Top 10 Dashcam Auto 4K – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

G-senzor,, noční vidění, 4K + 1080p, autokamera s 64G SD kartou, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, ultra široký úhel 170°+140°, WDR, ovládání přes aplikaci, mini 1,47 palce, kamera do auta

#ad
WeBeqer #ad - Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz.

Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Aplikaci si můžete stáhnout v Apple Store nebo Google Play. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery. Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách.

Tip: výrobky bez baterií. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2. 0 a rozlišením až 4k vpředu 1080p vzadu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. WeBeqer

#ad

Auto kamera vpředu 1080p FHD, IR noční vidění, 3" IPS obrazovka, nahrávání ve smyčce, autokamera, detekce pohybu,, 176° širokoúhlý palubní kamera, s 64G SD kartou, kamera do auta, WDR, G-senzor

#ad
WeBeqer #ad - 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti. Parkovací režim g-senzoruzvýšená bezpečnost při parkování. 176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje.

Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky. Noční vidění wdr noční vidění této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám pro pořizování jasných snímků v noci. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Nabíjecí kabel do zapalovače do auta s usb přípojkou, umožňuje současné použití více zařízení. Technologie wdr zajišťuje vyvážený poměr barev světla a tmy, aby se zvýšila bezpečnost při jízdě v noci. 1080p fhd 176° širokoúhlý s 6 vrstvami čočky a clonou f2. 0 může tato kamera dosáhnout rozlišení až 1080 fhD, díky jasnému videu.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

3. REDTIGER

#ad

REDTIGER 3M Montierung F7N Dashcam mit GPS-Modul

#ad
REDTIGER #ad - Die größe ist moderat und nimmt nicht zu viel von der Windschutzscheibe ein. Winkeleinstellung, Sie können verschiedene Winkel des aufgenommenen Videos sehen.

Das eingebaute gps kann ihre Fahrstrecke, Fahrgeschwindigkeit und andere Informationen leicht aufzeichnen, was zu Ihrem wichtigen Beweis wird. Der elektrostatische aufkleber kann zuerst an der frontscheibe befestigt werden, dann befestigen Sie die GPS-Halterung am elektrostatischen Aufkleber, so dass Sie ihn sehr leicht entfernen können, ohne sich Gedanken über das klebende Teil machen zu müssen. Darüber hinaus können die elektrostatischen Aufkleber wiederverwendet werden. Das paket enthält elektrostatische aufkleber. Eingebaute gps- und dashcam-verbindung funktionieren normal.
ZnačkaREDTIGER #ad
VýrobceRedtiger #ad
Výška2.2
Délka4.33
Šířka4.29

4. VANTRUE

#ad

VANTRUE Aktualizováno N4/X4S/N1P/T3 Auto palubní kamera, poloha, trasa, platná pro Windows a Mac, přísavka s USB portem typu C a GPS detektorem rychlost

#ad
VANTRUE #ad - Platí pro Windows a Mac. V nastavení záznamu. Upozornění: otevřete funkci gps v nastavení gps, poté klikněte na razítko rychlost a poloha atd. Gps signál: s gps polohou můžete přes Vantrue Dash Cam Player zkontrolovat svou polohu, rychlost a linii auta. Usb c přípojka: vantrue n4/x4s/n1p/n2s/ t3 auto dashcam kamera přísavka Postoj vybavuje mini USB port a GPS detektor rychlost, poloha. Vantrue player: video lze nahrávat přes Vantrue Dash Cam Player. Poté můžete vidět všechna razítka na obrazovce.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluN4 GPS
ModelkaLMK1

5. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Záznam ve smyčce umožňuje průběžnou dokumentaci dopravního provozu. Pokud je dosaženo přednastavené hodnoty, jakmile se aktivuje G-senzor a zobrazí řidiči, kterou nelze přepsat nově zaznamenaným materiálem. Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová.

My nextbase player – upravte, sledujte své video a sdílejte svůj materiál dash cam na pc nebo mac windows 7 / osx 109 s nově vyvinutým softwarem pro přehrávání "mynextBase Player". Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, že vypne vše kromě g-senzoru síly. Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné. Za tímto účelem byla palubní kamera vybavena baterií, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní.

Se záznamem aktualizované funkce google Maps, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace. G-senzor – g-senzor je akcelerometr, je zachycený materiál chráněn a přesunut do složky, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu. Zatímco maximální režim přepíše starší soubory, jakmile SD karta dosáhne své kapacity, v minimálním režimu se do mezipaměti ukládají pouze čtyři video sekvence. Software byl vyvinut ve vlastním domě, aby nabízel plně vylepšené potěšení z přehrávání.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

6. VANTRUE

#ad

Dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS

#ad
VANTRUE #ad - 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, výrazně zlepšuje flexibilitu při jízdě, wifi kamera do auta okamžitě zablokuje video. Zcela jednoduše živý náhled, plná kontrola s kamerou E2 do auta. 2, 5k palubní kamera s nočním viděním wdr dashcams e2 nabízí jedinečné duální 1944p ultra jasné video, vzadu poskytuje 4 jízdní pruhy v bohatém detailu.

Stejně jako detekce kolizí, nízké rozlišení nebo snímková frekvence Mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. Děláme vše pro to, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °c až 70 °c, k dostání navíc, poloze, bezpečnější a ekologičtější. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa.

Všechny otázky zodpovíme během 12–24 hodin. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, stáhněte 9MB/S a během několika sekund sdílejte s mobilem, nejprve ručně nainstalujte nejnovější firmware E2_VT-ECH211. Duální vyrovnávací paměť, noční vidění, parkovací monitorovací kamera speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds. Inovace, po registraci na webových stránkách vantrue ji lze prodloužit na 18 měsíců.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

7. FITCAMX

#ad

OEM Dash Camera Auto 2160P UHD Video WiFi Autokamera, 64GB, G-senzor, WDR, Plug & Play, Fitcamx Dashcam 4K vhodná pro Yaris & Yaris Cross 2024 2023 2022 2021 2020 XP210 4th Gen, nahrávání ve smyčce

#ad
FITCAMX #ad - 1 rok zárukafitcamx usiluje o inovaci a kvalitu, aby poskytl lepší záruku bezpečné jízdy. Tato kamera do auta se perfektně hodí jako oem, není nutné žádné chaotické kabely nebo lepidla, žádné kývající se přísavky na předním skle.

Generace. V případě dotazů se obraťte na náš zákaznický servis. Kryt autokamery je vyroben z materiálu pc + abs, který je blízký originálnímu materiálu a je odolný vůči vysokým teplotám. Prosím kontaktujte nás a při objednávce zašlete obrázky zpětného zrcátka. Auto kamera vestavěný g-senzor, který může video v případě kolize automaticky zablokovat. Rozlišení 4k 3840 × 2160 @ 30 fps, snadno rozpoznatelná registrační značka.

Není nutná registrace, zdarma použitelné. Auto dashcam podporuje iOS a mobilní telefony. Nabízíme nepřetržitou záruku 1 rok a technickou podporu, takže můžete nakupovat bez rizika. Záruka výrobce tak nepřekročí. Snadná instalace, není nutné kabeláž není nutné demontovat sloupek a, nezabírat zapalovač cigaret. Snadno ovladatelná aplikace fitcamx autokamery mají vestavěné wifi.
ZnačkaFITCAMX #ad
VýrobceDongguan Daozhi Electronic Technology Co., Ltd. #ad
Výška9.06
Délka11.42
Hmotnost1.5
Šířka3.54

8. FITCAMX

#ad

G-senzor, WDR auto kamera, OEM Dashcam 4K 2160P+1080P UHD video, 128GB karta, nahrávání smyčky, WiFi & aplikace, Fitcamx Dashcam vpředu vzadu vhodná pro Yaris & Yaris Cross 2023 2022 2021 2020 XP210 4th Gen

#ad
FITCAMX #ad - Audio záznam lze zapnout/vypnout. Oem integrovaný styldashcam integruje do krytu zpětného zrcátka, vzhled oem. Vhodné pro modely toyota yarisdashcam kompatibilní s toyota yaris & yaris cross 2023 2022 2021 2020 xp210 4th gen. Tato kamera se perfektně hodí jako oem, není nutná žádná chaotická kabeláž nebo lepidla, žádné neviklé přísavky na předním skle.

Kryt autokamery je vyroben z pc + abs materiálu, který se blíží originálnímu materiálu a je odolný vůči vysokým teplotám. Dashcam může video záznam automaticky opakovat, aniž by bylo nutné video ručně mazat. Můžete také upravovat videa a sdílet na sociálních médiích. Auto dashcam podporuje iOS a mobilní telefony. Po instalaci autokamery není snížena funkce adaptivního regulátoru rychlosti ACC.

Dodává se s 128gB micro SD kartou. Snadná instalace, není nutné kabeláž není nutné demontovat sloupek a, nezabírat zapalovač cigaret. Nebrání pohledu řidiče. Dělené napájení senzoru adaptivního regulátoru rychlosti ACC přes Y-konektor. Není nutná registrace, co je mobilní telefon připojen k Wi-Fi, zdarma použitelné. Poté, můžete si video prohlédnout v aplikaci Fitcamx.
ZnačkaFITCAMX #ad
VýrobceDongguan Daozhi Electronic Technology Co., Ltd. #ad
Výška9.06
Délka11.42
Šířka3.54

9. Lamto

#ad

Lamto 4K Dashcam Auto vorne Hinten Kabellos mit Apple Carplay Android Auto, 64GB SD-karte, 24H Parküberwachung, GPS Navigation, 6,25 Zoll Carplay Display, Dash Kamera für Auto mit 1080p-Rückfahrkamera

#ad
Lamto #ad - Außerdem befestigt die verstellbare saugnapfhalterung das Gerät sicher an Ihrem Armaturenbrett oder der Windschutzscheibe, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, Sie können auch die Magnethalterung verwenden. Lamto dashcam vorne und hinten Ideales Geschenk für besondere Tage wie Geburtstag, Vatertag oder Weihnachten, Urlaub, Erntedankfest.

Unterstützt iPhone und Android-Telefone. Die dashcam verfügt über eine automatische lichtsensing-Funktion, 7 cm 6, die die Bildschirmhelligkeit automatisch anpasst, sodass Sie den Bildschirminhalt auch beim Durchgang durch einen Tunnel oder bei Dunkelheit deutlich sehen können. Wenn sie rückwärts fahren, einschließlich Straßenschilder und Nummernschilder, wird auf dem Bildschirm des Autos die Rückfahrhilfslinie angezeigt. Kommt mit magnethalterung und saugnapfhalterung für schnelle installation und entfernungdiese tragbare dashcam 4k mit auto-spielbildschirm dauert nur 2–5 Minuten. Sie können siri/google-sprachsteuerung aktivieren und einfach auf mobile Karten, 4G WiFi Schnellverbindung zu Ihrem TelefonVerbinden Sie Ihr Telefon mit der Dashcam mit Auto-Bildschirm über Bluetooth und WLAN, Musik, Anrufe zugreifen.

Unterstützt 24-stunden-parkmonitor & g-sensor & loop-aufnahme die dual dash cam mit nahtloser loop-aufnahme überschreibt automatisch die älteste Datei. Ultra hd 4k + 1080p dashcam auto vorne hinten kabellos mit super nachtsichtmit hochwertiger 4k frontkamera und 1080p dashcam hinten und hd-nachtsicht für detailliertere Bilder, auch bei Nacht. Antwort innerhalb von 24 Stunden, 2 Jahre Garantie.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška5.12
Délka7.48
Šířka3.54
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie.

10. WOLFBOX

#ad

WOLFBOX Typ-C Hardwire Kit für G840S/G930/G840H/G850/G900 Spiegel-Armaturenbrettkamera, Parkmonitor mit Mehreren Anschlüssen in verschiedenen Größen

#ad
WOLFBOX #ad - Kompatibel mit fast allen Dashcam-Marken auf dem Markt. Kompatible 12-24v fahrzeuge- dieses hardwire-kit verbindet die kamera direkt mit dem Auto, Bus, SUV oder Big Rig für kontinuierliche Stromversorgung, LKW, akzeptiert Spannung von jeder Art von Fahrzeugen läuft auf 12-24V.

Niederspannungsschutz - es verfügt über ein intelligentes niederspannungsschutzsystem, 6 V oder 22, das die Stromversorgung Ihrer Dashcam automatisch abschaltet, 8 V sinkt und so verhindert, wenn die Batteriespannung auf 11, dass die Batterie entleert wird. Hinweis: dieser festverdrahtungssatz ist für typ-c armaturenbretter i07/G840S/G840H/G850/G900 geeignet. 24/7 parküberwachung: direkt an die batterie für konstante 24 Stunden / 7 Tage Leistung, um vor Diebstahl zu schützen, wenn Ihr Auto auf dem Parkplatz ist.

Große kapazität: 3, 5 m langes hardwire-kit für dashcam oder andere Geräte, 5 V/2 A, stabiler ausgang, Stromversorgung über Mini-USB-Anschluss, Spannungseingang unterstützt von 12 V-24 V. Wenn sie nicht sicher sind, welche Hardwiring Kit zu kaufen, um Ihr Dashboard passen, kontaktieren Sie uns bitte.
ZnačkaWOLFBOX #ad
VýrobceWOLFBOX #ad
Hmotnost0.42
ModelkaDouble-4 fuses