno na stropě, které zajišťuje jedinečný třpytivý efekt a rozzáří váš domov.

Je ideální pro středně vysoké stropy. Veškeré příslušenství je součástí dodávky, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte dotazy k tomuto stropnímu svítidlu, který potřebuje trochu světla navíc v domě. Stropní lampa černá a zlatá moderní a elegantní kulatá stropní lampa v černé a zlaté barvě z kovové látky, tyto lampy vytvářejí útulnou atmosféru. Snadná instalace tato stropní lampa je pozorným dárkem pro trendového přítele nebo milovaného člověka, velmi snadná instalace. Jednoduché a praktické toto stropní svítidlo s černou vnější stranou a zlatou vnitřní stranou má průměr 30 cm a výšku 17, cfl, 78 cm.

Iroké použití toto polovestavné stropní svítidlo je perfektní pro chodbu, ložnici, sklep, dětský pokoj, obývací pokoj, jídelnu, předsíň, kuchyň, koupelnu atd. Rovka není součástí dodávky. Toto svítidlo do obývacího pokoje se hodí pro širokou paletu žárovek s paticí E27 a je kompatibilní s LED, žárovkami a halogenovými žárovkami. Může vytvořit elegantní a romantickou atmosféru ve vašem pokoji.
ZnačkaFRIDEKO HOME #ad
VýrobceFRIDEKO HOME #ad
Výška5.91
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluDeckenlampe Schwarz
ModelkaL01118-01-30CM-EU

8. TOKIUS

#ad

TOKIUS Deckenlampe, 16CM Vintage Deckenleuchte im Industrial Design Retro E27 Lampe aus Eisen Käfig Pendelleuchte Schwarz 1 Stück

#ad
TOKIUS #ad - Die glühbirne ist nicht im lieferumfang enthalten. Sie können led-lampen / halogenlampen / Edison-Lampen / Wi-Fi-Lampen nach Ihren Wünschen auswählen. Mit klassischer schwarzer Beschichtung. Abmessungen durchmesser: 16 cm, kunststoff im inneren der e27 fassung und des Sicherungsrings.

Der lampenschirm erzeugt einen schönen Lichteffekt und Rendering an der Decke. Material: eisen Käfig und Base, sehr einfach zu installieren. Basisdurchmesser: 10cm. Geometrischer lampenschirm der kronleuchter mit seinem einfachen Design ist ideal für moderne und rustikale Häuser. Diese lampe fügt sich nahtlos in Trends wie Vintage, Retro und Industrial ein. Sie wird ihren Raum interessanter und atemberaubender machen. Retro deckenleuchte lampe im minimalistischen geometrischen Stil, elegante und klare Metalllinien, diese auffällige Käfig-Deckenleuchte ist eine großzügige Dekoration und beleuchtet Ihr Zuhause.

Anwendung das leuchtmittel für die decke eignet sich perfekt für die dekoration von flur, Schlafzimmer, Garage, Bar, Büro, Veranda, Restaurant, Geschäft, Arbeitszimmer, Café, Küche, Wohnzimmer, Balkon usw. Es ist ein Highlight im Eingang und Flur. Einfache struktur, Höhe: 18 cm. Spannung: 110-240 V, max.
ZnačkaTOKIUS #ad
VýrobceTOKIUS #ad
Výška6.69
Délka6.3
Hmotnost0.86
Šířka6.3

9. Gr4tec

#ad

Gr4tec LED stropní svítidlo se 4 žárovkami, kov bodové světlo stropní bodové světlo pro kuchyň, GU10 stropní svítidlo reflektor černý, chodbu, moderní stropní zářič LED otočný, ložnici, obývací pokoj

#ad
Gr4tec #ad - Tato lampa je vodotěsná ip20 a lze ji použít v koupelně, ale nemělo by se tak stříkat vodou. Podle potřeby si můžete vybrat vhodný světelný zdroj. Akrylový design halo: led stropní reflektor gr4tec je vyroben z kvalitního kovu s matným černým povrchem, odolnost proti korozi. Tyto nastavitelné stropní bodové svítidlo se 4 žárovkami lze použít jako stropní svítidlo nebo jako nástěnné svítidlo, aby splňovaly potřeby osvětlení různých oblastí.

Snadná instalace: s návodem k instalaci lze stropní zářič nainstalovat během několika minut. Zákaznický servis: 100% nákup bez rizika, bezplatná náhrada do 30 dnů - to je příslib gr4tecs pro vás! Nabízíme 3letou záruku. Dvě otočná ramena se čtyřmi nastavitelnými stropními zářiči led se 4 žárovkami vám umožní vytvořit si vlastní orientaci světla a osvětlit požadovanou část vaší místnosti. Rovky nejsou součástí dodávky.

Nastavitelné a flexibilní: stropní svítidlo lze otáčet o 180° vertikálně a o 350° horizontálně. Vyměnitelná žárovka gu10: velikost světelných hlav je 85 mm x 55 mm. Ve srovnání s tradičním designem držáku lampy používá stínidlo stropní lampy gr4tec zářič akrylový materiál a skrytý design žárovky, bez zbarvení, který vám při osvětlení nabízí halo efekt, méně oslňující a lepší ochranu očí. Stropní svítidlo gr4tec led lze kombinovat s různými druhy žárovek gu10, jako je jednobarevná, stmívatelná a chytrý světelný zdroj podle různých scén.
ZnačkaGr4tec #ad
VýrobceGr4tec #ad
Výška3.94
Délka12.99
Hmotnost2.07
Šířka5.91
Číslo díluGRWL-007
ModelkaGRWL-007

10. YIKEGE LICHT

#ad

Kuchyně,, schodiště, balkonu, YIKEGE LICHT Černá stropní lampa Industrial Vintage stropní svítidlo E27 lampa na chodbu retro lampa na schodiště lustr kov kulaté stínítko lampy do koupelny, chodby

#ad
YIKEGE LICHT #ad - Perfektní do baru, kuchyně, na půdu, ložnici a další!. Světelný zdrojpatice: e27 | jmenovité napětí: 220–240 v | maximální kompatibilní výkon: 60 w | přidejte lesklou žárovku E27 Vintage Style pro teplý a příjemný lesk žárovka není součástí dodávky. Můžete je přidat samostatně nebo ve skupinách.

Dné starosti po prodejivaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Kulaté kovové stínidloØ 30 cm. Pokud je stropní svítidlo zapnuto, vzniká díky černému stínítku fascinující souhra světla a stínu. Pokud máte dotazy k transakci, kontaktujte nás prosím přímo e-mailem a my vám problém vyřešíme do 24 hodin. Vintage & industrial závěsné svítidlo sada stropní lampy tato retro černá stropní lampa je ideálním osvětlením, pracovnu, jídelnu, které dodá vaší kuchyni nebo vaší domácnosti kreativitu a hygge.

Stropní svítidlo se bez problémů začlení do trendů jako vintage, příroda, opticky se hodí do každé obytné krajiny s moderním zařízením, boho a hygge. Retro designová kovová stropní lampa toto černé stropní svítidlo v minimalistickém vintage designu, průmyslovým stylem nebo vintage vzhledem. Stropní lampa nabízí svým zvláštním designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, v obývacím pokoji nebo v jídelně nad jídelním stolem.
ZnačkaYIKEGE LICHT #ad
VýrobceYIKEGE LICHT #ad
Výška7.09
Délka11.81
Hmotnost1.21
Šířka11.81
Číslo díluYKG2018C0101034-DE
ModelkaYKG2018C0101036-DE