Top 10 Buchständer Acryl – Zarážky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Honygebia

#ad

Lehrbücher und Zeitschriften, Honygebia Weißer Acryl Buchständer, Kreuzrahmen Acryl Buchhalter, Kunst, Koran, Luxus Plexiglas Leseständer offene Ausstellen, geeignet für Bibel, Kochbücher

#ad
Honygebia #ad - Schützt den buchrücken und bietet einen perfekten Lesewinkel. Pflegeleicht - einfach mit einem weichen, trockenen Tuch abwischen oder mildes Seifenwasser verwenden. Genug von gekauften bücherregalen? dieser dekorative acrylbuchhalter passt auf jeden Tisch und ist auch als tragbares Reisezubehör geeignet - für ein beeindruckendes Foto! Einfache montage und demontage! um den acryl-ständer zu montieren, nehmen sie die beiden teile mit den H-Logos nach oben und schieben Sie sie dann mittig über die Schlitze zusammen.

Mehr bücher willkommen! dieser acryl-kreuzrahmenhalter passt für kunstwerke, Bibeln, Lehrbücher - und jedes andere Buch, Rezeptbücher, Zeitschriften, Zeitungen, Kochbücher, das Ihnen gefällt. Der acryl-ständer ist 8mm dick und hat eine Größe von 32cm x 24cm x 14cm und ein Gewicht von 1, 4kg. Was bedeutet ein buchständer für sie? ein starker und leichter halter zur Präsentation? Eine größere Größe für das Lesen aufgeschlagener Bücher? Ein moderner Acryl-Kunststil? Wie wäre es mit etwas, das all diese Merkmale kombiniert? Vermeiden sie haushaltsreiniger und abrasive Pads, um die glatte Acryloberfläche zu schützen.

Mehr platz für dekoration! dieser buchhalter kann in kundenlounges, im Arbeitszimmer, büros, Empfangsbereichen, Bibliotheken oder Geschäften sowie zu Hause in der Küche, Schlafzimmer oder Wohnzimmer verwendet werden. Das stilvolle und moderne Design verleiht jedem Raum Eleganz und Farbe.
ZnačkaHonygebia #ad
VýrobceHonygebia #ad
Výška5.51
Délka12.6
Hmotnost3
Šířka9.45
Číslo díluAcrylic-Book-Stands
ModelkaWhite

2. H&S

#ad

H&S Stojan na knihy z bambusového dřeva – skládací a přenosný knižní stojan – nastavitelná opěrka na knihy také pro děti jako příslušenství ve škole nebo jako stojan na noty

#ad
H&S #ad - Pevně drží strany: stojan na knihy může díky držákům držet stránky vzpřímené a stabilní. Kromě toho umožňuje čtení v pohodlné poloze, aby se zabránilo bolesti šíje. Perfektní nápad na dárek: pult na čtení lze použít ve škole, jako kancelářské vybavení, v knihovně nebo venku venku.

Pro každý materiál čtení: tento držák na knihy zvládne vše od tlusté knihy až po tablet. Kromě toho jej lze složit na plocho a pohodlně skladovat. Jedná se o promyšlený nápad na dárek pro každou příležitost nebo pro někoho, kdo rád čte v posteli. Solidní a skládací: náš stojánek na knihy je vyroben ze stabilního, kvalitního bambusu a nabízí dostatek místa pro všechny aplikace.

Lasovaný bambusový stojan na knihy: náš lazurovaný držák na knihy z bambusového dřeva promění vaši knihu v moderní displej. Lze jej snadno přepravovat nebo jednoduše vložit do zásuvky. Stabilní přední police zaručuje bezpečné držení pro různé velikosti a druhy knih, tabletů, časopisů nebo stolních not. Je koncipován tak, aby držel každou knihu nebo tablet, protože nabízí 6 možností nastavení, zatímco stojí bezpečně.
ZnačkaH&S #ad
VýrobceH&S Alliance UK Ltd #ad
Výška9.45
Délka13.39
Hmotnost1.85
Šířka0.43
Číslo díluRinTalen
ModelkaRinTalen
Záruka'

3. INNÔPLUS

#ad

Dětský kov, držák na CD, Opěrka na knihy, knižní zarážka, držák na pořadače DVD neviditelná knihovna, knihu, držák knih 3 páry černá, držák knih na regál

#ad
INNÔPLUS #ad - Robustní kovové podpěry knihy: velikost kusu knižní opěrky činí 12 x 9 x 17, vaše dvd s pouzdrem, 7 x 3, 0 palců. Povrch s práškovým nástřikem je hladký a nerezový. Perfektní pro velké knihy, 6 x 7, 5 cm 4, dostatečně silné, videohry nebo CD. Nejlepší pomoc při skladování: pomůže vám třídit a uklízet knihy, takže váš psací stůl vypadá řádně a uklizeně.

Knižní opěrka udržuje knihy čisté a současně slouží jako skvělá dekorace. Krásný design a skvělý dárek: uvnitř elegantní a jednoduchý design knižní opěrka pro kancelář, školu. Lehce zaoblené rohy nepoškrábou prsty ani na vašich knihách. Perfektní do školy, kanceláře, doma atd. Vyrobeno z robustního kovu s pokročilou technologií, aby vaše knihy zůstaly čisté a vzpřímené a těžko se ohýbat.

Skvělý dárek pro čtenáře a čtenáře. Design protiskluzové pěny: se 4 protiskluzovými pěnovými polstrováními na spodní straně každé opěrky knih, které jsou dekorativní, aby se zabránilo sklouznutí knižních opěrek vám umožní pohybovat účetním bez poškrábání psacího stolu. Robustní a robustní materiál: vyrobeno z robustního kovu s pokročilou technologií, dostatečně silná, dlouhá životnost a dlouhá životnost, aby udržela velké a těžké knihy řádně a vzpřímeně a těžko se ohýbala.
ZnačkaINNÔPLUS #ad
VýrobceINNÔPLUS #ad
Výška7.09
Délka1.18
Šířka4.72
Číslo díluB-3
ModelkaB-3

4. CY craft

#ad

Robuste Buchstützen und Schreibtisch-Organizer, 18,9 x 12,2 cm, CY craft Buchstützen aus transparentem Acryl, Buchstopfen für Bücher/Filme/CDs, 4 Stück, für Regale

#ad
CY craft #ad - Tolles geschenk: hergestellt aus hochwertigem acryl, das so klar wie Kristall ist und sich nicht verformt und rostet, passt perfekt zu allen Arten von Möbeln und kann Ihr Bücherregal dekorieren, es ist ein perfektes Schreibwaren-Geschenk.

Multifunktional: verabschieden sie sich von unordentlichen desktops und halten Sie Ihre Bücher, Kochbücher, Notizbücher, Akten, Zeitschriften, DVDs, Dokumente, Videospiele oder alles, Filme, was Sie sonst noch aufgeräumt haben möchten. Es hat abgerundete Ecken und abgerundete Kanten, keine scharfen Grate. Produktdetails: 4 stück, 5 cm hoch, 12, 2 cm breit, je 18, dicke 0, Bodenbreite 12, 2 cm, 4 cm. Im gegensatz zu eisen-bücherregalen können Sie auch schwere Bücher darauf legen oder die Buchstützen bewegen, es wird Ihre Arbeitsplatten oder Möbel nicht zerkratzen.

Modernes design: das einfache und moderne "l"-förmige design hält bücher vertikal organisiert und in guter Balance, glatt und flach. International products have separate terms, and language of product, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaCY craft #ad
VýrobceChengHe #ad
Výška7.3
Délka4.8
Hmotnost1.4
Šířka5
Číslo dílubookend
Modelkabookend-1

5. Alco-Albert

#ad

ALCO-Albert 4301-11, Opěrky na knihy 85 x 140 x 140 mm, 2 kusy, černé

#ad
Alco-Albert #ad - Z kovu. S rozměry 85 x 140 x 140 mm. Dvě černé zarážky na knihy. Vhodné také pro katalogy a pořadače. S práškovým nástřikem.
ZnačkaAlco-Albert #ad
VýrobceAlco #ad
Výška5.51
Délka3.35
Šířka0.55
Číslo dílu4301-11
Modelka4301-11

6. Alco-Albert

#ad

ALCO -Albert 4302-11, kovové zarážky na knihy, 1 pár, černé, 130 x 140 x 140 mm

#ad
Alco-Albert #ad - Zaoblené rohy. Vhodné pro DVD. Vhodné také pro katalogy a pořadače. Velmi stabilní. S práškovým nástřikem v černé barvě.
ZnačkaAlco-Albert #ad
VýrobceAlco #ad
Výška5.51
Délka5.12
Šířka5.51
Číslo dílu4302-11
Modelka4302-11
Záruka- .

7. SRIWATANA

#ad

Organizování knih, účetní, odolné proti poškrábání, SRIWATANA Kovové zarážky na knihy, CD atd., černé, protiskluzové, časopisů

#ad
SRIWATANA #ad - Povrch s práškovým nástřikem je hladký a nerezový. Jedinečný geometrický design: s abstraktní krásou budou vaše knihy v každém případě zvýrazněny. Perfektní dárek: tyto jedinečné a krásné zarážky na knihy musí být ideálním dárkem pro každého.

Protiskluzová a poškrábaná podložka: s ní si můžete vyndat knihu, aniž byste museli přesouvat ostatní. Udrží těžké knihy, ale nepoškrábe nábytek. S nekonečnými možnostmi můžete s těmito zarážkami na knihy maximalizovat dodatečný úložný prostor pro poznámky, vystřihnout speciální karty nebo ozdobit sušenými květinami.

Vysoce výkonné kovové zarážky: všechny kovové konstrukce zajišťují dlouhou životnost zarážek pro velké a těžké knihy. Funkční zarážky na knihy: ideální pro organizování knih, které chcete umístit ve svém pracovním prostoru, časopisů nebo jiných prvků, DVD, doma, cd, v kanceláři nebo ve škole.
ZnačkaSRIWATANA #ad
VýrobceSRIWATANA EU #ad
Výška7.09
Délka5.2
Šířka4.72
Číslo dílu100520018
Modelka100520018
Záruka2 roky záruka.

8. Maul

#ad

Stříbrná, Maul – kovové zarážky na knihy

#ad
Maul #ad - Kovová podpěra knížky s vysoce kvalitním lesklým povrchem a zaoblenými rohy. Díky nadčasovému designu je podpěra mnohostranně použitelná v kancelářích, knihovnách, školách nebo doma.

Spojujeme udržitelnost a nové technologie s funkčností a řemeslným zpracováním. Extra silná tloušťka materiálu 0, 8 mm zaručuje vysokou stabilitu a zatížitelnost podpěry knihy. Ideální pro postavení na psací stůl, skříň nebo polici. Díky elegantnímu tvaru se opěrka na knihy optimálně hodí do police na knihy a hodí se zejména pro středně velké knihy, DVD, CD nebo Blue-Rays. S výškou 14 cm a šířkou 12 cm, vhodné pro téměř všechny knihy. V každém produktu maul se skrývá zkušenost německého rodinného podniku se 110letou historií.
ZnačkaMaul #ad
VýrobceMaul #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost0.48
Šířka4.72
Číslo dílu3506295
Modelka3506295
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. INNÔPLUS

#ad

Držák na pořadače, kov, držák na knihu, držák knih na regál, děti, držák knih, držák na CD, kniha, DVD neviditelná knihovna, 2 páry černé, knihovna, knihu, Opěrka na knihy, knižní zarážka

#ad
INNÔPLUS #ad - Elegantní jedinečný design, podtrhují jedinečnou moderní krásu. Celková velikost: 18 cm v x 12 cm t. Ideální pro organizaci knih, cd, časopisů nebo jiných prvků, doma, DVD, které chcete umístit ve svém pracovním prostoru, v kanceláři nebo ve škole.

Povrch s práškovým nástřikem je hladký a nerezový. Perfektní dárek – velikost: funguje dobře ve vaší kanceláři, pracovně, obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce v kuchyni pro kuchařky. Díky všem kovovým konstrukcím jsou držáky knih trvanlivé pro velké a těžké knihy. Protiskluzový design: na rozdíl od běžných knižních hrníčků je navržen s protiskluzovými polstrovanými základnami, zajišťuje, které se připevňují k noze, že lze libovolně mnoho knih opřít proti nataženému rameni, aniž by sklouzl.
ZnačkaINNÔPLUS #ad
VýrobceINNÔPLUS #ad
Výška6.89
Délka4.72
Šířka3.54
Číslo díluB-2
ModelkaB-2

10. OSCO

#ad

M, Osco ABE1-NE Neon Acryl Buchstützen

#ad
OSCO #ad - Osco die neue neon acryl-serie – mit stilvollen und lustigen Produkten für Zuhause und Büro. Klicken sie oben auf den blauen OSCO Link, um unseren Amazon Store zu besuchen. Ein absolut einzigartiges und erstaunliches neonfarbenes Acryl von OSCO diesen stilvollen, rutschfesten Buchstützen sind mit griffigen Gummifüßen ausgestattet. Osco feiert zwanzig jahre der belieferung britischer und europäischer führender Einzelhändler und Online-Händler. Maße: h 172 x b 120 x t 120 mm gewicht: 280 g.
ZnačkaOSCO #ad
VýrobceOSCO #ad
Výška6.77
Délka4.72
Hmotnost0.62
Šířka4.72
Číslo díluABE1-NE
ModelkaABE1-NE