Top 10 Beulen Reparaturset Auto – Lakovací nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pro-Lift

#ad

Dlaždic a pro přesouvání objektů., sada na opravu promáčknutí, Pro-Lift 2 ks vyvrtávek do auta, skla, pro opravy automobilových modelů, obrazovek

#ad
Pro-Lift #ad - Vytáhněte promáčknutí a promáčknutí se obnoví. En. A lak nepoškrábe. Nasměrujte přísavku na vozidlo a silně přitlačte, abyste zajistili, že přísavka pevně drží. En. Nástroj na vyklepávání maximální horizontální sací výkon 130 liber a maximální vertikální sací výkon 80 liber.

Snadná manipulace: promáčknutí vyčistěte horkou vodou a rovnoměrně ji zahřejte. Iroké možnosti použití: sada na opravu promáčklin do auta se výborně hodí k vytažení promáčklin na autech, poklesy dveří a deformace povrchu karoserie. Jako vyklepávací nástroj : 1. Základna je vyrobena ze silné, a zároveň poskytuje silnou sací sílu. Vysoce kvalitní konstrukce: sada na opravu promáčklin v autě má robustní abs rukojeť, vysoce husté přírodní gumy, aby bylo zajištěno, že nezanechávají žádné stopy a nepronikne žádný vzduch, která má dlouhou životnost.

Ujistěte se, aby bylo zajištěno, že přísavka je umístěna na relativně rovném povrchu, kde je lak poškozen nebo prasklý.3. U silně nerovných míst na vozidle lze použít metodu vícebodového odsávání a současné tažné síly, že vzduch může efektivně unikat a vznikne vakuum. Nářadí na vyklepání: vývrtku auta vrátí karoserie do původní polohy. Vyhněte se použití tohoto výrobku na místech, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.
ZnačkaPro-Lift #ad
VýrobcePro-Lift #ad
Výška2.76
Délka2.17
Šířka2.17
Číslo dílu1
ModelkaZ-Lbq
Záruka1

2. Randalfy

#ad

Kluzné kladivo pro odstranění promáčknutí a odstraňování zubů, vytahovač, promáčknutí, Randalfy DIY Paintless Nástroj na vyklepávání Dent Repair Kit 89 promáčklin, sada na opravu promáčknutí

#ad
Randalfy #ad - Pokud máte problém s kvalitou, můžete se vrátit na Amazon a vzít zpět své peníze. Nástroje pro odstraňování promáčknutí šetří peníze a čas. Tyto nástroje na odstraňování promáčklin se hodí nejen pro profesionální autoservisy, které pracují v obchodě, ale také pro bezlakovou opravu promáčklin domácími kutily.

Dodown, nejnovější led reflektor, mini Dent Puller, gumové kladi. Tak snadné ovládání – sada na opravu zubů bez promáčknutí s podrobnými pokyny pro opravu provozu umožňuje odstranění promáčknutí tak snadné. 100% kvalita – dodáváme 2 roky kvality. Můžete je používat kdykoli a kdekoli, aniž byste museli pokaždé platit spoustu peněz v autoservisech. Většinu promáčknutí lze pomocí těchto nástrojů odstranit během půl hodiny. Odstraňte důlky nejen perfektně pro všechny typy aut, 1 palce do 10 palců, které jsou způsobeny poškozením krupobitím, ale můžete je použít také na opravu promáčklin na motocyklech a lednicích.

Ušetřete peníze a čas – nástroj na odstraňování promáčknutí randalfy dent removal kit je tak přenosný. Náš zaměstnanec vám odpoví do 24 hodin, pokud máte dotazy. Pro & nejobsáhlejší sada nástrojů pro odstraňování zubů – náš odstraňovač promáčknutí dent s celkem 89 díly, včetně nejklasičtějších a nejoblíbenějších nástrojů jako Golden Dent Lifter, Pro 2 v 1 kluzné kladivo, down, nový Pop-A-Dent, Tahací čepy, pro hot tavná lepicí pistole & tyčinky, Knock. Opravte promáčkliny od 0, nárazy atd.
ZnačkaRandalfy #ad
VýrobceRandalfy #ad
Číslo díluRandalfy
ModelkaRandalfy

3. Randalfy

#ad

Odstranění promáčknutí, nástroj na vyklepávání, chladničku, oprava promáčknutí, kluzné kladivo, Sada na opravu promáčknutí, oprava promáčknutí, pro DIY vozidla, myčku, 21 ks lepidla

#ad
Randalfy #ad - Inný účinek při vypouštění automobilů, pračky a jiných kovových povrchových promáčknutích. V případě dotazů nás kontaktujte přes Amazon. Namísto utrácení stovek peněz v obchodech s 4s vám naše sada nářadí pro vyboulení promáčknutí promáčknutí mnohokrát pomůže opravit vaše auta sami, které jsou dodávány s podrobnými kroky opravy, takže ušetříte spoustu peněz a času.

Velmi rozšířené - vhodné pro všechny automatické promáčknutí, chladničky, opravy dveřních promáčknutí, poškození krupobitím a jiné promáčknutí. Prémiový materiál – stěrka na vyboulení t-bar je vyrobena z tvrzené ušlechtilé oceli s vysokým obsahem uhlíku a standardní ušlechtilé oceli. Jedinečný design – pomocí pákového principu pro ergonomickou úpravu stahováku promáčknutí dokáže stahovák promáčknutí pomocí jedinečného obloukového můstku nastavit vzdálenost a otočit knoflík, aby se důlky lépe přizpůsobily, byl efektivní a schopný.

Udělejte to sami diy – nástroje, umožňují odstranění promáčknutí tak snadné. Zákaznický servis - před použitím si pečlivě přečtěte popis produktu a příručku. Pomůžeme vám při řešení vašich problémů. V částech těla s vysoce kvalitním gumovým přesným balíčkem lze zabránit poškození originálního laku, dokonce i gumové kladivo vhodné pro nerovnoměrné promáčknutí má dobrý gumový balíček.
ZnačkaRandalfy #ad
VýrobceRandalfy #ad
Číslo díluXKTB001
ModelkaXKTB001
Zárukajeden rok záruka

4. Mookis

#ad

Body Kit 9PCS Ohne Farbe, Ausbeulen und Reparatur Hagel, Mookis Werkzeuge Paintless Body Repair

#ad
Mookis #ad - Povrch vozidla nemusíte znovu lakovat. B> ušetřete peníze při použití sady nástrojů pdr k opravám promáčknutých karoserií můžete ušetřit peníze v řádů stovek euro.

B> Široký rozsah použití sada pdr je použitelná, kromě automobilových plechů, chladniček, také k opravám plechových dílů motocyklů, praček atd. K odstraňování poškození karoserie způsobených promáčknutím a krupobitím. Nástroj pdr k opravám promáčknutých míst nezpůsobuje poškození původní barvy. B> rozdílné tvary sada nástrojů pdr obsahuje 3 různé tvary tyčinek umožňující provádění oprav všech druhů promáčknutí.

B> vysoká kvalita materiálem tyčinek je ušlechtilá ocel, která je odolná proti ohýbání a rezivění, velmi robustní a trvanlivá. B> rychle opravy karoserií pomocí těchto nástrojů lze provádět v době kratší než jedna hodina.
ZnačkaMookis #ad
VýrobceMookis #ad
Číslo díluPDR9017DE

5. G&S

#ad

Nástroje k vyboulení a odstraňování promáčklin bez lakování, hliníkové kladivo s vyměnitelnými hroty, G&S 10dílná sada na opravu karoserie

#ad
G&S #ad - Vhodné pro promáčknutí na všech typech plochých kovů, motocykl, chladnička, jako je auto, pračka atd. Každý nástroj je pečlivě zkontrolován a certifikován pro tvrdost Rockwell. 9 hrotů vyrobených pom, ekologický materiál, lepší než plast, zabraňuje poškrábání originálně lakovaných povrchů. Snadná manipulace: nástroje pro vlastní výrobu – odstranění promáčknutí pro každého. Hliníkové kladivo k vyboulení a odstraňování promáčknutí bez lakování.
ZnačkaG&S #ad
VýrobceGuangSheng #ad
Číslo díluGS17030506
ModelkaGS17030506

6. PDR TOOLS

#ad

T-Bar Slide Hammer a Dent Lifter pro vozidla,, sada na opravu promáčknutí, sada na opravu promáčklin, PDR TOOLS Sada nářadí na vyklepávání promáčklin, s modrými dlouhými sponami na odklízení lepidla

#ad
PDR TOOLS #ad - Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo profesionál, můžete bez problémů provést opravu modelů automobilů. S lehkým kluzným kladivem s t-tyčí lze pevně vytáhnout dveřní důlky, velké promáčknutí, hlubší poškození tlustého kovu nebo zmačkané promáčknutí na linii karoserie.

Nářadí na vyklepávání s kluzným kladivem 2 v 1: vhodné pro velké promáčknutí. Krátké t nářadí je silný tahový režim. Vhodné pro malé i velké promáčknutí: puller dent šetří práci a rychle a snadno opravuje malé promáčknutí. Sada nástrojů na vyklepávání s modrými dlouhými lepicími poutky: sada 6 kusů samolepicích modrých lepicích tabs, nářadí na odstraňování promáčknutí, dlouhé použití, ve spojení s T-barem, vhodné pro velké promáčknutí. Naše nástroje na opravu auta dokážou během 30 minut odstranit 99 % promáčknutí vašeho auta.

Sada na opravu promáčknutí auta jednoduchá obsluha: jsme odborníci na opravy modelů automobilů. Jednoduché použití, startovací sada pro malé a nepravidelné promáčknutí. Zubní vytahovač zubů se stříbrným můstkem se hodí pro relativně ploché povrchové promáčknutí. Hliníkové ruční kladivo s 9 hroty: různé tvary hlavy pro různé promáčknutí, slouží k klepání na vysoké body. Sada nářadí s dlouhým t vyklepávacím nástrojem je bezpečný pro práci s tahem pomocí kluzného kladiva a vysoká účinnost opravy.
ZnačkaPDR TOOLS #ad
VýrobcePDR TOOLS #ad
Číslo dílu035DE-103EU

7. Futchoy

#ad

Sada na opravu promáčknutí, vyklepávací nástroj, Futchoy 620 mm sada nářadí na stlačený vzduch, vyklepávací kladivo, sada na vyklepání

#ad
Futchoy #ad - Většinu promáčknutí lze z plechu snadno vytáhnout, aniž by došlo k poškození laku. Přísavka materiál je guma s průměrem 116 mm, tažná tyč pozinkovaná ocel má celkovou délku 620 mm. Má silnou sací funkci a hodí se pro opravu plechů každé karoserie. Tento produkt je super silné vakuum, které se vyrábí pneumatickým ovládáním. Je zapotřebí pouze vzduchový kompresor bez vrtání, svařování nebo broušení.
ZnačkaFutchoy #ad
Číslo dílu733835925322

8. EDELMANN

#ad

Odstraňovač lepidla 500 ml nástroj na vyklepávání vyklepávání lepicí technika 7843

#ad
EDELMANN #ad - Uvolňuje horké lepidlo, tavné lepidlo, vyklepávací lepidlo. Odborný servis. Pro uvolnění lepeného spoje. Bez silikonu. Made in Germany.
ZnačkaEDELMANN #ad
VýrobceEDELMANN #ad
Číslo dílu7843

9. PDR TOOLS

#ad

Auto vyklepávací nástroj, promáčknutí, sada na opravu, karoserie, vytažení, poškození krupobitím, PDR TOOLS Sada na opravu promáčklin

#ad
PDR TOOLS #ad - Perfektní nářadí: vyklepávací nástroj byl vyroben s nejvyšší přesností, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. Přesná konstrukce zajišťuje spolehlivý výkon při opravách promáčknutí. Jednoduchá manipulace: nářadí se snadno ovládá, a to i pro osoby s omezenými zkušenostmi.

Byla vyrobena z kvalitních materiálů, aby byla zaručena vynikající trvanlivost a účinnost. Vysoká kvalita: vyklepávací nástroj se vyznačuje vynikajícím zpracováním, které zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Kromě toho nabízíme prvotřídní zákaznický servis, abychom zajistili, že vaše potřeby budou vždy splněny. Mnohostranný účel použití: nástroj na vyklepávání je velmi mnohostranně použitelný a výborně se hodí k opravě promáčklin na různých površích, jako jsou karoserie, kovové desky a jiné materiály.

Bezpečnost a kvalitní servis: nářadí bylo vyrobeno podle přísných standardů kvality, aby byla zajištěna maximální bezpečnost pro uživatele. Umožňuje přesnou aplikaci pro efektivní odstranění promáčklin bez dodatečné námahy.
ZnačkaPDR TOOLS #ad
VýrobcePDR TOOLS #ad
Číslo dílu001
Modelka001
ZárukaČ

10. MENQANG

#ad

MENQANG Sada nářadí na vyklepání, sada stahováků na dveře auta Dings oprava ruční nářadí, odstranění promáčknutí, sada na opravu krupobití

#ad
MENQANG #ad - Lze jej použít také v kombinaci s gumovými kladivy. Vybaveno nástrojem s gumovým kladivem, který vám kdykoli pomůže. Sada tyčí na opravu promáčknutí je dlouhá tyč o délce 10 palců až 32 palců. Dné poškození autolaku: profesionálně vytvořená, špička tyče na opravu důlků je silnější a nepoškozuje originální autolak.

Různé velikosti tyčí na opravu důlků lze použít podle skutečných. Hodí se zejména k opravě promáčknutí, které se nedají dotknout rukama. Robustní: je vyrobena z ušlechtilé oceli bohaté na uhlík a má na povrchu ochrannou povrchovou úpravou. Situace. Stručně řečeno, potřebujete více dovedností, abyste dosáhli perfektních výsledků. Rozmanité možnosti kombinace: ostré, ploché a kulaté hroty tyčí a opravné sady ve tvaru t.

Má dlouhou životnost a lze ji posunout nahoru, aby se opravila promáčknutí, aniž by se ohýbala nebo zlomila. Komfort: tyč na opravu promáčknutí se hodí pro profesionální techniky k opravě poškození krupobití a dveřních kliků. Všestrannost: tento nástroj na opravu promáčknutí je sladěn s řadou opravných sad, ať už pro auta, které jsou vhodné pro celou řadu použití, chladničky nebo jiné kovové desky, lze jej perfektně použít.
ZnačkaMENQANG #ad
VýrobceMENQANG #ad
Číslo díluHG01
ModelkaHG01