Top 10 Aquasu Wc-sitz Mit Absenkautomatik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. aquaSu

#ad

WC sedátko, záchodové prkénko s dřevěným jádrem, námořnický motiv námořnické dopravní zácpy, kovový závěs, Fast-Fix, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
aquaSu #ad - Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm. Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.

Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Robustní kovové panty zaručují bezpečné držení sedadla na keramice. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se.

Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Stačí jedno krátké poklepání. Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

2. aquaSu

#ad

Kávový cloud z pravého kamene, kámen, univerzální tvar O, víko na toaletu s povrchem z pravého kamene a dřevěným jádrem, rychlé upevnění Fast-Fix, 'aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
aquaSu #ad - Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Téměř fit a univerzální tvar: pomocí upevnění fast-fix z kovu namontujete WC sedátko bez námahy a rychle na keramiku. Víko toalety se díky standardnímu tvaru O hodí na celou řadu keramik.

Wc sedátko z pravého kamene káva cloud: automatické sklápění: jemné zavírání víka dřevěné jádro testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg Každý exemplář je díky povrchu z pravého kamene v Coffee Cloud jiný Univerzální tvar Rychlé upevnění Fast-Fix kovový pant. Kamenná káva cloud: wc sedátko coffee cloud má ušlechtilý odstín cappuccino s pravým kamenným povrchem. Pravý kámen & dřevěné jádro: vyrobeno s kvalitním dřevěným jádrem se wc sedátko ukazuje jako trvanlivé a odolné.

Povrch z přírodního pravého kamene je odolný a přináší do koupelny přírodní prvky. Pořiďte si kousek přírody do koupelny. Individuální, světlejší žilkování působí jako mléko v kávě a nechává každý kus vypadat jinak! Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška1.97
Délka17.52
Hmotnost9.26
Šířka14.92
Číslo dílu40695 6
Modelka40695 6

3. aquaSu

#ad

Dřevěná dekorace z uměleckého dřeva, oválné víko na toaletu,, rychlé upevnění Fast Fix, kovové panty, univerzální tvar O, WC sedátko s dřevěným jádrem, 'aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
aquaSu #ad - Wc sedátko s motivem dřeva: s dřevěným jádrem s kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: jemné zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix S dekorem odolné vůči UV záření stálobarevné odolné proti poškrábání.

Upevňovací materiál je součástí dodávky. Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu keramik.

Materiál přesvědčí navíc příjemně teplou konstrukcí. Upevnění fast-fix: rychlá a jednoduchá montáž díky rychlému upevnění fast-Fix. Kovový závěs zajišťuje pevné držení víka toalety na keramice. DlouhÉ dŘevĚnÉ jádro: vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.77
Délka17.72
Hmotnost7.72
Šířka14.96
Číslo dílu40683 3
Modelka40683 3
ZárukaŽádná záruka výrobce.

4. aquaSu

#ad

Speciální tvar D, Rodinné WC sedátko AquaSu® Lucky Family II, integrovaná dětská sedačka lze jednotlivě uvolnit, top fix, 407625, automatické sklápění, odnímatelné, bílé, antibakteriální

#ad
aquaSu #ad - Model je tak ideální pro dospělé i děti. Speciální tvar d a shoda rozměrů: díky tomu se model ideálně hodí na toalety ve tvaru D. Pro snadné čištění sedačku snadno sundáte. Před nákupem zkontrolujte nejlépe přesné rozměry WC víka a toalety, abyste zajistili optimální tvar.

Vzdálenost závěsů je flexibilně nastavitelná mezi 130 - 270 mm. Materiál je stálobarevný, odolný proti poškrábání a antistatický. Snadné nošení víček a brýlí do 300 kg. Antibakteriální a zatížitelný: díky výrobě z antibakteriálního duroplastu získáte hygienický model. Automatické sklápění a snadná údržba: víko a brýle se po lehkém zakopání na keramiku jemně spustí – testováno podle DIN 19516 s až 15 000 cykly spouštění.

Snadná montáž: díky lehkému upevnění top fix můžete sedadlo snadno namontovat shora na keramiku. Integrovaná dětská sedačka: wc sedátko má integrovanou dětskou sedačku, kterou lze z brýlí uvolnit samostatně.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceAquaSu #ad
Výška0.99
Délka18.31
Hmotnost6.61
Šířka14.45
Číslo dílu407625
Modelka407625

5. aquaSu

#ad

Veselý dekor čtecí off, s kovovými panty, 40264 4, univerzální tvar O, AquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, vtipné víko na toaletu, WC sedátko s dřevěným jádrem a rychlé upevnění

#ad
aquaSu #ad - Téměř fixace: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix. Kovový závěs zajišťuje pevné držení toaletního víka na keramice. Automatická automatika: díky automatickému sklápěcímu soft-close se WC víka a brýle zavírají jemně a tiše.

Materiál navíc přesvědčí příjemně teplým vzhledem. Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Univerzální tvar: wc víko se díky standardní tvaru o hodí na celou řadu keramik. Wc sedátko, motiv čtečky: s dřevěným jádrem s vysoce kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: měkké zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix s dekorem odolný vůči UV záření stálobarevný odolný proti poškrábání.

Dlouhodobé dřevěné jádro: wc sedátko je vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra s dlouhou životností a odolné. Kromě toho mechanismus chrání dětské ruce před zraněním.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška0
Délka5.89
Hmotnost7.72
Šířka1.02
Číslo dílu40264 4
Modelka40264 4

6. aquaSu

#ad

40357 3, víko toalety lesklé, dřevěné jádro, vysoký lesk WC sedátko, AquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, kovový závěs, rychlé upevnění, oválný standardní tvar O, dekorační drátěná láska

#ad
aquaSu #ad - Povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víčka a dobře vynikne motiv. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Wc sedátko, motiv drátu: s dřevěným jádrem s kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: měkké zavírání víka rychlé upevnění: Systém Fast-Fix Lesklý povrch: vysoký lesk s potiskem odolný vůči UV záření stálobarevný odolný proti poškrábání.

Kovový závěs zajišťuje pevné držení toaletního víka na keramice. Kromě toho mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Téměř fixace: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix.

Univerzální tvar: wc víko se díky standardní tvaru o hodí na celou řadu keramik. Vysoce lesklé a dřevěné jádro: wc sedátko je vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra s dlouhou životností a odolné. Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Automatická automatika: díky automatickému sklápěcímu soft-close se WC víka a brýle zavírají jemně a tiše.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška2.52
Délka18.35
Hmotnost7.98
Šířka15.12
Číslo dílu40357 3
Modelka40357 3

7. aquaSu

#ad

AquaSu® Splachovací nádržka bez okrajů WC Kombi + 7,5 cm | bílá | WC s splachovací nádržkou a WC sedátkem | hluboká splachovací nádržka | dřez s dvoustupňovým splachováním | WC sedátko s automatickým

#ad
aquaSu #ad - Díky chybějícímu splachovacímu okraji se čištění podaří obratem ruky a bakterie se již neusazují pod okrajem splachování. Ten je namontován přímo na WC a dobře ladí s keramikou. Díky výrobě z duroplastu je sedadlo hygienické.

Wc sedátko: wc kombi se skládá ze stojací wc, splachovací nádržky a wc sedátka s automatickým sklápěním. Model lze kromě toho jednoduše sundat pomocí funkce "Take-Off" pro čištění. 2dílná splachovací schránka: wc se dodává včetně vhodné splachovací nádržky se 2 množstvími. Hygienická sanitární keramika: toaleta je vyrobena z robustní sanitární keramiky, která se díky povrchu s nízkým obsahem pórů osvědčí jako velmi hygienická.

Hladké plochy vyčistíte bez námahy. Tuto vlastnost velmi oceňují jak senioři, tak i velcí lidé. Zvýšení usnadňuje sezení a vstávání z toalety. Bezokrajové wc ombi bez okrajů: rozhodněte se pro stojací wc od aquasu bez okrajů a využijte hygienické vlastnosti keramiky. Zvýšená keramika: o mimořádný komfort zajišťuje zvýšení wc keramiky o 7, 5 cm.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceaquaSu #ad
Výška34.84
Délka19.09
Hmotnost112.44
Šířka14.17
Číslo dílu048736
Modelka048736

8. aquaSu

#ad

WC víko vtipné, 'AquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, s kovovými panty, rychlé upevnění FastFix, WC sedátko s dřevěným jádrem, veselá dekorace Monster Bobby, 40275 0, univerzální tvar O

#ad
aquaSu #ad - Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Upevnění fast-fix: rychlá a jednoduchá montáž díky rychlému upevnění fast-Fix.

DlouhÉ dŘevĚnÉ jádro: vyrobeno z vysoce kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Materiál přesvědčí navíc příjemně teplou konstrukcí. Wc sedátko s motivem příšery boty: s dřevěným jádrem s kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: jemné zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix S dekorem odolné vůči UV záření stálobarevné odolné proti poškrábání.

Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu keramik. Kovový závěs zajišťuje pevné držení víka toalety na keramice.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška0
Délka5.89
Hmotnost7.24
Šířka1.02
Číslo dílu40275 0
Modelka40275 0

9. aquaSu

#ad

WC sedátko AquaSu® pro Keramag Renova č. 1 | WC sedátko s automatickým sklápěním | antibakteriální duroplast WC víko | překrývající se tvar D | závěs z ušlechtilé oceli | bílé | 03984 0

#ad
aquaSu #ad - Wc sedátko pro renova č. Automatická automatika & take-off: díky integrovanému sklápěcímu automatickému zavírání víka a brýle se zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 zamykacích cyklů. Materiál snižuje 99, 99% bakterií iso 22196, hladký povrch neposkytuje žádnou šanci na usazeniny nečistot a choroboplodných zárodků.

Dále lze víko snadno sejmout pro čištění. Tvar d a s nerezovou ocelí: wc sedátko v jednoduché bílé barvě se díky překrývajícímu tvaru d elegantně obepne keramiku a nosí až 250 kg DIN 19516. Přitom lze vzdálenost závěsů plynule nastavit mezi 155 a 195 mm. Geberit. Upevněte model bezpečně shora – panty z nerezové oceli drží sedadlo bezpečně na toaletě.

Rozměry: viz čárový výkres. Hodí se výhradně na modely wc 203040, 213010, 203010, 203050, 203140, 213011 od Keramag resp. Stupňová značka: toto wc sedátko je speciálně navrženo pro toalety keramag renova č. Ledvinledvinledvin uv a odolné proti poškrábání Žádné zabarvení. Stačí krátké poklepání. Tím představuje cenově výhodnou alternativu ke značkovému WC sedátku.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška1.97
Délka17.56
Hmotnost5.82
Šířka14.49
Číslo dílu03984 0
Modelka03984 0

10. aquaSu

#ad

Univerzální kovové panty, motiv WC víko,, rychlé upevnění FastFix, standardní tvar O, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, antracitová, kamenná dekorace, matná, WC sedátko s dřevěným jádrem

#ad
aquaSu #ad - Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Wc sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Wc sedátko, motiv, kámen, antracit: s dřevěným jádrem s kvalitními kovovými panty testovaná zatížitelnost víka a brýlí: do 300 kg univerzální tvar automatické sklápění: jemné zavírání víka rychlé upevnění: systém Fast-Fix Matný povrch s potiskem odolný vůči UV záření stálobarevný škrábance.

Automatické sklápění: díky automatickému sklápění soft-close se víko WC a brýle zavírají hladce a tiše. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu keramik.

Festfest. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Upevnění fast-fix: rychlá a jednoduchá montáž díky rychlému upevnění fast-Fix. Kovový závěs zajišťuje pevné držení víka toalety na keramice. Matný povrch zajišťuje moderní vzhled toaletního víka a motiv dobře vynikne. Matný povrch & dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, WC sedátko má dlouhou životnost a odolnost.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSitzplatz #ad
Výška2.52
Délka18.35
Hmotnost7.17
Šířka15.12
Číslo dílu40370 2
Modelka40370 2